Domovská stránka > K > Kolik Stojí Netflix V Cesku?

Kolik stojí Netflix v Cesku?

Netflix ceník je prostý. Měsíční předplatné vás vyjde na 199 až 319 Kč. Zkušební dobu už Netflix zdarma nenabízí, ale své předplatné můžete kdykoliv zrušit. Netflix předplatné je na výběr ve třech verzích - Basic, Standard a Premium.

Přečtěte si více

Podle toho, jak aktualizovat netflix v televizi?

Za účelem umístění aplikace Netflix do APPS menu, je zapotřebí stáhnout a aktualizovat nejnovější dostupný firmware pro váš televizor. Po resetování TV a opětovném nastavení, prosím, otevřete Viera Market na vaší APPS obrazovce a stiskněte tlačítko zpět (exit) na dálkovém ovládání. Může se také zeptat, jak zmenit heslo netflix? Jak změnit heslo k Netflixu

 1. Přejděte na netflix.com/loginhelp.
 2. Vyberte E-mail.
 3. Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte možnost Pošlete mi e-mail.
 4. Postupujte podle pokynů v e-mailu na obnovu hesla, který vám pošleme.

Co to je Netflix?

Oblíbené na Netflixu

 • Bridgertonovi.
 • Lucifer.
 • Perníkový táta.
 • Hra na oliheň
 • Papírový dům.
 • Zaklínač
 • F1: Touha po vítězství
 • Dobrý doktor.
Kolik uctu muze být na Netflixu? Vytvoření profilů

Váš účet může mít až pět profilů a pro každý z nich pak můžete nastavit věkové omezení. Každý profil pak bude mít vlastní doporučení na základě hodnocení a preferencí na daném profilu.

Kolik stojí televize Netflix?

Standardní (Standard) předplatné uživateli umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD rozlišení za 259 korun měsíčně. A konečně poslední verze předplatného zvaná Premium vám za 319 korun za měsíc zajistí přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení. Kde je nejlevnější Netflix? V Turecku mají nejlevnější Netflix na světě, nejvyšší tarif Premium stojí 55 lir (79 Kč). V Česku platíme 319 Kč.

Jak aktualizovat Netflix na Samsung TV?

Pokud máte potíže s přeinstalováním Netflixu na chytré televizi Samsung, zvýrazněte kurzorem aplikaci Netflix a klikněte na Nástroje na dálkovém ovladači a poté vyberte možnost Znovu nainstalovat. Odhlaste se ze služby Netflix na všech zařízeních. Jak aktualizovat Netflix na TV LG? V televizoru LG můžete službu Netflix aktualizovat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití obchodu s obsahem LG. Otevřete LG Content Store a vyberte kartu "Apps". V obchodě s aplikacemi vyhledejte službu Netflix a vyberte ji. Vyberte tlačítko "Aktualizovat". Dalším způsobem je použití nástroje LG Smart TV Upgrader. Připojte jednotku USB k počítači a stáhněte aplikaci Netflix. Zkopírujte aplikaci na jednotku USB. Připojte jednotku USB k televizoru LG a otevřete aplikaci LG Smart TV Upgrader. Vyberte aplikaci Netflix a vyberte tlačítko "Instalovat".

Může se také zeptat, jak aktualizovat netflix na tv philips?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože proces aktualizace služby Netflix v televizoru Philips se může lišit v závislosti na modelu a verzi softwaru televizoru. Obecně byste však měli být schopni aktualizovat Netflix v televizoru Philips tak, že přejdete do nabídky Nastavení, vyberete možnost "Systém" a poté vyberete možnost "Aktualizace softwaru" nebo "Aktualizace firmwaru". Pokud je k dispozici nová verze služby Netflix, měla by zde být uvedena ke stažení a instalaci.

By Rika

Co mám dělat když mi nejde Google Play? :: Jak se na TV Odhlasit z Netflixu?
Užitečné odkazy