Domovská stránka > J > Jak Volat Skrytým Číslem Vodafone?

Jak volat skrytým číslem Vodafone?

Jak skrýt nebo zobrazit své telefonní číslo

  1. V menu najděte „Nastavení hovorů“: Stiskněte tlačítko Menu. Stiskněte Nastavení. Stiskněte Nastavení hovorů.
  2. Aktivujte nebo deaktivujte zobrazování svého telefonního čísla: Stiskněte Další nastavení. Stiskněte ID volajícího.
  3. Dokončete:

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak zjistit puvod iphone podle imei?

Na webových stránkách iUnlocker.com lze zjistit stáří telefonu po zadání IMEI nebo sériového čísla. Oba tyto identifikátory naleznete v Nastavení → Obecné → Informace. Jak zjistit telefonní číslo Sazka? Zavolejte nám ZDARMA na Zákaznickou linku (*11 z jiného SAZKAmobil čísla nebo na 800 77 11 11).

Může se také zeptat, jak najít někoho podle telefonního čísla?

Můžete najít adresu majitele telefonního čísla - Idnes.cz

Nový CD-ROM vydaný společností Mediatel umožní najít podle telefonního čísla jméno a adresu jeho majitele. Služba, po jejímž zavedení mnoho lidí toužilo, se tak stává konečně dostupnou.
Co je to za číslo 90309? SMS z české platební brány od ComGate Payments a. s. Můžete hru o vaše peníze potvrdit přímo v SMS, která vám také přijde. Tentokrát už ne z ghanského čísla, ale z české platební brány, kterou provozuje společnost ComGate Payments, a. s. Jde o univerzální číslo 90309.

Co je to za číslo 728036909?

728036909 Česká republika Telefónica O2. Co je to za číslo 956777955? Prý Česká spořitelna (Finanční služby) Věrča

Paní tvrdil, že volá za ČS. Po dotazu, kde na mě vzala kontakt, se hned začala loučit, nepustila mě ke slovu a honem ukončila hovor, típla mě v polovině věty.

Může se také zeptat, jak volat z neznámého čísla?

Je to vlastně docela jednoduché. Než vytočíte číslo, vložíte před něj kód #31#. Kód dokonce můžete uložit přímo ke kontaktu, takže danému číslu budete vždy volat jako anonym. No a jestli chcete vždy a všem volat anonymně, pak stačí zeleným sluchátkem odeslat kód *31#. Jak udělat žádné ID volajícího?

Abyste při volání skryli své číslo, stačí následovné:

  1. Přejděte do „Nastavení„
  2. Vyberte sekci „Telefon„
  3. Zvolte „Zobrazit moje ID volanému„
  4. Aktivujte nebo deaktivujte funkci (On / Off)

Jak volá policie?

Tísňová voláníTelefonní čísla
Policie České republiky158
Rychlá zdravotnická záchranná služba155
Hasičský záchranný sbor České republiky150
Integrovaný záchranný systém České republiky112
2 další řádky

By Torp Dingfelder

Jak zjistit teplotu CPU MacBook? :: Jak zjistím NECI email?
Užitečné odkazy