Domovská stránka > J > Jak Zablokovat Telefonní Číslo U Vodafone?

Jak zablokovat telefonní číslo u Vodafone?

Další možnosti, jak můžete zdarma zablokovat SIMku:

Zavolejte zdarma na zákaznickou linku *77 (ze sítě Vodafone) nebo na 800 77 00 77 (z jiné sítě). Při volání ze zahraničí volejte na číslo s mezinárodní předvolbou +420 776 977 100 (hovor je účtován jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo).

Přečtěte si více

Jak zablokovat číslo Xiaomi?

Jak blokovat hovory z vybraných čísel?

  1. Otevřete aplikaci Telefon.
  2. V seznamu Nedávné vyhledejte volajícího, kterého chcete zablokovat.
  3. Klepněte na šipku vpravo od kontaktu.
  4. Na následující obrazovce klepněte na tlačítko Blokovat.
  5. Potvrďte svůj záměr stiskem tlačítka OK.
Co znamená docasne Nedostupny? Nedostupný prostě znamená že se s volaným, existujícím číslem nedá momentálně spojit.

Co dělat když Telefon nemá signál?

Vypněte telefon, počkejte pár vteřin a znovu jej zapněte (soft reset). Pokud signál naskočí, je po problému. Zkuste další náš tip, pokud se signál neobnoví. Co znamená hovor nebyl spojen? Poté, co uživatel potažením přijme hovor nebo klepne na tlačítko pro přijetí hovoru, nelze hovor spojit nebo jeho spojení trvá několik sekund. Příčina: Pokud je připojení k síti špatné, může spojení hovoru trvat déle. V některých případech se hovor vůbec nespojí.

Jak blokovat číslo o2?

Telefonicky – na lince Péče o zákazníky

Zavolejte zdarma na 800 02 02 02, naši operátoři vám SIMku zablokují a poradí, co dál.
Jak zablokovat číslo Huawei? Existuje několik způsobů, jak zablokovat číslo Huawei. Jedním ze způsobů je kontaktovat poskytovatele služeb a požádat ho o zablokování čísla. Dalším způsobem je stažení aplikace pro blokování hovorů z obchodu Google Play. Po instalaci aplikace můžete číslo Huawei přidat do seznamu blokovaných čísel.

Jak zablokovat telefonní číslo SMS?

Informaci o této možnosti naleznete v návodu vašeho mobilního telefonu. U telefonů, které tuto funkci podporují (např. Samsung), stačí zpravidla podržet prst na zprávě od odesílatele, kterého chceme zablokovat a v nabízeném menu se ukáže položka „Přidat do odmítnutých“ či „Přidat do čísel spamu“. Jak odblokovat? Pokud máte na mysli způsob odblokování webové stránky, můžete to provést několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití webového proxy serveru. Webový proxy server umožňuje přístup k webové stránce prostřednictvím jiného serveru, což může být užitečné, pokud je webová stránka, na kterou se snažíte získat přístup, blokována vaším poskytovatelem internetových služeb nebo sítí. Dalším způsobem odblokování webové stránky je použití sítě VPN neboli virtuální privátní sítě. VPN šifruje váš provoz a směruje jej přes jiný server, což vám může pomoci obejít omezení a získat přístup k blokovaným webovým stránkám.

Jak odblokovat SMS?

Zprávy SMS můžete odblokovat několika způsoby. Jedním ze způsobů je kontaktovat poskytovatele služeb a požádat ho o odblokování čísla. Dalším způsobem je použití služby třetí strany, například SMSUnblock.com.

By Jasen Scarfo

Co můžu a nemůžu dělat v těhotenství? :: Jak odblokovat prichozi hovory?
Užitečné odkazy