Domovská stránka > J > Jak Zablokovat Telefonní Číslo U Vodafone?

Jak zablokovat telefonní číslo u Vodafone?

Další možnosti, jak můžete zdarma zablokovat SIMku:

Zavolejte zdarma na zákaznickou linku *77 (ze sítě Vodafone) nebo na 800 77 00 77 (z jiné sítě). Při volání ze zahraničí volejte na číslo s mezinárodní předvolbou +420 776 977 100 (hovor je účtován jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo).

Přečtěte si více

Jak zablokovat číslo Xiaomi?

Jak blokovat hovory z vybraných čísel?

  1. Otevřete aplikaci Telefon.
  2. V seznamu Nedávné vyhledejte volajícího, kterého chcete zablokovat.
  3. Klepněte na šipku vpravo od kontaktu.
  4. Na následující obrazovce klepněte na tlačítko Blokovat.
  5. Potvrďte svůj záměr stiskem tlačítka OK.
Co znamená docasne Nedostupny? Nedostupný prostě znamená že se s volaným, existujícím číslem nedá momentálně spojit.

Co dělat když Telefon nemá signál?

Vypněte telefon, počkejte pár vteřin a znovu jej zapněte (soft reset). Pokud signál naskočí, je po problému. Zkuste další náš tip, pokud se signál neobnoví. Co znamená hovor nebyl spojen? Poté, co uživatel potažením přijme hovor nebo klepne na tlačítko pro přijetí hovoru, nelze hovor spojit nebo jeho spojení trvá několik sekund. Příčina: Pokud je připojení k síti špatné, může spojení hovoru trvat déle. V některých případech se hovor vůbec nespojí.

Jak blokovat číslo o2?

Telefonicky – na lince Péče o zákazníky

Zavolejte zdarma na 800 02 02 02, naši operátoři vám SIMku zablokují a poradí, co dál.
Jak zablokovat číslo Huawei? Přejděte do Telefon > > Blokováno > > Černá listina, klepněte na a poté přidejte telefonní čísla, která chcete blokovat. Na obrazovce Telefon klepněte na kartu Kontakty ve spodní části obrazovky, klepněte na kontakt, který chcete blokovat a poté přejděte do > Na černou listinu.

Jak zablokovat telefonní číslo SMS?

Informaci o této možnosti naleznete v návodu vašeho mobilního telefonu. U telefonů, které tuto funkci podporují (např. Samsung), stačí zpravidla podržet prst na zprávě od odesílatele, kterého chceme zablokovat a v nabízeném menu se ukáže položka „Přidat do odmítnutých“ či „Přidat do čísel spamu“. Jak odblokovat? Zablokované telefony s Androidem

V takovém případě se zkuste na počítači přihlásit pod svůj Google účet a použít nástroj „Najdi moje zařízení“. Dokáže odblokovat či zablokovat telefon nebo jej v případě nouze uvede do továrního nastavení.

Jak odblokovat SMS?

Je možné, že máte v telefonu nastavené blokování odchozích SMS zpráv. Pro zrušení blokování napište na displeji vašeho telefonu kód pro zrušení veškerého blokování #330*heslo# (jestliže jste dosud neměnili heslo pro blokování, použijte 0000). Tento kód odešlete jako hovor.

By Jasen Scarfo

Co můžu a nemůžu dělat v těhotenství? :: Jak odblokovat prichozi hovory?
Užitečné odkazy