Domovská stránka > J > Jak Zarovnat Text Pod Sebe?

Jak zarovnat text pod sebe?

Tabulátory umožňují zarovnat text pod sebe podobně jako v tabulce. Standardně jsou tabulátory nastaveny 1,25 cm od sebe, což je vidět na pravítku. Volitelné nastavení provedeme výběrem druhu zarážky (vlevo od vodorovného pravítka) a kliknutím do pravítka, zarážku můžeme vodorovně posunout nebo odstranit strnutím dolů.

Přečtěte si více

Jak vycentrovat text?

Zarovnání textu ve svislém směru

Všechen text v textovém poli můžete zarovnat k hornímu okraji, středu nebo dolnímu okraji textového pole. Kliknutím vyberte vnější hranu textového pole. Klikněte na požadovanou možnost zarovnání.
Můžete se také zeptat, jak zarovnať text do bloku? Zarovnání textu do bloku

  1. Klikněte na libovolné místo odstavce, který chcete zarovnat do bloku.
  2. Na kartě Domů klikněte ve skupině Odstavec na zarovnat text do bloku .

Podle toho, jak zarovnat text svislé na střed?

Vyberte text, který chcete zasuovat na střed. ve skupině Vzhled stránky a potom klikněte na kartu Rozložení. V poli Svislé zarovnání klikněte na Na střed. V poli Použít na klikněte na Vybraný texta potom klikněte na OK. Jak zarovnat řádky? Vyberte text. V panelu Odstavec nebo v ovládacím panelu klikněte na jedno z tlačítek zarovnání (Zarovnat doleva, Zarovnat na střed, Zarovnat doprava, Do bloku doleva, Do bloku na střed, Do bloku doprava a Do bloku všechny řádky). (Volitelně) klikněte na Zarovnat směrem ke hřbetu nebo Zarovnat směrem od hřbetu.

Také, jak psát pod sebe?

Stačí zmáčknout Alt + Enter. Jak změnit řádkování? Přejděte na Domů >řádkování a mezery mezi odstavci. Vyberte Možnosti řádkovánía potom v části Mezery zvolte požadované možnosti. Pokud chcete změnit mezery před nebo za vybranými odstavci, vyberte šipku vedle před nebo za a zadejte požadovanou velikost mezery. Vyberte Nastavit jako výchozí.

Můžete se také zeptat, jak posunout text ve wordu bez enterů?

Použití tabulátorů může být různorodé - můžete s nimi odsadit např. první řádek odstavce (ne, že by neexistovalo i jiné řešení, jak první řádek odsadit). Nebo můžete zarovnat všechny položky do jedné úrovně. Tabulátor prostě posune text na požadovanou pozici podle horizontálního pravítka ve Wordu. Jak dát text doprostřed v HTML? To put text in the middle in HTML, you can use the align attribute. The align attribute can be used with the following elements:

,

,

,

,

,

,
,
,
,
, , and .
The align attribute takes the following values:
left
center
right
justify
The default value for the align attribute is left.
If you want to center text, you can use the center tag or the align attribute with the value "center".
If you want to right-align text, you can use the align attribute with the value "right".

Lidé se také ptají, jak centrovat ve wordu?

V aplikaci Microsoft Word lze text centrovat několika způsoby:
1. Označte text, který chcete vystředit, a klikněte na tlačítko "Vystředit" na panelu nástrojů.
2. Případně můžete kliknout na nabídku "Formát", vybrat možnost "Odstavec" a poté v rozevírací nabídce "Zarovnání" vybrat možnost "Vystředit".
3. Nebo můžete na klávesnici stisknout kombinaci kláves CTRL + E a text vycentrovat.

By Amabil

Užitečné odkazy