Domovská stránka > J > Jak Otevřít Soubor Zip V Iphone?

Jak otevřít soubor ZIP v Iphone?

Jak otevřít soubor ZIP na iPhonu nebo iPodu touch

 1. Otevřete aplikaci Soubory a vyhledejte soubor ZIP, který chcete rozbalit.
 2. Klepněte na soubor ZIP.
 3. Vytvoří se složka obsahující rozbalené soubory. Chcete-li změnit název složky, stiskněte ji a podržte a pak klepněte na Přejmenovat.
 4. Klepnutím otevřete složku.

Přečtěte si více

Tak jak zmenšit velikost fotografií?

Postup „Jak zmenšit fotku“ (5 úkonů):

 1. 1) Otevřete aplikaci malování Malování –> Otevřít soubor, který chcete upravit – nejčastěji fotografii (fotku).
 2. 2) Změna velikosti. Po otevření fotografie zvolíte „Změnit velikost“.
 3. 3) Nastavíte procenta (%) nebo pixelů
 4. 4) Kontrola, zda se obrázek zmenšil (nemusíte)
 5. 5) Uložíte jako.
Jak co nejvíce zmenšit soubor? Soubory lze komprimovat i pomocí vestavěného nástroje přímo ve Windows. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na soubor, zvolit „Odeslat“ a následně vybrat možnost „Komprimovaná složka (Metoda ZIP)“.

Pokud jde o to, jak zmenšit velikost souborů pdf?

Optimalizace PDF (Acrobat Pro)

 1. Otevřete dokument PDF v aplikaci Acrobat DC.
 2. Zvolte možnost Soubor > Zmenšit velikost souboru nebo Komprimovat PDF. Poznámka:
 3. Vyberte umístění pro uložení souboru a klikněte na možnost Uložit. Aplikace Acrobat DC zobrazí zprávu o úspěšném zmenšení velikosti PDF.
Může se také zeptat, jak otevrit soubor rar ve windows 10? Ve Windows to půjde pokud si pořídíte nějaký další software – nejrozšířenější je WinZIP (umí řadu dalších formátů, takže i RAR) nebo přímo to co podporuje RAR, tedy asi nejlépe WinRAR. Pracovat s RAR soubory umí i populární 7-Zip. V Microsoft Store je případně RAR Opener.

Lidé se také ptají, jak nainstalovat rar soubor?

Pro rozbalení souborů . rar je nejlepší software WinRAR. Po instalaci tohoto software nalistujte daný soubor zabalený ve formátu . rar a klikněte na něj pravým tlačítkem myši, poté se rozbalí menu, kde zvolte "Extract Here" pro rozbalení do stejné složky, nebo "Extract files" a zadejte cílovou složku. Jak stáhnout RAR? Jak stáhnout WinRAR pro Windows

 1. Klikněte na tlačítko STÁHNOUT a přejděte na stránky RARLABS.
 2. Vyberte verzi (32bit nebo 64bit) a jazyk, který chcete nainstalovat.

Pokud jde o to, jak zamknout archiv?

V Průzkuníkovi klikni na soubor pravým a z nabídky vyber Přidat do archívu, otevře se okno Jméno a parametry archívu. Pokud na kartě Obecné nic nezměníš, najdeš pak zapakovaný a zaheslovaný soubor ve stejné složce jako původní soubor. Pak si klikni na kartu Pokročilé a potom na tlačítko Nastavit heslo a zadáš heslo. Jak si zamknout soubor? Nejběžnějším způsobem uzamčení souboru je použití zámku souboru. Zámek souboru je speciální typ zámku, který se používá k řízení přístupu k souboru. Když je soubor uzamčen, může k němu přistupovat pouze proces, který zámek drží. Ostatní procesy, které se pokusí k souboru přistoupit, budou blokovány, dokud nebude zámek uvolněn.
Existují dva typy zámků souborů: exkluzivní zámky a sdílené zámky. Exkluzivní zámky se používají k tomu, aby zabránily jakémukoli jinému procesu v přístupu k souboru. Sdílené zámky umožňují ostatním procesům soubor číst, ale brání jim v zápisu do souboru.
Pro uzamčení souboru musí proces nejprve soubor otevřít a poté zavolat funkci flock(). Prvním argumentem funkce flock() je deskriptor otevřeného souboru. Druhým argumentem je kombinace následujících příznaků:
LOCK_SH - Získání sdíleného zámku.
LOCK_EX - Získání exkluzivního zámku.
LOCK_NB - Neblokovat, pokud zámek nelze získat.
LOCK_UN - uvolní zámek.
Pokud je zámek úspěšně získán, funkce flock() vrátí 0. Pokud zámek nelze získat, funkce flock() vrátí -1 a nastaví proměnnou errno, která označuje chybu.
Zde je příklad použití funkce flock() k získání exkluzivního zámku souboru:
#include
int fd;
fd = open("file.txt", O_RDWR);
if (fd == -1) {
perror("open");
exit(1);
}
if (flock(fd, LOCK_EX) == -1) {
perror("flock");
exit(1);
}
/* Soubor je nyní uzamčen. */
/* Provádějte operace se souborem. */
/* Odemkněte soubor. */

Pokud jde o to, jak obejít heslo v pdf?

Neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak obejít heslo v souboru PDF, ale existuje několik metod, které mohou fungovat. Jednou z metod je pokusit se otevřít soubor PDF v textovém editoru, například v aplikaci Microsoft Word. Pokud heslo není příliš silné, Word může být schopen soubor otevřít. Další metodou je použití nástroje pro obnovení hesla PDF. Tyto nástroje jsou určeny k prolamování hesel hrubou silou a mohou být schopny slabé heslo prolomit.

By Mukund

Jak přenést kontakty na novou SIM kartu? :: Jak převést soubor do zipu?
Užitečné odkazy