Domovská stránka > J > Jak Otevřít Iphone?

Jak otevřít iPhone?

Prvně na spodní straně zařízení vyndejte dva šrouby, které drží obrazovku iPhonu na místě. Pomocí přísavky zdvihněte displej. Velmi pomalu a opatrně! Nyní se postup začíná lišit a to podle toho, který iPhone máte.

Přečtěte si více

Jak udělat hard reset iPhone?

Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte. Také, jak vypnout iphone bez dotyků? Vypnutí iPhone bez displeje – iPhone 6s a starší (s fyzickým Home buttonem)

  1. Stiskněte a podržte zaráz home button a zapínací tlačítko.
  2. Tlačítka držte cca 7 sekund.
  3. Pusťte tlačítka.
  4. Hotovo, iPhone je vypnutý.

Můžete se také zeptat, co se stane kdyz resetuju iphone?

Resetováním iPhonu se vymažou veškerá data a nastavení a následně se nainstaluje nejnovější verze iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu. Tak jak se zapina iphone? Jak zapnout a vypnout telefon

  1. Zapněte telefon: Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nerozsvítí displej.
  2. Zadejte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje.
  3. Vypněte telefon: Stiskněte zároveň horní tlačítko hlasitosti a tlačítko Zapnout/Vypnout.

Jak odemknout iPhone se?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Můžete se také zeptat, jak odemknout zámek obrazovky iphone? Přihlaste se na portál pomocí svého Apple ID a hesla. Krok 2Zkontrolujte na Find My iPhone Vlastnosti. Poté klikněte na ikonu Všechna zařízení na horní liště obrazovky. Vyhledejte požadované zařízení, které chcete odemknout.

Jak vysušit iPhone?

Vysušení iPhonu: Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch. Počkejte nejmíň 30 minut a zkuste ho nabít Lightning kabelem nebo ho připojit k Lightning doplňku. Jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla? V libovolném prohlížeči přejděte na web Apple ID, kde můžete najít a kliknout na možnost Zapomněli jste Apple ID nebo heslo. Zadejte své Apple ID a odpovězte na bezpečnostní otázky. Poté můžete změnit Apple ID pro reset iPhone podle vašich požadavků.

Jak se dostat do zamčeného iPhone?

Jak se dostat do zamčeného iPhone bez ztráty dat

Nechte si do počítače nainstalovat iOS System Recovery a připojte uzamčený iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Spusťte program a klikněte na „Další nástroje“> „Obnovení systému iOS“; objeví vaše zařízení.

By Kopaz

Jak restartovat iPhone když nejde tlačítko? :: Jak opravit poškozený kabel?
Užitečné odkazy