Domovská stránka > J > Jak Otevřít Iphone?

Jak otevřít iPhone?

Prvně na spodní straně zařízení vyndejte dva šrouby, které drží obrazovku iPhonu na místě. Pomocí přísavky zdvihněte displej. Velmi pomalu a opatrně! Nyní se postup začíná lišit a to podle toho, který iPhone máte.

Přečtěte si více

Jak udělat hard reset iPhone?

Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte. Také, jak vypnout iphone bez dotyků? Vypnutí iPhone bez displeje – iPhone 6s a starší (s fyzickým Home buttonem)

  1. Stiskněte a podržte zaráz home button a zapínací tlačítko.
  2. Tlačítka držte cca 7 sekund.
  3. Pusťte tlačítka.
  4. Hotovo, iPhone je vypnutý.

Můžete se také zeptat, co se stane kdyz resetuju iphone?

Obnovení továrního nastavení vymaže z iPhonu, iPadu nebo iPodu veškerá data a nastavení a nainstaluje nejnovější verzi iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu. Tak jak se zapina iphone? Jak zapnout a vypnout telefon

  1. Zapněte telefon: Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nerozsvítí displej.
  2. Zadejte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje.
  3. Vypněte telefon: Stiskněte zároveň horní tlačítko hlasitosti a tlačítko Zapnout/Vypnout.

Jak odemknout iPhone se?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Můžete se také zeptat, jak odemknout zámek obrazovky iphone? Ano, můžete se zeptat, jak odemknout zámek obrazovky iPhone. Můžete například říct: "Zapomněl jsem svůj přístupový kód. Jak mohu odemknout svůj iPhone?"

Jak vysušit iPhone?

Vysušení iPhonu: Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch. Počkejte nejmíň 30 minut a zkuste ho nabít Lightning kabelem nebo ho připojit k Lightning doplňku. Jak dát iPhone do továrního nastavení bez hesla? Nejběžnějším způsobem, jak uvést iPhone do továrního nastavení bez hesla, je použití iTunes. Pokud jste iPhone synchronizovali s iTunes, můžete iPhone obnovit do továrního nastavení bez hesla.
Nejprve v počítači otevřete iTunes a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.
Poté klikněte na ikonu iPhone v levém horním rohu okna iTunes.
Dále klikněte na záložku "Souhrn" v levém postranním panelu.
Nakonec klikněte na tlačítko "Obnovit iPhone".
iTunes vás vyzvou k potvrzení vašeho rozhodnutí. Pokračujte kliknutím na tlačítko "Obnovit".
iTunes nyní stáhnou nejnovější firmware iOS a obnoví váš iPhone do továrního nastavení. Po dokončení procesu se iPhone restartuje a vy jej budete moci nastavit jako nový.

Jak se dostat do zamčeného iPhone?

Do uzamčeného iPhonu se můžete dostat několika způsoby. Jedním ze způsobů je použití přístupového kódu. Pokud znáte přístupový kód, můžete jej zadat tak, že přejdete do aplikace Nastavení a klepnete na položku "Přístupový kód". Pokud přístupový kód neznáte, můžete se jej pokusit uhodnout. Dalším způsobem, jak se dostat do uzamčeného iPhonu, je použití snímače otisků prstů. Pokud je váš iPhone vybaven snímačem otisků prstů, můžete jej použít k odemknutí iPhonu. Za tímto účelem přejděte do aplikace Nastavení a klepněte na "Touch ID". Nakonec můžete k odemknutí iPhonu použít také funkci Face ID. Za tímto účelem přejděte do aplikace Nastavení a klepněte na "Face ID".

By Kopaz

Jak restartovat iPhone když nejde tlačítko? :: Jak opravit poškozený kabel?
Užitečné odkazy