Domovská stránka > J > Jak Otevrit Zalozky Iphone?

Jak otevrit Zalozky Iphone?

Pokud chcete otevřít naposledy zavřené panely, stačí dlouze podržet prst na modrém plusku, které se nachází v dolní části obrazovky, přímo uprostřed. Po dlouhém podržení se objeví seznam Posledních zavřených panelů. Zde stačí už jenom jednoduše kliknout na omylem zavřený panel.

Přečtěte si více

Jak na tvrdy restart?

Hard reset telefonu Samsung a dalších zařízení na operačním systému Android je o něco jednodušší. Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem. Co delat kdyz se vám zasekne iPhone? iPhone 6s a každé starší zařízení

  1. Stiskněte a držte boční tlačítko, které slouží pro odemknutí/zapnutí iPhonu.
  2. K bočnímu tlačítku stiskněte domovské tlačítko.
  3. Držte obě tyto tlačítka po dobu 10 sekund.
  4. Poté je pusťte a po chvíli by se mělo objevit logo Apple.

A další otázka, jak restartovat iphone bez dotyků?

Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte. Jak vypnout aplikace po spuštění? 2.Přes nastavení Windows

  1. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu Start/Windows.
  2. Zvolte "Aplikace" a pak vlevo dole "Po spuštění"
  3. Posouvacím spínačem můžete povolit nebo zakázat aby se aplikace zapínala při spouštění windows.

Můžete se také zeptat, jak vypnout programy běžící na pozadí?

Zastavení spouštění většiny aplikací na pozadí

  1. Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > ochrana > pozadí.
  2. V části Aplikace na pozadí se ujistěte, že možnost Povolit aplikacím běžet na pozadí je nastavená na Vypnuto.
Můžete se také zeptat, jak ukončit aplikaci v androidu? Zavření jedné aplikace: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Přejeďte po aplikaci nahoru. Zavření všech aplikací: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.

Jak ukoncit Waze?

Můžete také vypnout navigaci Waze klepnutím na tlačítko „Stop“ na aplikaci skryté v malém menu. Pokud nepoužíváte navigaci Waze, měli byste ji vypnout, protože by se tím mohla vybít baterie a mobilní data. Více informací je k dispozici na domovské stránce Business Insider. Lidé se také ptají, jak restartovat aplikace? Existuje několik různých způsobů restartování aplikací:
1. Pokud je aplikace právě otevřená, můžete ji restartovat poklepáním na tlačítko Domů a následným výběrem aplikace z panelu multitaskingu. Po výběru aplikace ji zavřete přejetím prstu po náhledu aplikace směrem nahoru.
2. Aplikaci můžete také restartovat současným podržením tlačítka Spánek/Probuzení (umístěného na horní straně zařízení) a tlačítka Domů po dobu přibližně 10 sekund, dokud se neobjeví logo Apple.
3. Pokud používáte systém iOS 7 nebo novější, můžete také vynutit ukončení aplikace tak, že přejdete do aplikace Nastavení a vyberete nabídku Obecné > Využití > Využití baterie. Zde se zobrazí seznam všech aplikací, které byly v poslední době používány, a procento energie baterie, které každá z nich spotřebovala. Chcete-li aplikaci vynutit k ukončení, jednoduše na ni klepněte a poté vyberte tlačítko Vynutit ukončení.

Jak rozdělit obrazovku na Mac?

V počítači Mac můžete obrazovku rozdělit několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití vestavěné funkce Split View. Chcete-li to provést, musíte nejprve otevřít dvě aplikace, které chcete mít na obrazovce současně. Jakmile tak učiníte, můžete kliknout a podržet tlačítko celé obrazovky v levém horním rohu jednoho z oken aplikace. Poté se zobrazí nabídka s možností zvolit "Tile Window to Left of Screen" nebo "Tile Window to Right of Screen". Po výběru jedné z těchto možností se obrazovka rozdělí a obě aplikace se zobrazí vedle sebe.
Dalším způsobem rozdělení obrazovky na Macu je použití funkce Mission Control. Chcete-li to provést, musíte se nejprve ujistit, že jsou předvolby Mission Control nastaveny tak, jak chcete. To provedete tak, že přejdete do aplikace Předvolby systému a vyberete panel předvoleb "Mission Control". Jakmile tak učiníte, zobrazí se řada možností, které můžete změnit. Jedna z možností se nazývá "Displeje mají oddělené prostory". Tuto možnost je třeba vybrat, abyste mohli použít Mission Control k rozdělení obrazovky.
Jakmile máte Mission Control nastaven tak, jak chcete, můžete jej použít k rozdělení obrazovky otevřením dvou aplikací, které chcete mít na obrazovce současně. Jakmile tak učiníte, můžete kliknout na ikonu Mission Control v Docku. Tím se zobrazí přehled všech otevřených míst na vašem Macu. Uvidíte dvě aplikace, které jste otevřeli, vedle sebe v jejich vlastním prostoru. Poté můžete kliknout a podržet tlačítko celé obrazovky v levém horním rohu jednoho z oken aplikace a vybrat možnost "Tile Window to Left of Screen" nebo "Tile Window to Right of Screen".
Pokud chcete mít větší kontrolu nad

By Uticas

Jak zavrit vsechny aplikace najednou iPhone? :: Jak zavrit okna v Safari?
Užitečné odkazy