Domovská stránka > J > Jak Vypnout Bixby Home?

Jak vypnout Bixby Home?

Pokud tedy službu Bixby, která poslouchá zatím jen rozkazy v angličtině a korejštině, nechcete používat, pak stačí aplikaci Bixby Home aktualizovat na poslední verzi v obchodě Galaxy Apps a následně v ní tlačítko Bixby vypnout.

Přečtěte si více

Kde je Bixby?

Vše, co musíte udělat, je spustit Bixby stisknutím tlačítka Bixby (levé dolní tlačítko na vašem telefonu Galaxy) a následováním příkazů na obrazovce. Jakmile poprvé nastavíte Bixby, budete jej moci spustit pomocí tlačítka Bixby nebo vyslovením „Hi, Bixby“. Jak se vypina S21? Jak vypnout Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra

  1. Stiskněte a podržte Side button a Volume Down současně, dokud neuvidíte nabídku napájení.
  2. Klepněte Power off.
  3. Dalším klepnutím na tlačítko Vypnout telefon vypnete. Zařízení se nyní vypne.

Také, co je samsung bixby?

Bixby je virtuální asistent vyvinutý společností Samsung Electronics. Samsung 20. března 2017 oznámil, že se chystá vydat hlasového digitálního asistenta jménem "Bixby". Bixby byl představen společně s Samsung Galaxy S8 a S8+ v průběhu Samsung Galaxy Unpacked 2017 event, která se konala 29. Jak vypnout Samsung a52? Současným stisknutím pořídíte snímek obrazovky. Současným stisknutím a podržením vypnete zařízení.

Jak vypnout Bixby s20?

Vraťte se na domovskou obrazovku a potom klepněte na ikonu Bixby. Po otevření klepněte na ikonu Menu v levé horní části obrazovky. Poté klepnutím na ozubené kolo otevřete nastavení aplikace Bixby. Nyní zakažte následující: Používejte, když je telefon uzamčen, Bixbyho diktát, marketingová oznámení, a Oznámení. Jak nastavit tlacitko Bixby? Jakmile je nainstalujete, můžete si změnit Bixby tlačítko například na vaši oblíbenou aplikaci. Změna tlačítka se provádí v nastavení Bixby asistenta. Tlačítko může fungovat buď klasickým jedním stisknutím anebo taky dvojklikem. Podmínka je ale to, že minimálně k jedné z těchto možností bude Bixby asistent přiřazen.

A další otázka, jak vypnout telefon samsung a51?

Vypněte telefon:

Přejeďte prstem po displeji od horní hrany směrem dolů. Stiskněte ikonu Vypnout. Stiskněte Vypnout. Stiskněte Vypnout.
Co je Watch Bixby? Bixby je hlasový asistent vyvinutý společností Samsung Electronics. Byl představen v červenci 2017 jako součást chytrých telefonů Samsung Galaxy S8 a S8+. Bixby je navržen tak, aby uživatelům poskytoval "přirozený, konverzační způsob" interakce s jejich zařízeními. Lze jej používat k provádění úkolů, jako je telefonování, posílání textových zpráv, nastavování budíků a otevírání aplikací.
Bixbyho lze aktivovat vyslovením "Ahoj, Bixby" nebo stisknutím tlačítka Bixby na boku telefonu. Po aktivaci mohou uživatelé zadávat Bixbymu příkazy k provádění úkolů. Bixby rozumí přirozenému jazyku a zvládá i složité příkazy. Uživatel může například říci "Ukaž mi poslední tři zmeškané hovory" a Bixby otevře historii hovorů telefonu a zobrazí zmeškané hovory.
Bixby je stále ve vývoji a neustále se zdokonaluje. Společnost Samsung plánuje nakonec zpřístupnit Bixby ve všech svých zařízeních, včetně televizorů, ledniček a praček.

Co je aplikace Bixby Routines?

Aplikace Bixby Routines je aplikace, která umožňuje automatizovat určité úkoly v telefonu. Můžete například nastavit rutinu pro zapnutí Wi-Fi a Bluetooth po příchodu domů nebo vypnutí vyzvánění telefonu před spaním.

By Rhianna

Jak zapnout Samsung S21? :: Jak se vypíná Avast?
Užitečné odkazy