Domovská stránka > J > Jak Aktivovat Bixby?

Jak aktivovat Bixby?

Jak aktivovat funkci Probuzení hlasem a jak probudit Galaxy S9 vyslovením "Hi Bixby"

  1. Na domovské obrazovce Bixby klepněte na ikonu Další možnosti.
  2. Klikněte na Nastavení.
  3. Ze seznamu vyberte Probuzení hlasem.
  4. Poté nastavte citlivost od výchozí (Nízká) na vyšší (Střední nebo Vysoká).
  5. Dokončili jste veškeré kroky.

Přečtěte si více

Jak si nainstalovat Bixby?

Jakmile máte nainstalováno, můžete přejít k instalaci hlasového průvodce Bixby (stahujte zde). Nainstalujte jej, následně podržte prst delší dobu na ploše a vyberte položku Nast. domovské obrazovky a otevřete Nastavení Hello Bixby. Následně je třeba telefon restartovat. Můžete se také zeptat, jak odinstalovat aplikaci bixby? Chcete-li se ho zbavit, dlouze stiskněte prázdný prostor na domovské obrazovce. Přejděte prstem doprava a vyhledejte Bixby Home a klepnutím na přepínač přepněte jej. Pokud někdy chcete tuto funkci znovu zapnout, jednoduše zopakujte výše uvedené kroky, ale přepněte přepínač do polohy „Zapnuto“.

Jak vypnout Samsung a52?

Současným stisknutím pořídíte snímek obrazovky. Současným stisknutím a podržením vypnete zařízení. Může se také zeptat, jak spustit bixby? Vše, co musíte udělat, je spustit Bixby stisknutím tlačítka Bixby (levé dolní tlačítko na vašem telefonu Galaxy) a následováním příkazů na obrazovce. Jakmile poprvé nastavíte Bixby, budete jej moci spustit pomocí tlačítka Bixby nebo vyslovením „Hi, Bixby“.

Jak nastavit tlacitko Bixby?

Jakmile je nainstalujete, můžete si změnit Bixby tlačítko například na vaši oblíbenou aplikaci. Změna tlačítka se provádí v nastavení Bixby asistenta. Tlačítko může fungovat buď klasickým jedním stisknutím anebo taky dvojklikem. Podmínka je ale to, že minimálně k jedné z těchto možností bude Bixby asistent přiřazen. A další otázka, co je aplikace bixby routines? Aplikace Bixby Routines je osobní asistent, který vám pomůže automatizovat každodenní úkoly. Můžete si například vytvořit rutinu, která po ranním probuzení rozsvítí světla a spustí kávovar.

Můžete se také zeptat, jak se vypina s21?

Jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra. Nyní uvidíme druhou možnost. Další možností, kterou máte, je zapnout a vypnout telefon tradičním způsobem. Stiskněte boční tlačítko zapnutí / vypnutí na několik sekund. Jak vypnout telefon Samsung a51? Chcete-li telefon Samsung a51 vypnout, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko napájení. Na obrazovce se zobrazí nabídka s možností vypnutí zařízení. Jednoduše vyberte možnost "Vypnout" a potvrďte výběr. Poté se telefon vypne a dojde k jeho vypnutí.

Jak restartovat Samsung a52?

Chcete-li zařízení Samsung a52 restartovat, podržte několik sekund stisknuté tlačítko napájení. Tím se zobrazí nabídka s možností restartovat zařízení. Vyberte tuto možnost a zařízení se restartuje.

By Joela

Jak nastavit bootování z USB Asus? :: Jak poznat hypertextový odkaz?
Užitečné odkazy