Domovská stránka > J > Jak Odstranit Bixby Z Telefonu?

Jak odstranit Bixby z telefonu?

Pokud tedy službu Bixby, která poslouchá zatím jen rozkazy v angličtině a korejštině, nechcete používat, pak stačí aplikaci Bixby Home aktualizovat na poslední verzi v obchodě Galaxy Apps a následně v ní tlačítko Bixby vypnout.

Přečtěte si více

Jak ovládat Bixby?

Používání Bixby je docela jednoduché: stačí mluvit do telefonu. Můžete jej nastavit na hlasové probuzení, pokud chcete aplikaci spustit spuštěním „Hi, Bixby“, nebo můžete při mluvení podržet tlačítko Bixby. Můžete dokonce psát do Bixby, pokud je to spíše váš styl. Můžete se také zeptat, jak si nainstalovat bixby? Jakmile máte nainstalováno, můžete přejít k instalaci hlasového průvodce Bixby (stahujte zde). Nainstalujte jej, následně podržte prst delší dobu na ploše a vyberte položku Nast. domovské obrazovky a otevřete Nastavení Hello Bixby. Následně je třeba telefon restartovat.

Pokud jde o to, jak vypnout samsung a52?

Současným stisknutím pořídíte snímek obrazovky. Současným stisknutím a podržením vypnete zařízení. Jak přeprogramovat tlačítko Bixby? Pokud se vám aktualizace nenabídne automaticky, stačí zajít do aplikace obchodu Galaxy Store a do vyhledávání napsat Bixby. Objeví se tři Bixby aplikace pro aktualizaci. Jakmile je nainstalujete, můžete si změnit Bixby tlačítko například na vaši oblíbenou aplikaci. Změna tlačítka se provádí v nastavení Bixby asistenta.

Může se také zeptat, jak se vypina s21?

Jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra. Nyní uvidíme druhou možnost. Další možností, kterou máte, je zapnout a vypnout telefon tradičním způsobem. Stiskněte boční tlačítko zapnutí / vypnutí na několik sekund. Jak vypnout Bixby s20? Na libovolné obrazovce otevřete přejetím doleva panel Bixby Home.
Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu panelu.
Klepněte na možnost Nastavení.
Klepnutím na přepínač vedle tlačítka Bixby Key jej vypněte.

Jak vypnout telefon Samsung a51?

Vypněte telefon:

Přejeďte prstem po displeji od horní hrany směrem dolů. Stiskněte ikonu Vypnout. Stiskněte Vypnout. Stiskněte Vypnout.
Pokud jde o to, jak aktivovat bixby? Chcete-li aktivovat funkci Bixby, jednoduše řekněte "Hey Bixby" nebo klepněte a podržte tlačítko Bixby na zařízení Samsung Galaxy.

Jak nastavit Bixby Routines?

Existuje několik různých způsobů nastavení rutin Bixby. Prvním způsobem je použití aplikace Bixby Home. Za tímto účelem otevřete aplikaci Bixby Home a klepněte na ikonu "+" v pravém horním rohu. Odtud můžete klepnout na položku "Routine" a začít vytvářet rutinu.
Další způsob, jak nastavit rutiny Bixby, je prostřednictvím aplikace Bixby Voice. Za tímto účelem otevřete aplikaci Bixby Voice a klepněte na ikonu nabídky v levém horním rohu. Klepněte na položku "Nastavení", poté sjeďte dolů a klepněte na položku "Bixby Routines". Zde můžete klepnout na ikonu "+" a začít vytvářet rutinu.
Nakonec můžete rutiny Bixby nastavit také prostřednictvím aplikace Samsung Connect. Za tímto účelem otevřete aplikaci Samsung Connect a klepněte na ikonu "+" v pravém horním rohu. Klepněte na "Vytvořit rutinu" a poté podle pokynů vytvořte rutinu.

By Crescin Borkin

Jak restartovat Samsung a52? :: Jak nainstalovat aplikaci na Android z PC?
Užitečné odkazy