Domovská stránka > J > Jak Odinstalovat Bixby?

Jak odinstalovat Bixby?

Klepněte na ikonu Další možnosti v horní části obrazovky Bixby Home. Stiskněte Nastavení. Klepněte na přepínač vedle Bixby Voice pro deaktivaci.

Přečtěte si více

Jak aktivovat Bixby?

Jak aktivovat funkci Probuzení hlasem a jak probudit Galaxy S9 vyslovením "Hi Bixby"

  1. Na domovské obrazovce Bixby klepněte na ikonu Další možnosti.
  2. Klikněte na Nastavení.
  3. Ze seznamu vyberte Probuzení hlasem.
  4. Poté nastavte citlivost od výchozí (Nízká) na vyšší (Střední nebo Vysoká).
  5. Dokončili jste veškeré kroky.
Také, co je to bixby routines? Rutiny Bixby používá umělou inteligenci, aby poznal vaše způsoby při používání a zvyklosti-rutiny. Potom to může využit na automatické nastavování, ovládání aplikací, optimalizaci baterie a mnohem více. Můžete také manuálně nastavit rutiny na základě toho, kde jste a co děláte.

Jak ovládat Bixby?

Používání Bixby je docela jednoduché: stačí mluvit do telefonu. Můžete jej nastavit na hlasové probuzení, pokud chcete aplikaci spustit spuštěním „Hi, Bixby“, nebo můžete při mluvení podržet tlačítko Bixby. Můžete dokonce psát do Bixby, pokud je to spíše váš styl. Jak si nainstalovat Bixby? Jakmile máte nainstalováno, můžete přejít k instalaci hlasového průvodce Bixby (stahujte zde). Nainstalujte jej, následně podržte prst delší dobu na ploše a vyberte položku Nast. domovské obrazovky a otevřete Nastavení Hello Bixby. Následně je třeba telefon restartovat.

Jak se vypina S21?

Jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra. Nyní uvidíme druhou možnost. Další možností, kterou máte, je zapnout a vypnout telefon tradičním způsobem. Stiskněte boční tlačítko zapnutí / vypnutí na několik sekund. Jak vypnout Samsung a52? Chcete-li zařízení Samsung A52 vypnout, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko napájení. Poté klepněte na možnost "Vypnout".

Jak vypnout Galaxy S21?

Jak vypnout Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra

  1. Stiskněte a podržte Side button a Volume Down současně, dokud neuvidíte nabídku napájení.
  2. Klepněte Power off.
  3. Dalším klepnutím na tlačítko Vypnout telefon vypnete. Zařízení se nyní vypne.
Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit tlacitko bixby? Chcete-li nastavit tlačítko bixby, musíte přejít do nabídky nastavení a vybrat možnost "tlačítko bixby". Tam můžete vybrat, jak má tlačítko fungovat. Buď můžete nastavit, aby otevřelo hlasovou aplikaci bixby, nebo aby po dlouhém stisknutí provedlo určitou akci.

Jak vypnout Bixby s21?

Chcete-li vypnout funkci Bixby v zařízení Samsung Galaxy S21, postupujte podle následujících kroků:
1. Otevřete aplikaci Bixby.
2. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.
3. Klepněte na položku Nastavení.
4. Klepnutím na přepínač vedle položky Bixby Voice ji vypněte.

By Dacy Delekta

Kdo je Cortana? :: Jak vypnout Bixby s9?
Užitečné odkazy