Domovská stránka > J > Jak Otevřít Zprávu Zfo?

Jak otevřít zprávu Zfo?

Na doplnění uvádíme, že program Software602 FormFiller není vyžadován pro ovládání datové schránky, protože uložené datové zprávy ve formátu ZFO si může každý uživatel klientského portálu datových schránek otevřít přímo v prostředí webové aplikace.

Přečtěte si více

Jak převést zip do PDF?

Otevřete naši bezplatnou webovou stránku pro převod ZIP k PDF. Kliknutím do oblasti přetažení souboru nahrajte soubor ZIP nebo přetáhněte soubor ZIP něj. Klikněte na tlačítko Převést. Vaše ZIP soubory budou nahrány a převedeny do PDF formátu výsledků. A další otázka, jak preformatovat soubor? Převod jednoho obrázku do jiného souborového formátu

  1. Klikněte na Uložit jako… a objeví se okno Uložení obrázku.
  2. V poli pro název změňte příponu souboru na tu, kterou používá souborový formát, do kterého chcete obrázek převést.
  3. Klikněte na Uložit a nový soubor se uloží v novém formátu.

Jak upravit text v PDF souboru?

Zvolte Nástroje > Upravit PDF > Upravit . Text a obrázky, které můžete upravovat, jsou označeny pomocí tečkovaných obrysů. Vyberte text, který chcete změnit. Na panelu Formát na pravé straně můžete vybrat písmo, velikost písma nebo jiné možnosti formátování. Jak vložit do Wordu PDF soubor? Klikněte na místo, kam chcete propojený dokument vložit. Poté v hlavní liště jděte do kategorie Vložení. V ní vyhledejte část s označením Text a klikněte na pole Objekt. Ve vyskakovacím okně klikněte na záložku Vytvořit ze souboru a vyberte PDF dokument, který chcete do Wordu vložit jako propojený dokument.

Jak konvertovat PDF?

Online převod PDF na Word

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte PDF do zóny přetažení. Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX. Acrobat soubor PDF automaticky převede na dokument aplikace Word. Přihlaste se a převedený dokument stáhněte nebo sdílejte.
Jak převést soubor JPG do PDF? Online převod souboru obrázku do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubor s obrázkem, který chcete převést do PDF. Aplikace Acrobat obrázek po nahrání automaticky převede. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

Jak převést do PDF a?

OpenOffice. Po spuštění programu PDF-XChange Editor Free otevřete požadovaný PDF dokument, následně v hlavním menu vlevo nahoře zvolte Soubor → Uložit jako (Ctrl+Shift+S). Objeví se dialogové okno s informací o názvu souboru a formátu. V políčku Uložit jako typ vyberte volbu PDF/A dokument. Jak ulozit Word? Nejlepší způsob, jak uložit dokument aplikace Word, je použít funkci Uložit jako. Tato funkce umožňuje zvolit formát souboru a umístění dokumentu. Můžete také použít funkci Uložit, ale ta uloží dokument ve výchozím formátu a umístění.

Lidé se také ptají, jak změnit typ formátu?

Typ formátu souboru lze změnit několika různými způsoby v závislosti na tom, jaký typ souboru se snažíte změnit.
Pokud se snažíte změnit textový soubor, můžete soubor otevřít v textovém editoru, jako je Notepad++ nebo Microsoft Word, a poté soubor uložit jako jiný formát. Například soubor .txt můžete uložit jako soubor .docx.
Pokud se snažíte změnit soubor s obrázkem, můžete použít program pro úpravu obrázků, například Adobe Photoshop nebo GIMP, a soubor uložit v jiném formátu. Například soubor .jpg můžete uložit jako soubor .png.
Pokud se snažíte změnit soubor videa, můžete použít program pro úpravu videa, jako je Adobe Premiere Pro nebo Sony Vegas Pro, a uložit soubor v jiném formátu. Například soubor .mp4 můžete uložit jako soubor .wmv.

By Alo

Jak otevřít soubor Pages na Windows? :: Jak převést Word do PDF zdarma?
Užitečné odkazy