Domovská stránka > J > Jak Ovladat Televizi Telefonem?

Jak ovladat televizi telefonem?

Televizor lze ovládat pomocí dotykového panelu mobilního zařízení (například chytrého telefonu nebo tabletu) s nainstalovanou aplikací „TV SideView“. Abyste mohli používat mobilní zařízení jako dálkové ovládání televizoru, zaregistrujte je v televizoru jako dálkové ovládání.

Přečtěte si více

Jak ovladat televizi mobilem?

Jak ovládat Android TV telefonem?

 1. Stáhněte si aplikaci Android TV Remote Control (můžete jednoduše kliknout i na ikonu výše)
 2. Jakmile ji nainstalujete, máte dvě možnosti spojení s konkrétním Android TV zařízením.
 3. Po úspěšném připojení v aplikaci vyberete dané televizní zařízení
 4. Můžete začít virtuální ovladač používat.
Co je Peel mi Remote? Peel Mi Remote allows you to easily personalize your TV channel listing to match your local over-the-air, dish or cable provider or streaming service. The best TV guide you can get is here!! Peel Mi Remote allows you to discover your favorite shows and movies on your streaming video services.

Jak uvolnit místo v Xiaomi?

Pro tuto možnost stačí otevřít Nastavení -> položka Úložiště -> tlačítko Uvolnit místo. Následně Android nabídne pohled na soubory, které se chystá smazat, a také kolik prostoru se tím uvolní. Lidé se také ptají, jak prepnout uloziste na sd kartu xiaomi? Přejděte do Nastavení aplikace a povolte ukládání na SD kartu. Pokud budete vyzváni, abyste poskytli paměťovou kartu pro aplikaci, je třeba to odsouhlasit. A je to! Odteď by se soubory stažené ze sítě měly automaticky ukládat na paměťovou kartu, aniž by došlo k přetížení vnitřní paměti smartphonu.

Tak kde najdu v telefonu úložiště?

Otevřete systémové nastavení. Přejděte do sekce Úložiště a paměť. Na další obrazovce byste měli najít jak obecné informace o obsazení interního úložiště, tak i podrobnosti o tom, kolik zabírají obrázky (resp. fotky), aplikace, videa, zvukové soubory a další položky. Jak smazat ostatni Iphone? Postup je následující:

 1. Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu otevřeli nativní aplikaci Nastavení.
 2. Jakmile tak učiníte, tak sjeďte níže a otevřete sekci Safari.
 3. Zde sjeďte dolů a klepněte na Smazat historii a data stránek.
 4. Nakonec volbu potvrďte klepnutím na Smazat historii a data.

Jak uvolnit uloziste Iphone?

Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu otevřeli nativní aplikaci Nastavení. Jakmile tak učiníte, tak sjeďte níže a otevřete sekci Safari. Zde sjeďte dolů a klepněte na Smazat historii a data stránek. Nakonec volbu potvrďte klepnutím na Smazat historii a data. Jak uvolnit uloziste Samsung?

Jak na Androidu uvolnit místo

 1. Jděte do menu Nastavení a vyberte položku Úložiště.
 2. Klepněte na možnost Uvolnit místo.
 3. Vyberte položku, kterou chcete vymazat, a klepněte znovu na tlačítko Uvolnit místo.

Co znamená ostatní v úložišti?

Může být i anglicky. Děkuji předem :) No, tak Ostatní je zkrátka ostatní. Nikdo jiný než ty neví, co všechno jsi si do mobilu natahala.

By Cooley Faubert

Jak povolit IMAP na seznamu? :: Jak vypnout anonymni kartu?
Užitečné odkazy