Domovská stránka > J > Jak Povolit Imap Na Seznamu?

Jak povolit IMAP na seznamu?

Nejdříve je nutné povolit na Seznamu protokol IMAP - přihlaste se do svojí pošty na Seznamu, ve své emailové schránce přejděte v pravém horním rohu do nabídky "Nastavení". Zde v části "Propojení schránek" u položky "IMAP" zatrhněte volbu "povolit protokol IMAP".

Přečtěte si více

Co znamená zkratka IMAP?

IMAP (Internet Message Access Protocol) je internetový protokol pro vzdálený přístup k e-mailové schránce prostřednictvím e-mailového klienta. A další otázka, jak zjistit imap? V Outlook Web Appu vyberte na panelu nástrojů Nastavení > Pošta > POP a IMAP. Název serveru POP3, IMAP4 a SMTP a další nastavení, která asi budete muset zadat, najdete na stránce Nastavení protokolu POP a IMAP.

Když to vezmeme v úvahu, jak funguje imap?

Protokol IMAP vyžaduje trvalé (tzv. on-line) připojení k e-mailové schránce. Díky tomu je možné s celou poštovní schránkou plně pracovat z libovolného místa. Všechny zprávy a složky jsou uloženy na poštovním serveru a na počítač se stahují jen nezbytné informace. Co to je SMTP server? Simple Mail Transfer Protocol (zkratka SMTP) je internetový protokol určený pro přenos zpráv elektronické pošty (e-mailů) mezi přepravci elektronické pošty (MTA). Protokol zajišťuje doručení pošty pomocí přímého spojení mezi odesílatelem a adresátem; zpráva je doručena do tzv.

Jak nastavit email na seznamu?

Nastavení účtu

 1. Pro přístup do nastavení chování svého účtu v aplikaci klikněte v levé horní části na ikonku se třemi čárkami ( ) -nebo-
 2. V horní části panelu se zobrazuje vaše ikonka, e-mailová adresa a nastavené jméno.
 3. Klikněte vpravo na malou ikonku šipky.
 4. Zvolte Nastavení účtu.
A další otázka, jak nastavit email od seznamu? AndroiduNastavení

Vyplňte nastavení pro příchozí poštu:
 1. Do pole Uživatelské jméno zadejte celou svou e-mailovou adresu.
 2. Do pole Ověření zadejte své přístupové heslo.
 3. Jako Server zadejte pop3.seznam.cz.
 4. Port zadejte 995.
 5. Typ zabezpečení zvolte SSL/TLS.

Jak nastavit Outlook na seznam?

OutlookuNastavení

Pro příchozí poštu byl:

 1. server "pop3.seznam.cz"
 2. port "995"
 3. zatrhněte volnu "Tento server požaduje šifrované připojení (SSL/TLS)"
 4. nezatrhávat volbu "Požadovat přihlášení pomocí zabezpečeného ověřování hesla (SPA)"
Co je heslo IMAP? V závislosti na vašem poskytovateli e-mailu je to obvykle vaše celá e-mailová adresa nebo její část před symbolem @. To je heslo k vašemu účtu. Toto heslo, je obvykle malá a velká písmena. Server příchozí pošty pro účet IMAP se může taky označovat jako server IMAP.

Jak funguje e mailová pošta?

Jak pracuje email

Technicky je to vyřešeno tak, že uživatel jmeno ma svoji emailovou schránku (tzv. mailbox) na počítači, který má adresu server.cz. Tento počítač je volně dostupný z internetu a říká se mu poštovní server. Na počítači server.cz běží služba, které se říka Mail Transfer Agent neboli MTA.

By Ricarda Sylverin

Jak nastavit IMAP Centrum CZ? :: Jak ovladat televizi telefonem?
Užitečné odkazy