Domovská stránka > J > Jak Poslouchat Hudbu Bez Dat?

Jak poslouchat hudbu bez dat?

Stažená hudba je určena do paměti smartphonu, takže nebude potřeba připojení k internetu.

 1. Deezer - hudba a podcasty. Vývojář: Deezer Music.
 2. Napster. Vývojář: Společnost Rhapsody International, Inc.
 3. SoundCloud: Hudba a seznamy skladeb. Vývojář: SoundCloud.
 4. Shuttle hudební přehrávač
 5. Hudební přehrávač - Lark Player - MP3 Player.

Přečtěte si více

Kde poslouchat pisnicky bez WiFi?

Amazon Music Unlimited má v databázi na 60 milionů skladeb a službu najdete také na webu. I placená verze aplikace vás ale možná zaujme: je bez reklam a umožňuje mimo jiné offline poslech nebo neomezené přeskakování. Poslouchat lze jednotlivé skladby, playlisty či stanice, a to i ve vysoké kvalitě formátu FLAC. Můžete se také zeptat, jak poslouchat pisnicky na iphonu? Předplatitelé Apple Music můžou v aplikaci Hudba přidávat a stahovat skladby a videa z Apple Music. Hudbu, kterou do iPhonu přidáte, můžete streamovat, pokud máte k dispozici internetové připojení. Chcete‑li poslouchat hudbu v době, kdy nejste připojení k internetu, musíte ji předem stáhnout.

Jak si stáhnout hudbu do iPhone zdarma?

Jak na stahování hudby do iPhonu zdarma

 1. Otevřete aplikaci Documents by Readdle.
 2. Do adresního řádku v horní části napište www.ulozto.cz / www.youtube.com.
 3. Na uložtu / YouTube vyhledejte skladbu nebo album, které chcete stáhnout.
 4. Klepněte na „stáhnout“ a opište kód (pro potvrzení, že nejste robot)
Jak funguje Spotify offline? Ve Spotify si v době, kdy jste online, najdete požadovanou hudbu, uložíte si ji, automaticky se vytvoří offline playlist. A pak si hudbu kdykoliv offline přehrajete. Až se vám uložená alba omrzí, můžete je s čistým svědomím smazat. Budou totiž zase kdykoliv ke stažení nebo alespoň k poslechu online.

Jak prehravat hudbu v mobilu?

Aplikace Music Player je nejlepší bezplatnou aplikací pro přehrávání hudby pro Android v systému 2021. Nyní až do 2021 přitahuje miliony stažení na Google Play. Podporuje všechny populární hudební formáty jako MP3, MP2, AAC, ALAC, M4A, WMA, MAV, AIFF, AC3, APE, MKV, OGG, M4B, RA, RAM atd. Tak jak poslouchat spotify bez wifi? Kroky k použití Spotify offline režimu

Lokalizovat Nastavení > přehrávání, Najít Offline možnost a zapnout. Poté ukončete rozhraní. Od této chvíle začne Spotify přehrávat stažené položky, když používáte mobilní data v telefonu. Když jste na WiFi, Spotify se automaticky spustí v online režimu.

Tak kde poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě?

Kde poslouchat hudbu FLAC

 • AIMP. Vývojář: Artem Izmailov. Cena: Volný, uvolnit.
 • VLC pro Android. Vývojář: Videolabs. Cena: Volný, uvolnit.
 • foobar2000. Vývojář: Rezolutní Cena: Volný, uvolnit.
 • Primephonic - streamování klasické hudby. Vývojář: Primephonic. Cena: Volný, uvolnit.
Když to vezmeme v úvahu, jak si stáhnout písničky bez wifi? Existuje několik způsobů, jak stahovat skladby bez wifi. Jedním ze způsobů je použití aplikace pro stahování hudby, která umožňuje stahovat skladby bez použití wifi. Dalším způsobem je použití aplikace pro streamování hudby, která umožňuje stahování skladeb pro offline poslech. A konečně můžete přenést skladby z počítače do mobilního zařízení pomocí kabelu USB.

Jak přehrát mp3 v iPhone?

Na iPhonu můžete přehrávat soubory MP3 několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití vestavěné aplikace Hudba. Soubory MP3 můžete přidat do knihovny iTunes a poté je synchronizovat do iPhonu. Dalším způsobem je použití aplikace třetí strany, například VLC Media Player nebo Audible. K přehrávání souborů MP3 na iPhonu můžete také použít služby cloudových úložišť, jako je Dropbox nebo Disk Google.

By Eloisa Fugett

Jak na iPhone nastavit vlastní vyzvánění? :: Kde stahovat hi res hudbu?
Užitečné odkazy