Domovská stránka > J > Jak Poslouchat Hudbu Offline Zdarma?

Jak poslouchat hudbu offline zdarma?

Pokud jste členem YouTube Music Premium, můžete hudbu poslouchat i offline. Stačí si stáhnout oblíbené skladby a videa do mobilního zařízení. Aby vaše nahrávky zůstaly uloženy, musíte se alespoň každých 30 dní znovu připojit k internetu.

Přečtěte si více

Co je lepsi než Spotify?

Tato služba má však určitá omezení, a to reklamy, absenci poslechu offline a na mobilu je omezeno přeskakování skladeb v playlistu. Kvalita hudby je také o něco nižší. Placená verze Spotify Premium nabízí hudbu bez omezení, poslech offline, bez reklam a ve vysoké kvalitě. Kde poslouchat pisnicky offline? Pokud chcete mít hudbu k dispozici třeba i na cestách, zapněte si na mobilním zařízení mix pro režim offline:

  • Otevřete aplikaci YouTube Music.
  • Klepněte na svoji profilovou fotku.
  • Klepněte na Stažené soubory .
  • Klepněte na Nastavení .
  • Aktivujte možnost Stáhnout mix pro režim offline.

Jak poslouchat hudbu bez reklam?

YouTube Premium a YouTube Originals

umožní uživatelům poslouchat na pozadí, stahovat videa a sledovat bez reklam celý obsah platformy YouTube, nejen hudbu. Zpřístupní také pořady a filmy z dílny YouTube Originals (např Cobra Kai, Origin, Wayne, F2 Finding Football nebo Weird City).
Kde poslouchat hudbu bez reklam? Amazon Music

I placená verze aplikace vás ale možná zaujme: je bez reklam a umožňuje mimo jiné offline poslech nebo neomezené přeskakování. Poslouchat lze jednotlivé skladby, playlisty či stanice, a to i ve vysoké kvalitě formátu FLAC.

Pokud jde o to, jak prehravat hudbu v mobilu?

Aplikace Music Player je nejlepší bezplatnou aplikací pro přehrávání hudby pro Android v systému 2021. Nyní až do 2021 přitahuje miliony stažení na Google Play. Podporuje všechny populární hudební formáty jako MP3, MP2, AAC, ALAC, M4A, WMA, MAV, AIFF, AC3, APE, MKV, OGG, M4B, RA, RAM atd. Jak poslouchat Spotify offline bez Premium? Na kartě Vaše knihovna klepněte na ikonu Nastavení vpravo nahoře a vyberte Přehrávání. Klepnutím na přepínač Offline přepnete Spotify do režimu offline. Když nyní používáte Spotify, budete moci přehrávat pouze stažené skladby. Pokud použijete Vyhledávání, vrátí pouze skladby, které jsou ve vašem zařízení.

Co je lepsi Spotify nebo YouTube music?

Možná vůbec největší výhodou YouTube Music oproti Spotify je fakt, že za podobné peníze lze získat u Google mnohem více muziky. A dokonce nejen muziky, ale i videa a dalších výhod. Google totiž nabízí balíček předplatného YouTube Premium v rámci, kterého získá uživatel za svoje peníze mnoho. Tak co je lepsi spotify nebo apple music? Neexistuje jednoznačná shoda na tom, která streamovací služba je lepší, protože Spotify i Apple Music nabízejí řadu funkcí, které oslovují různé uživatele. Někteří lidé dávají přednost službě Spotify, protože kromě placeného předplatného nabízí i bezplatnou úroveň podporovanou reklamami; jiní dávají přednost službě Apple Music, protože je lépe integrována s ostatními produkty společnosti Apple. Někteří lidé považují design služby Spotify za uživatelsky přívětivější, zatímco jiní oceňují kurátorské seznamy skladeb služby Apple Music. Nakonec záleží na osobních preferencích, takže si možná budete chtít vyzkoušet obě služby a zjistit, které dáváte přednost.

Kde přehrát hudbu?

Existuje několik způsobů přehrávání hudby. Jedním ze způsobů je použití hudebního přehrávače v počítači. Můžete také použít online hudební přehrávač, například Pandora nebo Spotify. Pokud máte chytrý telefon, můžete si stáhnout hudební aplikaci, například iTunes nebo Google Play Music.

By Marianna Achter

Jak poslouchat pisnicky na iPhonu zdarma? :: Jak prehravat hudbu z youtube na pozadi?
Užitečné odkazy