Domovská stránka > K > Kde Poslouchat Hudbu Bez Wifi?

Kde poslouchat hudbu bez wifi?

Stažená hudba je určena do paměti smartphonu, takže nebude potřeba připojení k internetu.

 • Deezer - hudba a podcasty. Vývojář: Deezer Music.
 • Napster. Vývojář: Společnost Rhapsody International, Inc.
 • SoundCloud: Hudba a seznamy skladeb. Vývojář: SoundCloud.
 • Shuttle hudební přehrávač
 • Hudební přehrávač - Lark Player - MP3 Player.

Přečtěte si více

Jak rychle stahovat písničky?

Youtube Downloader HD – rychlé a snadné stahování z YouTube

Aplikace Youtube Downloader HD opravdu doporučujeme. Je k dispozici pro operační systémy Windows, macOS a Linux a dokáže stahovat videa v rozlišení až 4K. YouTube Downloader HD si navíc můžete nainstalovat zcela zdarma. Výhodou je také jednoduché rozhraní.
Jak si uložit písničky? Jedna možnost je ve svém telefonu spustit internetový prohlížeč, přejít na internetovou adresu pro stažení dané písničky, stáhnout písničku a ta je k dispozici rovnou pro přehrání. Druhým způsobem je stáhnout si z Google Play aplikaci na vyhledávání mp3 souborů a přes ní si písničku stáhnout.

Jak si nahrát písničku?

Postup

 1. Spusťte program Audacity.
 2. Připojte mikrofon (nebo jej zapněte, pokud máte notebook)
 3. V programu Audacity klikněte na červené tlačitko záznam (RECORD)
 4. V prohlížeči na stránce youtube.com a dejte přehrát svou skladbu.
 5. Začněte podle běžících slov a hudby zpívat.
Jak si stáhnout hudbu z YouTube? Skvěle funguje VideoDer, který lze nainstalovat jak na Windows, tak na macOS nebo přímo do telefonů Android. Stahovat video a hudbu pak můžete pomocí VideroDeru dvěma způsoby. A sice přes vyhledávání v programu VideoDer nebo rovnou z aplikace YT, která je volně ke stažení z Google Play nebo App Store.

Lidé se také ptají, jak dostat hudbu do iphone?

Nahrávání hudby z počítače do iPhonu přes Wi-Fi

 1. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu.
 2. Otevřete iTunes; nebo Finder v macOS Catalina nebo novějším.
 3. Klikněte na kartu „Souhrn“ na levé straně; nebo vyberte zařízení ve Finderu.
 4. Pokračujte kliknutím na „Synchronizovat s tímto zařízením přes WiFi“
Podle toho, jak stáhnout hudbu do xiaomi redmi note 7? Doporučím jen hudbu z PC „Kopírovat“ a pak „Vložit“ do interního uložiště RN7 > složky „Music“ . Nikoli volit hudbu z PC “ Vyjmout“ a „Vložit“ ji do interního uložiště RN7 > složky „Music“.

Jak funguje aplikace Hudba?

Aplikace Hudba je vaše centrální místo pro správu a poslech vaší hudební knihovny. A když si předplatíte Apple Music, můžete streamovat miliony skladeb, objevovat novou hudbu a přidávat ji do své sbírky a získáte taky přístup ke své hudební knihovně ze svých ostatních zařízení. Kde stahovat hudbu ve FLAC? Hudbu ve formátu FLAC můžete stahovat několika způsoby. Jedním ze způsobů je najít webové stránky, které nabízejí stahování FLAC. Rychlé vyhledávání na Googlu odhalí mnoho takových webových stránek. Dalším způsobem je najít umělce, kteří nabízejí stahování FLAC na svých vlastních webových stránkách. S nalezením těchto webových stránek vám opět pomůže rychlé vyhledávání v Googlu. Nakonec můžete ke stahování souborů FLAC použít program pro sdílení souborů, jako je BitTorrent.

Podle toho, jak nahrát hudbu do notebooku?

Do notebooku můžete hudbu nahrávat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je připojení notebooku k hudebnímu přehrávači pomocí kabelu USB a následné zkopírování souborů pomocí programu pro přenos souborů. Dalším způsobem je použít k přenosu souborů bezdrátové připojení, a to buď pomocí Bluetooth, nebo připojení Wi-Fi. Nakonec můžete také použít online hudební službu, jako je iTunes nebo Amazon Music, a stáhnout si hudbu přímo do notebooku.

By Eugen

Jak se dostat na počítač bez hesla? :: Kde stáhnout hudbu do mobilu?
Užitečné odkazy