Domovská stránka > J > Jak Odinstalovat Smazaný Program?

Jak odinstalovat smazaný program?

Vyhledejte požadovaný program a poté klikněte na „Uninstall“. Tento nástroj nejprve spustí standardní proces odinstalování programu ve Windows. Následně však provede Advanced Uninstaller Pro ještě jeden sken, který vyhledá další instalační „zbytky“ a po manuálním výběru a potvrzení je umožní odstranit.

Přečtěte si více

Co dělat když mi nejde odinstalovat program?

Tip: Jak odstranit program, který nemá odinstalátor

  1. 1) Vytvořte bod obnovení systému.
  2. 2) Restartujte systém do nouzového režimu.
  3. 3) Zjistěte cestu k nainstalovanému programu.
  4. 4) Pročistěte registry.
Můžete se také zeptat, jak odinstalovat špatně odinstalovaný program? Revo Uninstaller je aplikace určená k pokročilému, úplnému a bezpečnému odinstalování softwaru ve Windows. Zvládá také čištění po nedokonale či nekompletně provedeném odstranění, zabránění nechtěnému startu vybraným aplikacím i vymazání stop ve webovém prohlížeči a aplikacích MS Office.

Můžete se také zeptat, jak odinstalovat program který není v seznamu?

Někdy je to řešené tak, že spustíš znova instalaci, instalátor najde už nainstalovaný program a nabídne uninstall (remove), nebo opravu (repair). Můžeš ho nainstalovat znovu na stejné místo a možná se opraví a už bude nabízet uninstal. A když ne tak natvrdo smazat a ještě smazat v registru. Jak odinstalovat program na Mac? Smazání aplikace pomocí Finderu

  1. Najděte aplikaci ve Finderu.
  2. Přetáhněte aplikaci do koše nebo ji vyberte a zvolte v nabídce Soubor > Přesunout do koše.
  3. Pokud budete požádáni o přihlašovací údaje, zadejte uživatelské jméno a heslo účtu správce Macu.
  4. Chcete-li aplikaci smazat úplně, zvolte Finder > Vysypat koš.

Jak odstranit Aplikace z mobilu?

Klepněte na Obchod Play > Nabídka > Moje aplikace a hry , vyberte aplikaci, kterou chcete odstranit, a poté klepněte na Odinstalovat . Nebo otevřete nabídku aplikací, stiskněte a podržte aplikaci, kterou chcete odinstalovat, poté zvolte Informace o aplikaci > Odinstalovat . Jak odinstalovat aplikaci z TV Samsung? Jak odinstalovat aplikaci

  1. Spusťte Smart Hub a poté klepněte na položku Moje aplikace.
  2. V horní liště vyberte záložku Moje App.
  3. Zvolte tlačítko pro zobrazení možností v pravém horním rohu.
  4. Ze zobrazené nabídky vyberte možnost Odstranit z Moje App.
  5. Vyberte aplikaci, kterou chcete odstranit.

Jak odinstalovat skryté Programy?

Ashampoo UnInstaller 10 je kompletní odinstalační program, který vám pomůže odinstalovat programy beze zbytků. Díky tomu získáte více místa na disku. Používá sofistikované metody skenování a čištění, které dalece přesahují možnosti systému Windows. Tak co je bundleware? Jako bundleware označují bezpečnostní experti agresivní instalátory softwaru, které v rámci jedné legitimní aplikace nainstalují do počítače další nežádoucí programy.

Jak odinstalovat program avast?

Odinstalace přes nabídku Start ve Windows

  1. Ve Windows klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start a ze zobrazené nabídky vyberte možnost Aplikace a funkce.
  2. Na levém panelu zkontrolujte, zda je vybrána možnost Aplikace a funkce, klikněte na položku Avast Free Antivirus a vyberte možnost Odinstalovat.

By Rosol

Jak se zbavit vyhledávače Bing? :: Jak vycistit telefon Android?
Užitečné odkazy