Domovská stránka > J > Jak Obnovit Smazaný Příspěvek Na Facebooku?

Jak obnovit smazaný příspěvek na Facebooku?

Jakmile si obnovíte data skrze funkci Debug z našeho původního návodu, stačí u daného příspěvku na Facebooku už jen kliknout na editační zobáček vpravo nahoře, zvolit „Obnovit sdílenou přílohu“ a pak vše uložit.

Přečtěte si více

Jak obnovit smazaný příspěvek?

Pokud si přejete obnovit nebo trvale smazat odstraněný příspěvek, v aplikaci Instagram zvolte kartu profilu v pravém dolním rohu, poté klikněte na ikonu tří řádků v pravém horním rohu, zvolte Nastavení, vyberte složku Nedávno smazáno a vyberte příspěvek, který chcete obnovit nebo trvale smazat. Jak obnovit Smazane fotky na FB? Obnovte smazané fotografie časové osy z kopie vašich dat

Přejděte na svůj účet na Facebooku Nastavení. Klikněte na ikonu malý dolů tlačítko v pravém horním rohu modré lišty. Z rozevíracího seznamu vyberte Nastavení. Krok 2Na Obecná nastavení Stránka, na tlačítko Stáhněte si kopii svých údajů na Facebooku.

Tak kde je koš na fb?

Obsah koše můžete obnovit v záznamech o aktivitách. Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek. Klikněte na pod svým jménem a pak na Záznamy o aktivitách. V nabídce vlevo se posuňte dolů a klikněte na Koš. Když to vezmeme v úvahu, jak vrátit zpět příspěvek z timeline? Obsah, který jste na profilu skryli (třeba příspěvky, fotky a videa), si můžete zobrazit přes záznamy o aktivitách. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Klepněte na a pak na Záznamy o aktivitách. Klepněte na Filtr, pak na Skryto na profilu a zkontrolujte si to.

Pokud jde o to, jak vratit prispevek na timeline?

Jak zobrazit skrytý příspěvek:

  1. Nahoře na stránce klikněte na Nastavení.
  2. Ve sloupci vlevo klikněte na Záznamy o aktivitách.
  3. Vedle příspěvku, který chcete zobrazit, klikněte na a vyberte Povoleno na stránce.
Také, jak vrátit smazaný příspěvek na instagramu? Nově platí, že pokud příspěvek smažete – ať už vědomě, nebo omylem, okamžitě se přesune do složky Nedávno smazané. Odtud ho můžete obnovit a vrátit zpět na váš profil. Hodí se si také složku průběžně procházet, jestli jste nedopatřením nesmazali obsah, o kterém nevíte.

Jak obnovit Reels?

Konkrétně budete muset navštívit kartu svého profilu, přejít do Nastavení, dále do položky Účet a tam bude řádek Nedávno smazané. Tam najdete po smazání dalších 30 dní vaše příspěvky, videa, Reels i příspěvky v IGTV. Výjimkou jsou Příběhy, které bude možné po smazání obnovit jen do 24 hodin. Jak obnovit Instastories? Zvolte Nastavení. Klepněte na Nedávno smazáno (pokud funkci ještě nevidíte, zkuste to později znovu). Vyberte příspěvek/video/příběh. Klepněte na Obnovit.

Jak získat zpět smazané fotky z Messenger?

Chcete-li získat smazané fotografie, musíte si vybrat fotografie aplikace, knihovnu fotografií a fotoaparát. Klepněte na Next pokračovat. Nakonec na obrazovce uvidíte všechny smazané fotografie. Vyberte obrázky, které chcete obnovit a klikněte na Recover stáhnout je.

By Roanna Busta

Jak obnovit fotky z Messengeru? :: Jak obnovit smazané číslo?
Užitečné odkazy