Domovská stránka > K > Kdy Se Plati Spotify?

Kdy se plati Spotify?

Spotify za peníze je plnohodnotná aplikace placená každý měsíc z platební karty. Strhávání peněz je automatické, protože měsíční „nájem“ nepřesahuje 500 Kč. I pokud chcete vyzkoušet měsíc Spotify zdarma, je nutné propojit Spotify s vaší platební kartou.

Přečtěte si více

Jak vytvorit spolecny Playlist Spotify?

Jak vytvořit společný playlist ve Spotify?

  1. Otevřete aplikaci Spotify.
  2. Přejděte do sekce Tvoje knihovna.
  3. Pomocí ikony + vytvořte nový playlist a pojmenujte si ho.
  4. Klikněte na ikonu tří teček a vyberte volbu Označit jako společný.
  5. Klikněte opět u playlistu na ikonu osoby.
Jak pridat clena do Spotify duo? Získat Premium Duo je hračka
  1. Připoj se k předplatnému Duo nebo se přihlas pomocí svého stávajícího účtu.
  2. Pozvi do předplatného Duo někoho, s kým bydlíš na jedné adrese. Můžeš to udělat e-mailem, přes WhatsApp… jak uznáš za vhodné.
  3. Tvůj spolubydlící doma přijme pozvání, potvrdí adresu a je to – jste parťáci v týmu Duo. *

Jak rozšířit Spotify?

Vpravo nahoře pod názvem playlistu najdete malý štítek Rozšířit, na který stačí kliknout a o zbytek se streamovací služba postará sama. Když budete chtít funkci zrušit, stačí na štítek znovu kliknout. Podle Gadgets360 dokáže Spotify každý seznam skladeb rozšířit pouze o 30 písniček. Jak funguje Spotify student? Studenti splňující podmínky mají nárok obdržet padesáti (50) procentní slevu na měsíční předplatné služby Spotify Premium (jak je definováno Podmínkách používání Spotify) na každý měsíc („Zlevněný měsíc") až po dobu dvanácti (12) po sobě jdoucích měsíců („Zlevněné období").

Jak zrusit prémium?

Přímý přístup na stránku zrušení Premium

  1. Klikněte na ikonu Já nahoře na své domovské stránce LinkedIn.
  2. V nabídce vyberte možnost Přejít na Moje Premium.
  3. Klikněte na tlačítko Spravovat účet Premium v panelu vpravo.
  4. V části Správa předplatného klikněte na odkaz Zrušit předplatné.
Jak odebrat zarizeni že Spotify? Rada, kterou jsem našel na internetu byla ta, že se mám podívat na svůj účet skrze webový prohlížeč a najít si offline zařízení a odtud ho odebrat.

Proč mi nejde Spotify?

Ujistěte se, že jste připojeni k internetu, a spusťte Spotify znovu. Zkontrolujte stav Spotify. Pokud Spotify nefunguje ani u ostatních, může se zobrazit offline chyba. Navštivte web, jako je například DownDetector, a zkontrolujte stav Spotify. Jak vypnout premium účet na Spotify? Pokud ještě nejste přihlášení, tak se samozřejmě přihlaste. Poté v pravé horní části obrazovky klikněte na ikonu tří čar vedle vašeho profilového obrázku a z menu, které se zobrazí, klikněte na záložku Účet. Poté sjeďte níže, dokud nenarazíte na váš plán předplatného, u kterého klikněte na Spravovat předplatné.

Jak se přejmenovat na Spotify?

Re: Spotify zmena uzivatelskeho jmena

Bohužel to možné není.

By Lathrop

Jak se dostat na druhou obrazovku? :: Co se stane když nezaplatím Spotify?
Užitečné odkazy