Domovská stránka > K > Kolik Plati Youtube Za 1000 Zhlédnutí?

Kolik plati YouTube za 1000 zhlédnutí?

Nezapomeňte, že YouTube vyplácí odměnu až poté, co vyděláte 100 a více dolarů za reklamy umístěné ve vašem kanálu a videích. Kolik YouTubeři vydělávají? Momentálně je to něco mezi 0,01 až 0,03 dolaru za zhlédnutí, což znamená 3 až 5 dolatů za 1000 zhlédnutí a až 5 000 dolarů za 1 000 000 zhlédnutí.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí propagace na youtube?

Cena reklamy na YouTube

za zobrazení videoreklamy - používá se u kratších nepřeskočitelných spotů - cena za 1 zobrazení videoreklamy orientačně začíná na 0,1 Kč. Od digitální agentur uslyšíte cenu za CPM, což znamená za 1000 zobrazení, takže cena vychází na 100 Kč za CPM.
Tak jak na reklamu na youtube? Klikněte na ikonu plus a vyberte možnost Nová kampaň. Zvolte cíl kampaně: Prodej, Potenciální zákazníci,, Návštěvnost webu, Zvažování produktu a značky nebo Povědomí o značce a zásah. Zvolený cíl určuje dostupné podtypy kampaní. Pokud vaše kampaň nemá konkrétní cíl, vyberte možnost Vytvořit kampaň bez zvoleného cíle.

Jak spustit reklamu na YouTube?

Zapnutí reklam na YouTube pro jednotlivá videa se provádí následovně:

 1. Přihlaste se do YouTube.
 2. Přejděte do Studia YouTube.
 3. Vyberte možnost Obsah v nabídce vlevo.
 4. Vyberte konkrétní video.
 5. Vyberte možnost Zpeněžení v levé nabídce.
 6. Vyberte typ reklam, který chcete spustit.
 7. Klikněte na Uložit.
Tak kdy youtube plati? Na YouTube můžete vydělávat peníze prostřednictvím těchto funkcí: Výnosy z reklam: Můžete získat výnosy z obsahových reklam, překryvných reklam a videoreklam. Členství v kanálu: Vaši členové vám měsíčně platí určitou částku výměnou za přístup ke speciálním výhodám, které jim nabízíte.

Pokud jde o to, kolik si vydělá fattypillow?

Jeho kanál FattyPillowTV má okolo 360 tisíc odběratelů. Jeho měsíční příjem se pohybuje od 40 do 600 tisíc. Kolik se platí za shlédnuté video na YouTube? YouTube Premium je prémiová služba od společnosti YouTube, která funguje na bázi předplatného. Stojí 179 korun měsíčně a nabízí tyto funkce: sledování videí na YouTube bez reklam - videa se vám budou zobrazovat bez reklamy jak na desktopu, tak na mobilu a tabletu.

Kolik peněz je za 1000 zhlédnutí?

CPM, cena za tisíc zobrazení, se pak rovná 0,035 krát 1000, což je 35 Kč. Co znamená placená propagace na YouTube? U videí označených jako obsahující placenou propagaci se na začátku divákům automaticky zobrazí sdělení po dobu 10 sekund. Toto sdělení diváka informuje, že dané video obsahuje placenou propagaci. Upozorňujeme, že různé země mají různé požadavky na autory a značky zapojené do placených propagací.

Můžete se také zeptat, jak propagovat své video na youtube?

5 způsobů, jak propagovat YouTube videa

 1. Propagujte jej na blogu společnosti. Firemní blog je ideálním místem k propagaci vašeho videa věrnému zákazníkovi.
 2. Využijte naši emailovou databázi.
 3. Připojte se k sociálním médiím.
 4. Nezapomeňte na "staromódní" offline public relations.
 5. Inzerujte na YouTube.

By Chui

Jak zpeněžit videa na YouTube? :: Co znamená She her?
Užitečné odkazy