Domovská stránka > K > Kolik Plati Youtube Za 1000 Zhlédnutí?

Kolik plati YouTube za 1000 zhlédnutí?

Nezapomeňte, že YouTube vyplácí odměnu až poté, co vyděláte 100 a více dolarů za reklamy umístěné ve vašem kanálu a videích. Kolik YouTubeři vydělávají? Momentálně je to něco mezi 0,01 až 0,03 dolaru za zhlédnutí, což znamená 3 až 5 dolatů za 1000 zhlédnutí a až 5 000 dolarů za 1 000 000 zhlédnutí.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí propagace na youtube?

Cena reklamy na YouTube

za zobrazení videoreklamy - používá se u kratších nepřeskočitelných spotů - cena za 1 zobrazení videoreklamy orientačně začíná na 0,1 Kč. Od digitální agentur uslyšíte cenu za CPM, což znamená za 1000 zobrazení, takže cena vychází na 100 Kč za CPM.
Tak jak na reklamu na youtube? Klikněte na ikonu plus a vyberte možnost Nová kampaň. Zvolte cíl kampaně: Prodej, Potenciální zákazníci,, Návštěvnost webu, Zvažování produktu a značky nebo Povědomí o značce a zásah. Zvolený cíl určuje dostupné podtypy kampaní. Pokud vaše kampaň nemá konkrétní cíl, vyberte možnost Vytvořit kampaň bez zvoleného cíle.

Jak spustit reklamu na YouTube?

Zapnutí reklam pro jednotlivá videa

  1. Přihlaste se do YouTube.
  2. Přejděte do Studia YouTube.
  3. V nabídce vlevo vyberte možnost Obsah.
  4. Vyberte video.
  5. V levé nabídce vyberte možnost Zpeněžení.
  6. Vyberte typ reklam, který chcete spustit.
  7. Klikněte na Uložit.
Tak kdy youtube plati? Na YouTube můžete vydělávat peníze prostřednictvím těchto funkcí: Výnosy z reklam: Můžete získat výnosy z obsahových reklam, překryvných reklam a videoreklam. Členství v kanálu: Vaši členové vám měsíčně platí určitou částku výměnou za přístup ke speciálním výhodám, které jim nabízíte.

Pokud jde o to, kolik si vydělá fattypillow?

Jeho kanál FattyPillowTV má okolo 360 tisíc odběratelů. Jeho měsíční příjem se pohybuje od 40 do 600 tisíc. Kolik se platí za shlédnuté video na YouTube? Neexistuje žádná stanovená částka, která by se vyplácela za zhlédnuté video na YouTube. Ta se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je délka videa, téma videa, počet zobrazených reklam atd.

Kolik peněz je za 1000 zhlédnutí?

CPM, cena za tisíc zobrazení, se pak rovná 0,035 krát 1000, což je 35 Kč. Co znamená placená propagace na YouTube? Placená propagace na YouTube znamená, že za propagaci svého videa na YouTube platíte. To lze provést prostřednictvím reklamy na YouTube nebo zaplacením za uvedení vašeho videa na YouTube. Placená propagace na YouTube vám může pomoci oslovit větší publikum a může vám pomoci získat více zhlédnutí vašeho videa.

Můžete se také zeptat, jak propagovat své video na youtube?

Ano, můžete se zeptat, jak propagovat své video na YouTube. K propagaci videa můžete použít různé techniky, například použít klíčová slova v názvu a popisu, označit video relevantními klíčovými slovy a použít vlastní miniaturu. Kromě toho můžete k propagaci videa využít sociální média a účinná může být i placená reklama na YouTube.

By Chui

Jak zpeněžit videa na YouTube? :: Co znamená She her?
Užitečné odkazy