Domovská stránka > J > Jak Dát Youtube Na Pozadi Iphone?

Jak dát YouTube na pozadi iPhone?

Otevřete na iPhonu internetový prohlížeč Safari, jděte na YouTube a vyberte požadované video. Klikněte na ikonu “aA“ vedle adresního řádku a zvolte položku “Úplná verze stránky“, po které dojde k opětovnému načtení webu v režimu pro desktop. Nyní si video můžete pustit a zároveň opustit internetový prohlížeč.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak prehravat videa z youtube na pozadi?

Youtube videa na pozadí

Pokud se chcete vyhnout stahování neznámých a neověřených aplikací z neznámých zdrojů, můžete využít známý přehrávač VLC pro Android. Stačí si jej stáhnout z Obchodu Play. Následně si vyberete video v aplikaci Youtube a nasdílíte jej do aplikace VLC. Dané video se začne přehrávat v aplikaci VLC.
Také, jak stahovat videa z youtube na iphone? Jak stáhnout video z YouTube na iPhone a iPad

  1. Prvně si v aplikaci YouTube najděte video, které chcete stáhnout, a rozklikněte jej.
  2. Poté pod videem klepněte na tlačítko Sdílení.
  3. Ve spodní části obrazovky stiskněte možnost Kopírovat odkaz.
  4. Nyní se pomocí tohoto odkazu přesuňte na stránky yt1s.com.

Také, jak nastavit youtube aby hral i na ploše?

Pokud chcete, aby se vám YouTube videa přehrávaly na pozadí, je důležité, abyste zůstali v prohlížeči a nepřeskakovali na aplikaci YouTube. Vyhledejte video, které chcete přehrát. Jakmile najdete video, klepněte na ikonu třech teček, které se nacházejí v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost Plocha. Jak poustet YouTube? Automatické přehrávání v televizi

  1. Spusťte aplikaci YouTube v televizi.
  2. Přejděte na Nastavení .
  3. Posuňte se na možnost Automatické přehrávání.
  4. Vyberte pro automatické přehrávání možnost zapnuto nebo vypnuto.

Podle toho, jak zamknout obrazovku na youtube?

Touch Locker je poměrně jednoduchá aplikace, která dává vaším cílem je uzamknout mobilní obrazovku jednoduchým stisknutím. Podle toho, proč mi nejde video na youtube? Video může být z různých důvodů nedostupné. Uživatel mohl video smazat, video může být věkově omezené nebo může být soukromé. Kromě toho může mít YouTube technické potíže.

Co pouzivat místo YouTube?

Naštěstí je zde ještě jedna alternativa v podobě Dailymotion. Tato služba je na internetu již od roku 2005 a je vlastněna francouzskou společností Vivendi. Jak koukat na YouTube bez reklam? Existuje několik způsobů, jak sledovat YouTube bez reklam:
1. Použijte blokátor reklam: Blokátory reklam jsou programy, které dokáží odstranit reklamy z webových stránek, včetně YouTube. K dispozici je řada blokátorů reklam, a to jak jako samostatný software, tak jako rozšíření prohlížeče.
2. Používejte službu YouTube bez reklam: Existuje několik společností, které nabízejí verze YouTube bez reklam. Tyto služby jsou obvykle zpoplatněny měsíčním poplatkem, ale umožní vám sledovat videa YouTube bez reklam.
3. Používejte službu YouTube Red: YouTube Red je placená předplacená služba YouTube, která zahrnuje verzi webu bez reklam. Služba YouTube Red zahrnuje také další funkce, jako je sledování offline a exkluzivní obsah.

Pokud jde o to, jak si stáhnout video z youtube do mobilu?

Existuje několik způsobů, jak stahovat videa z YouTube do mobilního zařízení. Jedním ze způsobů je použití aplikace, jako je TubeMate nebo VidMate. Tyto aplikace umožňují stahovat videa z YouTube a dalších webů pro sdílení videí. Dalším způsobem je použití webové stránky, jako je KeepVid.com. Tato webová stránka umožňuje zadat adresu URL videa, které chcete stáhnout, a poté vybrat formát a rozlišení.

By Grannia

Jak stáhnout video z YouTube zdarma? :: Jak odstranit stažené soubory?
Užitečné odkazy