Domovská stránka > J > Jak Nastavit Aby Youtube Hral Na Pozadi?

Jak nastavit aby YouTube hral na pozadi?

Android a YouTube s vypnutým displejem

 1. Na Androidu je postup jednoduchý. Otevřete prohlížeč a přejděte na web YouTube.com.
 2. Zde najděte video, které chcete na pozadí přehrávat.
 3. Nyní kliknutím na tři tečky vedle adresního řádku otevřete nástroje.
 4. A to je vše.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak poustet youtube?

Automatické přehrávání v televizi

 1. Spusťte aplikaci YouTube v televizi.
 2. Přejděte na Nastavení .
 3. Posuňte se na možnost Automatické přehrávání.
 4. Vyberte pro automatické přehrávání možnost zapnuto nebo vypnuto.
Tak jak nainstalovat youtube? Pokud si v Google Chrome otevřete stránky YouTube.com tak v adresním řádku napravo vedle hvězdičky uvidíte ikonu malého znaku plus. Po kliknutí dostanete možnost nainstalovat PWA aplikaci YouTube.

Pokud jde o to, jak propojit sonos s youtube?

Nastavení služby YouTube Music v aplikaci Sonos:

 1. Otevřete aplikaci Sonos.
 2. V nabídce v dolní části stránky klepněte na možnost More (Další).
 3. Vyberte položku Add Music Services (Přidat hudební služby).
 4. Vyberte možnost YouTube Music Add to Sonos (Přidat do služby Sonos).
Pokud jde o to, jak zrušit předplatné youtube music? Když už ztratíte o službu zájem, prémiové členství můžete natrvalo vypnout nebo také pozastavit (pouze na počítači a Androidu), a to po dobu maximálně půl roku. Pro zrušení účtu na svém iPhonu nebo iPadu otevřte YouTube, klepněte na svou profilovou ikonu a vyberte sekci Placené členství.

Pokud jde o to, kolik se platí za shlédnuté video na youtube?

YouTube Premium stojí 179 Kč měsíčně (pro jednotlivce) nebo 269 Kč (pro 6 členů rodiny). Na iOS jsou opět vysoké příplatky, rodinný tarif stojí dokonce 359 Kč. Předplácet můžete v aplikacích na mobilech nebo na youtube.com/premium. Jak na YouTube bez reklam? Blokování reklam v kanálu a videích na YouTube

 1. Přihlaste se ke svému účtu AdSense.
 2. Vlevo nahoře klikněte na nabídku .
 3. Klikněte na Nastavení blokování Hostitelský program YouTube. ​​Blokování konkrétních adres URL inzerentů: klikněte na kartu Adresy URL inzerenta na vodorovném panelu v horní části stránky.

Jak získat Premium na Spotify?

Je totiž potřeba navštívit web Spotify. V horní navigací zvolíte možnost Premium. Níž na stránce můžete najít možnosti, které lze přeplatit. Buď individuální verzi pro váš účet, rodinné předplatné nebo předplatné se slevou pro studenty. Můžete se také zeptat, co umí youtube premium? Ano. Služba YouTube Premium umí spoustu věcí. Například dokáže odstranit reklamy z videí YouTube, umožňuje stahovat videa YouTube pro sledování offline a poskytuje přístup k službě YouTube Music Premium.

Jak funguje YouTube Premium Family?

YouTube Premium Family je předplacená služba, která členům rodiny umožňuje přístup ke službám YouTube Red, YouTube Music a YouTube Kids. YouTube Red je placená předplatitelská služba, která uživatelům umožňuje sledovat videa YouTube bez reklam. YouTube Music je placená předplatitelská služba, která uživatelům umožňuje poslouchat hudbu bez reklam. YouTube Kids je placená předplatitelská služba, která umožňuje rodičům kontrolovat, co jejich děti na YouTube sledují.

By Becker

Jak se zlepšit ve hře na kytaru? :: Jak vypnout cloud?
Užitečné odkazy