Domovská stránka > J > Jak Dát Video Do Emailu?

Jak dát video do emailu?

Krok 1: V prohlížeči přejděte na stránku Outlooku. Krok 2: Klikněte na Nová zpráva a zadejte e-mailovou adresu do Na krabice. Krok 3: Zkopírujte odkaz na video a vložte adresu URL videa do těla e-mailu aplikace Outlook. Poté se zobrazí miniatura a nemusíte vložit obrázek.

Přečtěte si více

Jak zmenšit video ve VLC?

Můžete komprimovat 4K video na 1080p video pomocí VLC? Ano. Ve VLC Video kodek sekci, můžete vyplnit Velikost rámu Šířka a Výška s 1920px a 1080px. Uložte nastavení a klikněte start zmenšit video v rozlišení 4K na 1080p pomocí VLC. Jak zmenšit velikost videa Android? Můžete si vybrat Online Video Compressor pro komprimaci video souborů zdarma online. Nebo můžete použít Video Converter Ultimate ke zmenšení a oříznutí videí, abyste mohli odstranit nechtěné části a ušetřit více místa.

Lidé se také ptají, jak snizit kvalitu videa iphone?

Na iPhone App Store je známá aplikace s názvem Video Compress. Jedná se o aplikaci pro iPhone a iPad pro zmenšení videí jednoduchým klepnutím. Exportovaná videa můžete také rychle sdílet. Co je komprese videa? Formát kódování videa (někdy též formát komprese videa) je formát obsahu pro ukládání nebo přenos digitálního videa (v datovém souboru nebo bitstreamu). Příklady formátů kódování videa jsou MPEG-2 Part 2, MPEG-4 Part 2, H. 264 (MPEG-4 Part 10), HEVC, Theora, RealVideo RV40, VP9 a AV1.

Jak zmenšit velikost videa iPhone?

Clideo je online kompresní web což nevyžaduje žádné stažení aplikace předem. Takže můžeš zmenšit velikost videa v komprimace online, přímo z vašeho iPhone a aniž byste ve svém zařízení zabírali zbytečný úložný prostor. Clideo je extrémně snadné použití což vám umožní importovat vaše video přímo z vašeho iPhone. Jak zmenšit velikost videa Mac? Když zapnete volbu Měnit velikost posouvacím gestem s modifikátory, můžete zobrazení zvětšit nebo zmenšit stisknutím a podržením klávesy Control a současným posouváním pomocí myši nebo trackpadu. V nabídce „Styl zvětšení“ si můžete vybrat ze tří stylů: celá obrazovka, dělený obraz nebo obraz v obrazu.

Jak komprimovat video Windows?

Klikněte na ikonu Toolbox a vyberte položku Video kompresor nářadí. Poté klikněte na ikonu Plus ikona pro přidání požadovaných videí z místních souborů. Krok 2: Po vyskakovacím okně můžete libovolně upravit velikost, formát a rozlišení videa. Můžete se také zeptat, jak se zazipuje soubor? Klikněte pravým tlačítkem na soubor, který chcete zazipovat, a pak vyberte Odeslat > Komprimovaná složka (metoda ZIP). Otevřete Průzkumník souborů a najděte komprimovanou složku. Pokud chcete rozzipovat celou složku, klikněte na ni pravým tlačítkem, vyberte Extrahovat vše a pak postupujte podle pokynů.

Jak poslat vetsi soubor?

Řešení pro posílání velkých souborů

cz, LeteckáPošta.cz, Edisk.cz, Filesender.com, Wetransfer.com atd. Většinou jsou si velmi podobné – nabízejí možnost nahrát soubor(y) o nějaké maximální kapacitě (gigabajty až desítky gigabajtů), vytvořit speciální odkaz pro jejich stažení nebo ho rovnou poslat příjemci na e-mail.

By Katinka Liverance

Jak snížit MB u videa? :: Jak můžete postupovat pokud chcete odeslat velké množství dat?
Užitečné odkazy