Domovská stránka > J > Jak Odblokovat Uzamčený Iphone?

Jak odblokovat uzamčený iPhone?

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotavení

  1. Připojte iPhone k Macu / PC.
  2. Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.
  3. Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)
  4. Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak obnovit signál?

Přesuňte převedený záložní soubor do této složky a poprvé otevřete aplikaci Signal v tomto zařízení. Po přijetí oprávnění byste měli vidět obrazovku „Obnovit ze záloh“. Zvolte možnost „Obnovit zálohy“ a zadejte heslo, které jste zkopírovali v kroku 1. Co může rušit mobilní signál? Kovové a magnetické materiály mohou rušit signál, což má za následek špatný signál. V některých uzavřených vnitřních prostředích, například v oblasti s vysokou koncentrací vysokých budov v okolí, může být signál telefonu blokován, což má za následek špatný signál.

Co dělat když přestane fungovat SIM karta?

Restartujte mobilní telefon

Vypnutí a zapnutí mobilního telefonu je velmi jednoduchý a účinný způsob, který zabere na spoustu technických problémů. I v případě, že váš mobilní telefon nerozpozná SIM kartu, ho můžete vypnout a zapnout.
Můžete se také zeptat, jak aktualizovat iphone 6 na ios 15? Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.

Jak stáhnout iOS 14 na iPhone 6?

Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru a stáhněte si nejnovější aktualizaci. Jak aktualizovat iOS 93 5 do 10? Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru.

Jak odblokovat iPhone na operátora?

Obraťte se na svého operátora

  1. iPhone může odblokovat jenom váš operátor. Kontaktujte svého operátora a požádejte ho o odblokování. Může být nutné, aby váš účet splňoval kritéria pro odblokování. Vyřízení žádosti může trvat několik dní.
  2. Až operátor potvrdí, že je váš iPhone odblokovaný, postupujte podle návodu níže.
Pokud jde o to, jak dostat iphone do továrního nastavení? Obnovení továrního nastavení iPhonu je jednoduché a lze jej provést dvěma způsoby. Prvním způsobem je přejít do aplikace Nastavení a poté na kartu Obecné. Ve spodní části karty Obecné se nachází tlačítko Obnovit. Klepněte na něj a poté vyberte možnost Vymazat veškerý obsah a nastavení. Druhým způsobem je připojit iPhone k počítači a otevřít iTunes. Po otevření iTunes vyberte iPhone ze seznamu zařízení a poté klepněte na tlačítko Obnovit.

Jak zakázat roaming?

V telefonu můžete roaming zakázat několika způsoby:
1. Přejděte do Nastavení > Mobilní > a přepněte přepínač vedle položky Roaming.
2. Přejděte do Nastavení > Mobilní > a vyberte možnost Možnosti roamingu. Zde můžete vybrat možnost Nikdy nepovolit, Povolit při roamingu nebo Výzva.
3. Přejděte do nabídky Nastavení > Obecné > Obnovit > a vyberte možnost Obnovit nastavení sítě. Tím obnovíte všechna nastavení mobilních sítí, včetně zakázání roamingu.

By Lilllie

Co to znamená aktualizovat? :: Co delat kdyz mám zadnou sluzbu?
Užitečné odkazy