Domovská stránka > J > Jak Nastavit Face Id Na Iphone?

Jak nastavit Face ID na iPhone?

Nastavení Face ID:

 1. Přejděte do Nastavení a potom klepněte na Face ID a kód.
 2. Klepněte na Nastavit Face ID.
 3. Podržte zařízení na výšku tak, abyste obličej měli přímo před ním, a klepněte na Začít.
 4. Umístěte obličej do rámečku a pomalým pohybem hlavy vyplňte zobrazený kruh.

Přečtěte si více

Tak jak obejit zamykaci kód na iphone?

Krok 1Stáhněte si a nainstalujte FoneLab iOS Unlocker, spusťte program v počítači. Po připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB. Na hlavní obrazovce programu klikněte na ikonu Vymazat přístupový kód možnost na horní straně obrazovky obejít uzamčení obrazovky iPhone. Podle toho, jak zrušit zamykací kód? Pokud je kód zámku aktivován, musíte jej zadat při každém zapnutí a probuzení telefonu.

 1. V menu najděte „Zamykací obrazovka a heslo“: Přejeďte prstem po displeji od horní hrany směrem dolů.
 2. Zvolte jednu z následujících možností:
 3. Deaktivujte kód zámku telefonu:
 4. Dokončete:

Může se také zeptat, jak vypnout kód obrazovky?

Nastavení nebo změna zámku obrazovky

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Zabezpečení. Pokud možnost Zabezpečení nevidíte, vyhledejte nápovědu na webu podpory výrobce telefonu.
 3. Chcete-li zvolit typ zámku obrazovky, klepněte na Zámek obrazovky.
 4. Klepněte na typ zámku obrazovky, který chcete použít.
Také, jak si odblokovat telefon? Každý mobilní telefon s Androidem je propojený s účtem Google. V počítači si pak můžete otevřít nástroj „Najdi moje zařízení“, který kromě vyhledávání telefonu či dálkového spuštění vyzvánění zvládne telefon na dálku odblokovat nebo zablokovat.

Jak se dostat do zablokovaného telefonu?

Resetování gesta (pouze Android 4.4 nebo starší)

Po několika pokusech o odemknutí telefonu se na obrazovce uzamčení zobrazí zpráva Zapomenuté gesto. Klepněte na ni. Zadejte uživatelské jméno a heslo účtu Google přidaného do telefonu. Resetujte zámek obrazovky.
Jak odblokovat SMS? Postup odblokování SMS se liší v závislosti na používaném telefonu. U většiny telefonů však bude postup podobný. Chcete-li v telefonu odblokovat SMS, musíte najít složku blokovaných zpráv. Ta se obvykle nachází v části zpráv nebo historie hovorů v telefonu. Po nalezení této složky musíte vybrat zprávu nebo kontakt, který chcete odblokovat. Po výběru zprávy nebo kontaktu budete muset najít možnost odblokování. Tato možnost se obvykle nachází ve stejné nabídce jako možnost blokování. Po nalezení možnosti odblokování ji musíte vybrat. Tím odstraníte zprávu nebo kontakt ze seznamu blokovaných a budete od nich moci opět přijímat SMS zprávy.

Jak odblokovat iPhone přes pocitac?

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotavení

 1. Připojte iPhone k Macu / PC.
 2. Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.
 3. Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)
 4. Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„
Může se také zeptat, jak odblokovat iphone se bez itunes? Pokud máte iPhone SE, možná vás zajímá, jak jej odblokovat bez iTunes. Naštěstí existuje několik způsobů, jak to udělat.
Jedním ze způsobů je použití služby, jako je iCloud. iCloud vám může pomoci odblokovat iPhone SE, pokud máte zálohu zařízení. Chcete-li použít službu iCloud, jednoduše se přihlaste ke svému účtu na počítači nebo na jiném zařízení se systémem iOS a přejděte na funkci "Najít můj iPhone". Tam můžete ze seznamu zařízení vybrat svůj iPhone SE a odblokovat jej.
Dalším způsobem, jak odblokovat iPhone SE bez iTunes, je použít nástroj třetí strany, například iMyFone LockWiper. LockWiper je software, který dokáže odstranit uzamčenou obrazovku z vašeho iPhone SE bez hesla. Je to skvělá možnost, pokud jste zapomněli svůj přístupový kód nebo pokud je váš iPhone SE uzamčen předchozím majitelem.
Chcete-li použít program LockWiper, jednoduše připojte iPhone SE k počítači a postupujte podle pokynů v softwaru. Po dokončení procesu bude váš iPhone SE odemčen a budete k němu mít přístup bez přístupového kódu.

Také, jak ovladat iphone bez home buttonu?

Existuje několik způsobů, jak ovládat iPhone bez domovského tlačítka. Jedním ze způsobů je použití funkce AssistiveTouch. Tu najdete v aplikaci Nastavení v části Zpřístupnění. Funkce AssistiveTouch přidá na obrazovku virtuální domovské tlačítko, na které můžete klepnout a simulovat tak fyzické stisknutí domovského tlačítka.
Dalším způsobem ovládání iPhonu bez domovského tlačítka je použití Siri. Siri lze aktivovat vyslovením "Hey Siri" nebo současným podržením tlačítka napájení a tlačítka domů. Po aktivaci Siri ji můžete požádat o provedení různých úkolů, například otevření aplikací, nastavení budíků nebo odeslání zpráv.
Nakonec můžete iPhone ovládat také pomocí tlačítek hlasitosti bez domovského tlačítka. Tlačítkem zvýšení hlasitosti můžete například pořídit snímek obrazovky nebo tlačítkem snížení hlasitosti aktivovat funkci Dosažitelnost.

By Hurff

Co znamená Modrá smrt? :: Jak odblokovat obrazovku iPhone?
Užitečné odkazy