Domovská stránka > J > Jak Zálohovat Cloud?

Jak zálohovat Cloud?

Zálohujte data do veřejného cloudu

  1. Spusťte službu Cloud Sync a vyberte cloudovou službu.
  2. Přihlaste se ke cloudové službě a povolte službě Cloud Sync přístup ke svému účtu.
  3. Po navázání připojení můžete začít konfigurovat zálohu.
  4. Vyberte místní a vzdálenou cestu.
  5. Nastavte směr synchronizace.

Přečtěte si více

Jak synchronizovat Cloud?

Pokud chcete získat přístup ke složce se soubory Creative Cloud z aplikace Creative Cloud pro počítače, přejděte na kartu Soubory a v levém spodním rohu vyberte možnost Otevřít složku pro synchronizaci. Po otevření složky můžete nahrát soubory přímo, a synchronizovat je tak se svým účtem Creative Cloud. Co to je Appcloud? Služba Cloud Mail je určena pro provoz neomezeného počtu e-mailových účtů s maximálním zabezpečením pošty proti virům, spamu a phishingu.

Jak najít smazané fotky z mobilu?

Pokud používáte Fotky Google, máte vyhráno. Smazané fotky jsou totiž dostupné v aplikaci v koši až po dobu 60 dnů před trvalým smazáním. Jednoduše je lze skrz funkci obnovení vrátit zpět. Posléze se opět objeví ve všech albech, kde byly původně umístěny. Jak zálohovat Samsung s10? Chcete-li zálohovat na Váš účet Samsung, stiskněte možnost Záloha dat. Vyberte data, která chcete zálohovat a potom stiskněte možnost Zálohovat. poznámka: Stisknutím Vybrat vše zálohujete všechna data.

Jak uvolnit Cloud?

Dobrý den, mělo by to jít tak, že se v nastavení v sekci Xiaomi účet přejdete do Mi Cloud, pak klepnout na Galerie a přepínač Automaticky zálohovat deaktivujete (aby byl šedivý). Podle toho, jak zrušit předplatné na icloudu? Nejprve otevřete Předvolby systému a klikněte na „Apple ID“. V nastavení Apple ID vyberte na postranním panelu „iCloud“ a poté klikněte na „Spravovat“. Vyberte „Upravit plán úložiště“. Na stránce „Upgradovat úložiště iCloud“ klikněte na tlačítko „Možnosti downgradu“.

Jak zastavit OneDrive?

Klikněte na Start, do vyhledávacího pole napište OneDrive a potom vyberte OneDrive ve výsledcích hledání. Nápověda a nastavení > Nastavení. Na kartě Účet klikněte na Zrušit propojení tohoto počítače PC a pak na Zrušit propojení účtu. Podle toho, jak pouzivat cloud? Jak používat cloud? Stačí stáhnout aplikaci cloudového úložiště, které používáte, a poté nakonfigurovat, jaká data budou stažena do cloudu. Nebo si je v případě potřeby stáhněte sami.Na tom není nic složitého.

Jaký cloud používat?

Google Disk – 15 GB zdarma, lze používat skvělou službu Google Fotky. pCloud – 10 GB zdarma. Microsoft OneDrive – 5 GB zdarma, možnost si zaplatit výhodný balíček 1 TB úložiště + Office 365 za 189 Kč/měsíc. Huawei Cloud – 5 GB zdarma – akce 50 GB na rok zdarma, výhodné pro uživatele zařízení Huawei.

By Veedis Sharpley

Jak udělat SharePoint? :: Jak zrušit Samsung cloud?
Užitečné odkazy