Domovská stránka > J > Jak Udělat Sharepoint?

Jak udělat SharePoint?

Postup vytvoření týmového webu

  1. Udělejte něco z tohoto:
  2. V horní části stránky služby SharePoint klikněte na + Vytvořit web a vyberte možnost Týmový web.
  3. Vyberte šablonu týmového webu, která je předvyplněná obsahem, aby vyhovovala konkrétnímu scénáři.
  4. Pojmenujte svůj nový týmový web.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, co to je one drive?

OneDrive je cloudová služba Microsoftu, která vás spojuje se všemi vašimi soubory. Umožňuje ukládat a chránit soubory, sdílet je s ostatními a dostat se k nim odkudkoli na všech svých zařízeních. Co je SharePoint online? Microsoft SharePoint je nástroj usnadňující podnikovou spolupráci a řízený přístup k informacím a dokumentům. Díky němu máte prostor pro firemní data, kde můžete s kolegy nebo externími partnery vytvářet, sdílet a spravovat dokumenty, např. pro podporu činnosti projektových týmů.

Jak odstranit složku OneDrive?

Jak odstranit složku OneDrive? Odstranění souborů a složek pomocí OneDrive desktopové aplikace nebo v Windows 10, Windows 8.1: Na hlavním panelu vyberte Průzkumníka souborů, stiskněte klávesu Delete na klávesnici a vyberte složku OneDrive, kterou chcete odstranit. Může se také zeptat, jak uvolnit místo na onedrive? Podívejte se na úložiště OneDrive, abyste viděli, kolik prostoru jste využili, a mohli uvolnit místo, pokud se blížíte jeho limitu.

  1. Přejděte na stránku Správa úložiště a přihlaste se účtem Microsoft, který používáte pro OneDrive.
  2. Výběrem Vysypat koš trvale odstraňte soubory v koši a uvolněte tak místo.

A další otázka, jak zrušit ukládání na onedrive?

V části Nastavení počítače vyberte OneDrive. Na kartě Úložiště souborů vypněte přepínač Ukládat dokumenty standardně na OneDrive. Na kartě Z fotoaparátu vyberte Nenahrávat fotky a vypněte přepínač Automaticky nahrávat videa na OneDrive. A další otázka, jak pracovat se sharepointem? Když se přihlásíte k Microsoft 365 nebo k webu SharePoint Server vaší organizace, klikněte na navigačním nebo horním panelu spouštěče aplikací na SharePoint nebo Weby. Tak se dostanete na SharePoint. Můžete také kliknout na možnost SharePoint na panelu záhlaví.

Také, jak vypnout onedrive windows 10 home?

OneDrive je součástí Windows 10, nemůžete ho odinstalovat jako aplikaci. Můžete ho však skrýt a zastavit synchronizaci souborů z OneDrivu na počítač. Jak odstranit OneDrive z Průzkumníka? Kliknout druhým myšítkem na jeho ikonu vpravo dole v oznamovací oblasti (dva šedé mráčky), vybrat Nastavení > záložka Nastavení > odškrtnout Spustit OneDrive automatitcky po přihlášení do Windows. To je vše, čeho dosáhnete obyčejným klikáním na nabídky.

Jak vypnout cloud?

vypnout

Na Macu

  1. Vyberte nabídku Apple  > Předvolby systému a klikněte na Apple ID.
  2. Klikněte na iCloud.
  3. Vyberte nebo zrušte výběr jednotlivých aplikací.

By Punak

Jak uvolnit místo na Google disku? :: Jak zálohovat Cloud?
Užitečné odkazy