Domovská stránka > J > Jak Si Vytvořit Vlastní Cloud?

Jak si vytvořit vlastní cloud?

My Cloud Home připojíte pomocí síťového kabelu k vašemu routeru a následně otevřete odkaz MyCloud.com/hello, na němž se zaregistrujete. Poté bude zařízení fungovat jako klasické cloudové úložiště. Na WD My Cloud Home lze snadno synchronizovat všechna vaše data.

Přečtěte si více

Co je Degoo?

Degoo Cloud (100 GB místa)

Služba umožňuje streamování videí a vaše data jsou bezpečně šifrována. Nabízeny jsou také desktopové a mobilní aplikace. Jejich plná funkčnost se však plně projeví až po pozvání alespoň 10 lidí a i tak budete moci nahrávat na cloud jen z jednoho zařízení.
Jak do cloudu? Kliknutím na tlačítko Přidat nad základním menu můžete na Disku vytvořit nové složky, soubory nebo dokumenty. Služba podporuje uploadování pomocí funkce Drag and Drop, tedy přesunování souborů do úložiště přetahováním myší.

Tak jak zvětšit místo na icloud?

Jak zvětšit místo na iCloud? Klepněte na Nastavení > Spravovat úložiště > vaše jméno > iCloud. Poté klepněte na Přikoupit úložiště nebo Změnit tarif úložiště, pokud již máte zakoupený tarif. Vyberte si tarif, který Vám bude vyhovovat, a klepněte na Koupit. Jak se zálohuje? Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Ovládací panely > Systém a údržba > Zálohování a obnovení. Zvolte Vybrat jinou zálohu pro obnovení souborů a postupujte podle pokynů průvodce.

Jak obnovit data z Google?

obnovit

Stažení dat do nového telefonu

 1. Otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Google. Záloha.
 3. V sekci Podrobnosti o zálohování zkontrolujte, jaká data jsou v zařízení zálohována.
V čem spočívá zálohování dat v cloudu? V čem je naše zálohování do cloudu výjimečné?GARANTUJEME:
 • vaše fotografie, soubory, videa, aplikace a dalších data jsou v maximální bezpečnosti.
 • zálohujeme každý den na více míst s možností okamžitého obnovení dat v případě nenadálé situace.
 • cloud je dostupný extrémních 99,99 % ročně, což znamená provoz bez výpadků

Pokud jde o to, jak spravovat icloud?

Zobrazení a správa záloh zařízení na iCloudu

 1. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Spravovat úložiště > Zálohy. Můžete vidět zařízení, která mají Zálohu na iCloudu zapnutou.
 2. Pokud chcete zálohu smazat, klepněte na název zařízení a potom na Smazat zálohu.
Tak proč cloud? Cloud umožňuje využití sdíleného výpočetního výkonu, přičemž klient platí jen za to, co skutečně používá. Mimo prvotní výdaje se tak efektivněji nakládá s dostupnými IT prostředky. Mezi další přednosti podnikání v cloudu bezpochyby patří také možnost dynamického škálování.

Jak se podívat na fotky v iCloudu?

Používání Fotek na iCloudu

 1. Otevřete aplikaci Fotky.
 2. Klepnutím na panel Knihovna zobrazíte své fotografie.
 3. Klepnutím na panel Alba zobrazíte Moje alba, Sdílená alba, Lidi a místa, Typy médií a Další alba. Taky si můžete přečíst víc o sdílení obsahu s ostatními.

By Urian

Co to je cluster? :: Jaké cloudové uložiště?
Užitečné odkazy