Domovská stránka > V > V Čem Psát Webové Stránky?

V čem psát webové stránky?

Wix používá HTML5, má jeden z nejdokonalejších webových “drag & drop” editoru, uživatelsky prívetivé rozhraní a nejvetší výber šablon ze všech editoru webu.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, v čem psát html css?

Editory HTML stránek podrobně

 1. Microsoftí sbírka editorů
 2. NVU.
 3. Macromedia Dreamweaver.
 4. OpenOffice Writer.
 5. Brackets.
 6. Google Web Designer.
 7. Notepad ++
 8. HomeSite.
V čem psát C#? Visual C# 2008 Express Edition je ořezaný, k běžné tvorbě ale bohatě postačí Visual Studio obsahuje řadu předpřipravených šablon, které začátečníky provedou základy vývoje aplikací. Navíc lze jednotlivé šablony editovat či si vytvářet vlastní.

Jak zjistit verzi PHP?

Verzi PHP můžete zjistit v administraci na stránce Služby → PHP → PHP info. Obratem provedeme změnu verze PHP na požádání. Co je to webová aplikace? Webová aplikace je webové místo, které obsahuje stránky s částečně nebo úplně neurčeným obsahem. Konečný obsah stránky se určí až tehdy, když návštěvník požádá o stránku z webového serveru.

Může se také zeptat, jak si vytvořit aplikaci zdarma?

Vyzkoušejte tyto služby online k vytváření vlastních aplikací pro Android.

 1. AppsGeyser: AppsGeyser poskytuje tolik typů aplikací zdarma. Můžete vytvořit aplikaci, která je uvedena na svých webových stránkách.
 2. Appypie: Appypie je další skvělá webová stránka pro vytváření aplikací pro Android bez programovacího jazyka.
A další otázka, v čem vytvořit aplikaci? Android Development Tools

Pokud si do něj doinstalujete přídavné pluginy, v našem případě Android Development Tools (ADT), vznikne vývojové prostředí, které umožňuje vytvářet aplikace pro většinu hlavních mobilních operačních systémů, včetně Android, iOS, iPhone, i pro desktopové platformy jako Windows, Linux a Mac.

Co je to local host?

Localhost odkazuje na speciální vyhrazenou IP adresu 127.0.0.1 v protokolu IPv4, nebo ::1 v protokolu IPv6, která může být použita aplikacemi místního počítače používající protokol TCP/IP a mohou tuto smyčku použít pro komunikaci sama se sebou, pokud je to potřeba. Jak nainstalovat Wordpress na localhost? Instalace redakčního systému WordPress

Nejnovější verzi WordPressu si stáhněte na cs.wordpress.org/download/. Zip soubor extrahujte do složky C:\xampp\htdocs. Nyní máme vše připraveno k instalaci samotného WordPressu. V prohlížeči zadejte adresu http://localhost/wordpress/, otevře se instalační okno WP.

V jakých programech můžete webové stránky tvořit?

5 nejlepších nástrojů na tvorbu webu

 • Webnode.
 • Mioweb.
 • WIX.
 • Mozello.
 • Webgarden.

By Fabrice Flegle

Jak použít PNG? :: Jak funguje PHP?
Užitečné odkazy