Domovská stránka > J > Jak Přeinstalovat Mozilla Firefox?

Jak přeinstalovat Mozilla Firefox?

Klikněte na tlačítko Obnovit Firefox a následně v potvrzovacím dialogu na tlačítko Obnovit Firefox. Firefox se ukončí a obnoví do výchozího nastavení. Po dokončení obnovy se zobrazí dialogové okno se seznamem importovaných (zachovaných) dat. V něm klikněte na tlačítko Dokončit.

Přečtěte si více

Podle toho, jak zakázat aktualizaci firefox?

Automatické aktualizace jsou ve výchozím nastavení zapnuté, ovšem můžete je vypnout pomocí zásady DisableAppUpdate. Lidé se také ptají, jak zjistit verzi prohlížeče mozilla? Mozilla Firefox

 1. V horní části obrazovky klikněte na ikonku a na konci zobrazeného menu klikněte na položku Nápověda.
 2. V následně zobrazené nabídce klikněte na poslední volbu "O aplikaci Firefox".

Můžete se také zeptat, jak aktualizovat mozilu?

Aktualizace Firefoxu

 1. Klikněte na tlačítko nabídky na nástrojové liště, zvolte Nápověda a poté O aplikaci Firefox. Zobrazte nabídku kliknutím na tlačítko , v ní klikněte na.
 2. Otevře se okno O aplikaci Mozilla Firefox Firefox.
 3. Když jsou aktualizace staženy, klikněte na tlačítko Restartovat a aktualizovat aplikaci Firefox.
Jak nainstalovat Firefox v Linuxu? Ve většině distribucí to provedete tak, že otevřete terminál a zadáte /usr/bin/firefox .
 1. Navštivte stránku pro stažení Firefoxu a klikněte na tlačítko Stáhnout nyní.
 2. Otevřete terminál a přejděte do složky, do níž jste soubor s Firefoxem stáhli.
 3. Rozbalte obsah staženého souboru zadáním.

Jak vrátit původní data Firefox?

Mé záložky zmizely

 1. Klikněte na tlačítko nabídky . Na nástrojové liště klikněte na tlačítko knihovny stránek . (
 2. V okně knihovny stránek klikněte na tlačítko. Import a záloha a zvolte Obnovit.
 3. V seznamu záloh vyberte zálohu, kterou si přejete obnovit.
 4. Po potvrzení vaší volby, budou záložky z vybrané zálohy obnoveny.
Podle toho, jak obnovit smazanou historii v mozilla firefox? Podle webových stránek Mozilla Firefox je možné obnovit smazanou historii v prohlížeči Firefox otevřením okna Knihovna a výběrem možnosti Historie. Zde můžete zobrazit a vyhledat odstraněné položky historie. Kromě toho se můžete pokusit obnovit smazanou historii ze záložního souboru, pokud nějaký existuje.

Jak nainstalovat Firefox na Mac?

Instalace Firefoxu na Macu

 1. Navštivte v libovolném prohlížeči (např.
 2. Klikněte na zelené tlačítko Stáhnout Firefox.
 3. Jakmile je stažení souboru dokončeno, může se soubor (Firefox.
 4. Po přetažení Firefoxu do složky Applications podržte klávesu control, klikněte do okna a z nabídky zvolte Vysunout „Firefox“.
Jak zjistit verzi internetového prohlížeče? Existuje několik způsobů, jak zjistit, jakou verzi prohlížeče používáte. Jedním ze způsobů je podívat se do nabídky nastavení prohlížeče. To se obvykle nachází v pravém horním rohu okna prohlížeče. Dalším způsobem je navštívit webovou stránku, která zobrazí informace o vašem prohlížeči, například http://www.whatsmybrowser.org.

Jak zjistit verzi Thunderbird?

Existuje několik způsobů, jak zjistit, jakou verzi Thunderbirdu používáte:
1. Na panelu nabídek klikněte na nabídku Nápověda a vyberte možnost O aplikaci Mozilla Thunderbird. Zobrazí se okno s názvem programu, verzí a informacemi o autorských právech.
2. Pokud používáte systém Windows, můžete číslo verze zjistit také ve vlastnostech spustitelného souboru Thunderbird. Za tímto účelem přejděte na umístění souboru na pevném disku a klikněte na něj pravým tlačítkem myši. V nabídce vyberte možnost Vlastnosti a poté klikněte na kartu Podrobnosti. Číslo verze bude uvedeno v záhlaví Verze souboru.
3. Nakonec můžete číslo verze programu Thunderbird zkontrolovat také nahlédnutím do zdrojového kódu programu. Za tímto účelem otevřete program Thunderbird a přejděte do nabídky Nápověda. Vyberte možnost O programu Mozilla Thunderbird a poté klikněte na odkaz Zobrazit zdrojový kód. Otevře se nové okno obsahující zdrojový kód programu. Vyhledejte řetězec "Thunderbird version" a najděte řádek kódu, který udává číslo aktuální verze.

By Alethia Vanostberg

Jak obnovit oblíbené položky? :: Co je verze 20H2?
Užitečné odkazy