Domovská stránka > C > Co Je Verze 20H2?

Co je verze 20H2?

Říjnová aktualizace Windows 10 je k dispozici prvním uživatelům. Přináší definitivně novou verzi prohlížeče Edge a pak několik spíš kosmetických změn. Microsoft vypustil mezi nedočkavé uživatele nejnovější aktualizaci Windows 10 s kódovým označením 20H2, též označovanou jako říjnovou.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak opravit windows update?

Také si můžeme stáhnout utilitu přímo od Microsoftu: Windows Update Troubleshooter, která se pokusí najít a chybu opravit. Můžeme si od Microsoftu stáhnout a nainstalovat také nejnovější verzi služby Windows Update: Microsoft - Agent webu Windows Update . Jak přejít z Windows 7 na Windows 10 zdarma? Nejjednodušší cesta k systému Windows 10 vede přes Pomocník pro aktualizaci systému Windows 10, což je oficiální nástroj Microsoftu. Po provedení zálohy stávajícího systému jej instalujte do své stávající verze Windows, ať už jde o Windows 7 nebo 8.1 a projděte jednotlivé kroky průvodce.

Jak preinstalovat Win 7 na win 10?

Pokud máte platnou licenci Windows 7 nebo 8, lze na Windows 10 přejít zdarma prostřednictvím tohoto nástroje: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10. Ač se například v FAQ na stránkách Microsoftu píše, že možnost grátis upgradu na Windows 10 byla ukončena 29. Jak upgradovat na Win 10 pro? Pokud máte kód Product Key pro Windows 10 Pro

 1. Vyberte Start > Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Aktivace .
 2. V části Upgrade vaší edice Windowsvyberte Změnit kód Product Key.
 3. Zadejte 25 znaků kódu Product Key pro Windows 10 Pro.
 4. Výběrem možnosti Další spusťte upgrade na Windows 10 Pro.

Jak ziskat Windows 11 zdarma?

Tak za prvé, Windows 11 nejsou k dispozici zdarma. Přestože společnost umožnila uživatelům upgradovat své počítače z Windows 10 na Windows 11 zdarma, nikdy nepřestala prodávat licence na nový operační systém. Jedenáctky si tak můžete koupit jako jakýkoliv jiný software. Může se také zeptat, jak zrychlit windows 11? Vylepšete Windows 11 a zvyšte výkon

 1. Otevřete Nabídka Start a vyhledejte „Pokročilé“.
 2. Klikněte na Zobrazit pokročilá nastavení systému z výsledků.
 3. Zde klikněte na Parametry en dessous de Představení.
 4. Na další obrazovce vyberte Upravte pro lepší výkon.

Jak přerušit stahování Windows 11?

Pro zrušení nabízení aktualizace stačí:

 1. stiskněte tlačítko Windows + R a napište regedit, případně potvrďte vyskakovací okno.
 2. přejděte na HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Zásady Microsoft Windows Update.
 3. Zde pak vytvořte novou hodnotu DWORD (32bitovou) s názvem TargetReleaseVersion s hodnotou 1.
Jak nainstalovat Windows 10 na 11? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože se může lišit v závislosti na konkrétním systému a konfiguraci počítače, se kterým pracujete. Obecně však platí, že proces instalace systému Windows 10 do počítače s operačním systémem 11 lze dokončit tak, že si nejprve stáhnete instalační soubory systému Windows 10 z webových stránek společnosti Microsoft. Po stažení souborů je třeba vytvořit zaváděcí instalační médium systému Windows 10, což lze provést pomocí jednotky USB flash nebo disku DVD. Po vytvoření zaváděcího média je třeba restartovat počítač a spustit jej z instalačního média. Poté budete muset postupovat podle pokynů na obrazovce a dokončit instalaci systému Windows 10.

Kdy budu moct aktualizovat na Windows 11?

Systém Windows 11 neexistuje. Nejnovější verzí operačního systému Windows je Windows 10, který byl vydán 29. července 2015. Datum vydání další verze systému Windows není stanoveno, ale nepředpokládá se, že bude vydána dříve než v roce 2020.

By Clare

Jak přeinstalovat Mozilla Firefox? :: Jak Aktualizovat ovladače internetu?
Užitečné odkazy