Domovská stránka > J > Jak Použít Isic Slevu?

Jak použít ISIC slevu?

Jak slevy získat

 1. Po příhlášení přejděte do sekce Studentské slevy.
 2. Vyplňte licenční číslo průkazu ISIC nebo ITIC. Ověřte si platnost ISIC/ITIC průkazu. Licenční číslo se nachází na přední straně průkazu pod vaší fotografií.
 3. Po úspěšném ověření můžete okamžitě využívat studentské slevy i studentské ceny.

Přečtěte si více

Tak kolik je studentská sleva?

1) Roční sleva 4 020 korun

Studenti do 26 let mají nárok na daňovou slevu na studenta ve výši 4 020 Kč za celý kalendářní rok. Nárok na slevu mají i podnikající studenti. Spolu se základní slevou na poplatníka, na kterou mají nárok všichni, činí roční sleva studentů 28 860 Kč (24 840 Kč + 4 020 Kč).
Jak dobít kredit na ISIC? kartu

V současné době lze pomocí UEP platit:

 1. Na Farmě,
 2. v bufetu PEF, FAPPZ, FŽP (FLD),
 3. v automatech na kávu,
 4. u některých volně přístupných tiskáren,
 5. krámek na EFku,
 6. Řeznictví,
 7. ČZU shop v menze.

Podle toho, jak se prokázat jako student?

Nárok na slevu všichni oprávnění musí prokázat platným osobním dokladem s fotografií, jménem, příjmením a datem narození, žáci a studenti od 18 do 26 let jsou povinni se prokázat i platným průkazem s názvem školy (například ISIC). Sleva pak platí po celý rok, i o prázdninách. Tak jak objednat isic online? Požadavky pro vystavení:

 1. Barevná portrétová fotografie průkazového formátu.
 2. Sken nebo fotografie dokladu totožnosti žadatele (občanského průkazu nebo cestovního pasu)
 3. Potvrzení o zaměstnání ve škole (v den odeslání objednávky nesmí být potvrzení starší déle než 2 měsíce)

Pokud jde o to, jak získat itic?

Jak pořídit průkaz ITIC? Můžete získat školní průkaz ITIC, pokud jej vaše škola vydává. V opačném případě si můžete pořídit jednorázový průkaz ITIC, který je k zakoupení online. Průkaz ITIC je vždy platný od začátku září jednoho roku do konce prosince následujícího roku. Jak zmenit fotku na ISIC? Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože postup změny fotografie na ISIC se liší v závislosti na používaném softwaru. Obecně však platí, že danou fotografii musíte otevřít v programu pro úpravu obrázků a poté pomocí funkce "uložit jako" nebo "exportovat" uložit fotografii ve formátu ISIC.

Co je Revalidační známka ISIC?

V prosinci končí platnost některých průkazů ISIC, zkontroluj si včas ten svůj. V případě, že platnost tvého průkazu končí, máš možnost si jej během prosince prodloužit pomocí revalidační známky. O možnostech zakoupení známky a prodloužení průkazu se informuj přímo ve škole. Jak dlouho trvá vyřízení karty ISIC? Doba vyřízení průkazu ISIC se může lišit v závislosti na řadě faktorů, včetně ročního období a země, ve které žádáte. Obecně však platí, že vyřízení průkazu ISIC obvykle trvá přibližně dva týdny.

Co dělat při ztrátě ISIC karty?

Pokud ztratíte průkaz ISIC, můžete požádat o náhradní průkaz vyplněním online formuláře. Budete muset uvést své jméno, datum narození a poštovní adresu. Po odeslání formuláře vám bude nový průkaz zaslán do 10 pracovních dnů.

By Andrey

Co znamená zkratka ITIL? :: Kdo má nárok na ISIC?
Užitečné odkazy