Domovská stránka > J > Jak Použít Isic Slevu?

Jak použít ISIC slevu?

Jak slevy získat

 1. Po příhlášení přejděte do sekce Studentské slevy.
 2. Vyplňte licenční číslo průkazu ISIC nebo ITIC. Ověřte si platnost ISIC/ITIC průkazu. Licenční číslo se nachází na přední straně průkazu pod vaší fotografií.
 3. Po úspěšném ověření můžete okamžitě využívat studentské slevy i studentské ceny.

Přečtěte si více

Tak kolik je studentská sleva?

1) Roční sleva 4 020 korun

Studenti do 26 let mají nárok na daňovou slevu na studenta ve výši 4 020 Kč za celý kalendářní rok. Nárok na slevu mají i podnikající studenti. Spolu se základní slevou na poplatníka, na kterou mají nárok všichni, činí roční sleva studentů 28 860 Kč (24 840 Kč + 4 020 Kč).
Jak dobít kredit na ISIC? kartu

V současné době lze pomocí UEP platit:

 1. Na Farmě,
 2. v bufetu PEF, FAPPZ, FŽP (FLD),
 3. v automatech na kávu,
 4. u některých volně přístupných tiskáren,
 5. krámek na EFku,
 6. Řeznictví,
 7. ČZU shop v menze.

Podle toho, jak se prokázat jako student?

Všichni oprávnění musí prokázat platným osobním dokladem s fotografií, jménem, příjmením a datem narození, aby měli nárok na slevu. Žáci a studenti od 18 do 26 let jsou povinni se prokázat i platným průkazem s názvem školy (například ISIC). Sleva platí po celý rok, i o prázdninách. Tak jak objednat isic online? Požadavky pro vystavení:

 1. Barevná portrétová fotografie průkazového formátu.
 2. Sken nebo fotografie dokladu totožnosti žadatele (občanského průkazu nebo cestovního pasu)
 3. Potvrzení o zaměstnání ve škole (v den odeslání objednávky nesmí být potvrzení starší déle než 2 měsíce)

Pokud jde o to, jak získat itic?

Jak pořídit průkaz ITIC? Můžete získat školní průkaz ITIC, pokud jej vaše škola vydává. V opačném případě si můžete pořídit jednorázový průkaz ITIC, který je k zakoupení online. Průkaz ITIC je vždy platný od začátku září jednoho roku do konce prosince následujícího roku. Jak zmenit fotku na ISIC? ANO změna fotografie je možná, za polatek Duplikátu karty, dle platné ceníku pro aktuální školní rok.

Co je Revalidační známka ISIC?

V prosinci končí platnost některých průkazů ISIC, zkontroluj si včas ten svůj. V případě, že platnost tvého průkazu končí, máš možnost si jej během prosince prodloužit pomocí revalidační známky. O možnostech zakoupení známky a prodloužení průkazu se informuj přímo ve škole. Jak dlouho trvá vyřízení karty ISIC? Jak dlouho vystavení karty trvá? ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI... Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost.

Co dělat při ztrátě ISIC karty?

V případě odcizení nebo ztráty školního průkazu, je potřeba o této události informovat školu, která bude celou situaci řešit a může vystavit duplikát průkazu. Pokud se jedná o průkaz plastový jednorázový, doporučujeme nahlásit odcizení/ztrátu průkazu na [email protected].

By Andrey

Co znamená zkratka ITIL? :: Kdo má nárok na ISIC?
Užitečné odkazy