Domovská stránka > K > Kdo Má Nárok Na Isic?

Kdo má nárok na ISIC?

Průkaz ISIC může získat každý, kdo má ze zákona status studenta. Držitelem průkazu se tedy může stát student vysoké, vyšší odborné, střední, ale také žák základní školy nebo účastník jednoletého kurzu cizích jazyků s denní výukou. Pro žáky základních škol existuje varianta průkazu ISIC Školák.

Přečtěte si více

Kolik je v ČR platných ISIC průkazu?

Identifikační průkazy ISIC se díky praktickému využití ve škole, dopravě a uplatnění nároku na slevy staly nenahraditelným pomocníkem všech studentů a žáků. Jsou vydávány na více než 1000 školách v České republice a v minulém roce dosáhl celkový počet platných průkazů 550 000 kusů. Kolik je sleva na ISIC? Poskytované slevy

Studentské slevy jsou krátkodobé akční nabídky na vybrané produkty. Slevy dosahují výše až 30 %. Nárok na jejich využití mají všichni držitelé ověřených průkazů ISIC/ITIC a platného Alza účtu.

Na co všechno platí ISIC?

ISIC karta umí slevy na občerstvení, knihy, oblečení, sportovní výbava, doplňky stravy, parfémy, elektronika, pohonné hmoty, kadeřnictví a kosmetika. Takže než cokoliv nakoupíte, ověřte si, kde můžete díky svému ISICu ještě ušetřit. Kde si nechat vystavit ISIC? O ISIC kartu lze požádat přímo ve škole nebo na webových stránkách Isic.cz, kde zájemce vyplní žádost o ISIC kartu – formulář dle pokynů. Tento formulář je poté třeba společně s potvrzením o studiu a průkazovou fotografií nahrát do žádosti o zaslání ISIC karty.

Kde koupit Revalidační známku na ISIC?

V tomto případě se obraťte přímo na vaši školu. Většinou vždy na studijní oddělení, kartové centrum, hospodářského pracovníka, apod. Za nižší poplatek, než stojí úplně nový průkaz ISIC, vám vydá ISIC revalidační známku pro rok 2017. Můžete se také zeptat, kolik stojí prodlouzeni isic karty? Od 1. 6. 2022 dochází ke zvyšení cen. Pořízení nové karty stojí 350 Kč, cena za revalidační známku prodlužující platnost karty v dalších letech činí 250 Kč.

Také, kolik stojí isic přes školu?

Ceny jsou různé, záleží na konkrétní dohodě se školou. Běžná cena průkazů individuální (mimoškolní) distribuci je 350 Kč. Ceny pro školy jsou nižší: Na SŠ stojí nový průkaz standardně 290 Kč, prodloužení jeho platnosti na další rok stojí 180 Kč, duplikát 110 Kč a duplikát z důvodu chybného zadání stojí 50 Kč. Můžete se také zeptat, jak overit platnost isic? Jak ověřit platnost karty? Platnost průkazu je vždy uvedena na přední straně karty, přičemž v případě univerzitních / školních průkazů ISIC / ITIC je platnost každoročně prodlužována formou holografických revalidačních známek. Jedná se o přelepku s logem ISIC a vyznačeným koncem platnosti.

Kolik je studentska sleva?

Státem nařízená sleva 50 % pro držitele průkazu ISIC do 26 let. Žáci a studenti do 26 let mohou díky průkazu ISIC získat 50 % slevu z obyčejného jízdného.

By Natal

Jak použít ISIC slevu? :: Jak funguje LED displej?
Užitečné odkazy