Domovská stránka > J > Jak Se Přihlásit Na Starý Účet Na Youtube?

Jak se přihlásit na starý účet na YouTube?

Pokud účet Google nemáte, vytvořte si jej.

 1. Přejděte na stránku www.youtube.com/gaia_link.
 2. Do pole vlevo zadejte své uživatelské jméno a heslo YouTube. Upozornění: Pokud si nepamatujete své původní heslo na YouTube, není u tohoto typu účtů bohužel možné heslo znovu získat.
 3. Vyberte možnost Požádat o kanál.

Přečtěte si více

Co je to HTML5?

HTML5 je v informatice verze značkovacího jazyka HTML sloužícího pro tvorbu webových stránek. Finální specifikace byla vydána 28. října 2014. Jak spustit Adobe Flash Player 2021? Vytvořte virtuální počítač, nainstalujte Flash 32.0.0.371 a kompatibilní prohlížeč a poté importujte soubory . SWF do virtuálního počítače. Lepší možností je použít emulátor Ruffle Flash Player s otevřeným zdrojovým kódem.

Jak hrát flash hry v roce 2021?

Zde je návod, jak hrát staré Flash hry pomocí Flashpoint:

 1. Navštivte oficiální stránky Flashpoint.
 2. Vyberte a stáhněte si vybranou verzi Flashpoint.
 3. Počkejte na dokončení stahování.
 4. Nainstalujte Flashpoint.
 5. Zahájení Flashpoint.
 6. Vyberte hru, kterou chcete hrát.
 7. Zavřete hru.
 8. V případě potřeby opakujte pro další hry.
Lidé se také ptají, co nahrazuje flash player? Co nahradí Flash? Apple měl štěstí, že se v té době začal rozšiřovat HTML5, který podporoval většinu funkcí co Flash, včetně podpory videa a audia. Mnoho vývojářů chytře přesunulo své úsilí právě na HTML5. HTML5 je oproti Flash rychlejší, není tolik výkonově náročný a nyní už se používá skoro všude.

Co dělat když nefunguje Flash Player?

Přepnutím posuvného vypínače doprava pak povolíte možnost spuštění Adobe Flash Playeru i na takový stránkách, a pokud v právě rozbaleném okénku kliknete na odkaz Spravovat oprávnění, vyskočí vám napravo v právě aktivním okně svislé obdélníkové okno, ve kterém najdete všechny weby, kterým jste povolili výjimku a ve Může se také zeptat, proč mi nefunguje adobe flash player? Od roku 2021 přestala společnost Adobe podporovat plugin Flash Player. Obsah ve formátu Flash (včetně zvuku a videa) se už nebude přehrávat v žádné verzi prohlížeče Chrome. Další informace naleznete na blogu Chrome.

Jak odblokovat Flash Player?

Co dělat, když je blokovaný obsah Adobe Flash?

 1. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu Nastavení a další tlačítko v pravém horním rohu Edge.
 2. vybrat Nastavení > Zobrazit pokročilé nastavení otevřete níže uvedené možnosti.
 3. Pak přepněte Použijte Adobe Flash Player zapnuto.
Proč byl zrušen Flash? Hlavním důvodem, o kterém už logicky tolik nemluvila, ale bylo bezpečnostní rizika související s využíváním Flashe. I kvůli tomu se od software postupně odklánělo čím dál víc vývojářů a tvůrců obsahu. Na oznámený konec Flash Playeru postupně reagovali i vývojáři hlavních prohlížečů.

Můžete se také zeptat, jak začít natáčet na youtube?

Začínáme s YouTube

 1. Vytvářejte, co chcete a jak chcete. YouTube poskytuje autorům flexibilitu, abyste mohli začít natáčet, sdílet a hledat své fanoušky podle toho, jak rádi tvoříte.
 2. Než zveřejníte první video. Než zveřejníte první video, je dobré si nastavit základy kanálu.
 3. Odstartování kanálu.

By Bough

Jak stáhnout fotky z iPhone na externi disk? :: Jak přehrát Flash video?
Užitečné odkazy