Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Starý Ipad Mini?

Jak aktualizovat starý iPad Mini?

Jak aktualizovat starý iPad přes internet

Nejprve budete muset jít, jak jsme řekli, do nastavení iPadu s typickým kolečkem. Nyní budete muset přejít do obecné nabídky a otevřít aktualizace softwaru. Někdy to načtení chvíli trvá a určitě vám řekne, na který z nich můžete upgradovat.

Přečtěte si více

Jak aktualizovat iPad Mini 1?

Jak aktualizovat iPad na iOS 12

  1. Připojte zařízení k napájení a pak ho připojte přes Wi-Fi k internetu.
  2. Klepněte na Nastavení, poté zvolte Obecné a Aktualizace softwaru.
  3. Klepněte na Stáhnout a instalovat.
  4. Zařízení aktualizujete klepnutím na Instalovat.
  5. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód.
A další otázka, jak aktualizovat starý ipad 1? Ruční aktualizace iPadu

Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Na displeji se objeví verze systému iPadOS, kterou máte momentálně nainstalovanou, a informace o tom, zda je k dispozici aktualizace.

Jak aktualizovat iOS 93 5 do 10?

Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Jak aktualizovat iOS 93 6? Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru.

Pokud jde o to, kdy bude ios 154?

Nové očekávané iOS 15.4 vstoupilo do první beta verze v lednu. Zhruba v půlce března 2022 však dorazí finální veřejná aktualizace, která bude dostupná pro všechny iPhony s aktuální verzí iOS 15.3.1. Jak dlouho trva Aktualizace iOS 15? Na tuto otázku neexistuje jednotná odpověď, protože se může lišit v závislosti na konkrétním zařízení iOS a způsobu jeho aktualizace. Obecně se však doporučuje, aby uživatelé aktualizovali svá zařízení na nejnovější verzi systému iOS co nejdříve, aby byl zajištěn optimální výkon a bezpečnost.

Co delat kdyz mi nejde aktualizovat iOS?

Pokud se nejnovější verzi iOS nebo iPadOS pořád nedaří nainstalovat, zkuste aktualizaci stáhnout znova:

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Úložiště [název zařízení].
  2. V seznamu aplikací najděte aktualizaci.
  3. Klepněte na aktualizaci a potom na Smazat aktualizaci.
Co delat kdyz nejde aktualizovat iOS? Pokud se vám nedaří aktualizovat zařízení se systémem iOS, můžete vyzkoušet několik možností:
1. Zkontrolujte, zda není k dispozici novější verze systému iOS. Pokud ano, aktualizujte zařízení na nejnovější verzi.
2. Pokud se vám stále nedaří aktualizovat, zkuste zařízení připojit k iTunes a aktualizovat prostřednictvím nich.
3. Pokud se vám stále nedaří aktualizovat, zkuste zařízení resetovat. To provedete tak, že přejdete do Nastavení > Obecné > Reset > Resetovat všechna nastavení. Neodstraníte tím žádná data, ale obnovíte všechna nastavení.
4. Pokud se vám stále nedaří aktualizovat, zkuste obnovit zařízení. Za tímto účelem připojte zařízení k iTunes a vyberte možnost Obnovit. Tím se odstraní všechna vaše data, ale umožní vám to aktualizovat zařízení.
5. Pokud se vám stále nedaří aktualizovat, obraťte se na podporu společnosti Apple a požádejte o další pomoc.

Jak vynutit aktualizaci iPhone?

Existuje několik různých způsobů, jak vynutit aktualizaci iPhonu:
1. Zkontrolujte aktualizace v aplikaci Nastavení. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru a podívejte se, zda jsou k dispozici nějaké aktualizace.
2. Připojte iPhone k počítači a otevřete iTunes. Přejděte na kartu Souhrn a klikněte na možnost Zkontrolovat aktualizace.
3. Pokud používáte iPhone 6s nebo novější, můžete aktualizaci softwaru vynutit tak, že přejdete do Nastavení > Obecné > O aplikaci a klepnete na tlačítko Zkontrolovat aktualizace.
4. Pokud se stále potýkáte s problémy, můžete zkusit iPhone resetovat. Přejděte do Nastavení > Obecné > Obnovit a poté vyberte možnost Obnovit všechna nastavení. Tím obnovíte výchozí tovární nastavení iPhonu a měl by být vyzván ke kontrole aktualizací.

By Henrique Dicello

Jak Aktualizovat ovladače internetu? :: Jak stáhnout iOS 14?
Užitečné odkazy