Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Stary Ios?

Jak aktualizovat Stary iOS?

Jak aktualizovat starý iPad přes internet

Nejprve budete muset jít, jak jsme řekli, do nastavení iPadu s typickým kolečkem. Nyní budete muset přejít do obecné nabídky a otevřít aktualizace softwaru. Někdy to načtení chvíli trvá a určitě vám řekne, na který z nich můžete upgradovat.

Přečtěte si více

Tak jak aktualizovat ios 93 5 do 10?

Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Jak aktualizovat iOS 93 6? Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru.

Můžete se také zeptat, proč nejde aktualizovat ios?

Smazání a opětovné stažení aktualizace

Pokud se nejnovější verzi iOS nebo iPadOS pořád nedaří nainstalovat, zkuste aktualizaci stáhnout znova: Přejděte do Nastavení > Obecné > Úložiště [název zařízení]. V seznamu aplikací najděte aktualizaci. Klepněte na aktualizaci a potom na Smazat aktualizaci.
Jak aktualizovat iPhone na iOS 15? Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.

Také, jak aktualizovat iphone 6 na ios 13?

Pro instalaci aktualizace potřebujete jen přístroj samotný a stabilní připojení k Wi-Fi. Pak už stačí jen zamířit do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru a stáhnout + nainstalovat. Jak si aktualizovat iOS 10? Za předpokladu, že máte na mysli aktualizaci iPhonu na iOS 10, můžete to provést několika různými způsoby.
Pokud chcete aktualizovat na iOS 10 ihned, můžete přejít do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru a klepnout na Stáhnout a nainstalovat. Mějte na paměti, že k tomu budete potřebovat být připojeni ke zdroji napájení a mít připojení Wi-Fi.
Dalším způsobem aktualizace na iOS 10 je připojit zařízení k počítači a otevřít iTunes. Po připojení zařízení klikněte na ikonu zařízení v levém horním rohu obrazovky. Tam by se měla zobrazit možnost s nápisem "Zkontrolovat aktualizaci". Jakmile na ni kliknete, zobrazí se výzva ke stažení a instalaci systému iOS 10.

Pokud jde o to, jak aktualizovat iphone 4 na ios 10?

Jak aktualizovat iOS na iPhone 4

  1. Nainstalujte si do počítače nejnovější verzi iTunes.
  2. Připojte zařízení k počítači.
  3. Otevřete iTunes a vyberte svoje zařízení.
  4. Klikněte na Souhrn a potom na Ověřit aktualizace.
  5. Klikněte na Stáhnout a aktualizovat.
  6. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód.
Jak aktualizovat iPad 2 na iOS 10? Zde jsou kroky k aktualizaci iPadu 2 na iOS 10:
1. Ujistěte se, že je iPad připojen ke zdroji napájení a má připojení Wi-Fi.
2. Klepněte na Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
3. Klepněte na možnost Stáhnout a nainstalovat. Pokud se zobrazí zpráva s výzvou k dočasnému odebrání aplikací, protože systém iOS potřebuje pro aktualizaci více místa, klepněte na možnost Pokračovat nebo Zrušit.
4. Chcete-li aktualizaci nainstalovat, zadejte svůj přístupový kód.
5. Klepněte na možnost Instalovat. Pokud jste v kroku 3 klepli na možnost Zrušit, přečtěte si, co dělat dál.
6. Systém iOS automaticky nainstaluje aplikace, které odstranil. Pokud se tak nestane, nainstalujte je znovu z App Store.
7. Chcete-li aktualizovat aplikace, klepněte na Nastavení > iTunes a App Store > Aktualizace. Nebo otevřete App Store a klepněte na položku Aktualizace.

Lidé se také ptají, jak aktualizovat ipad 1?

Pro iPad první generace není k dispozici aktualizace iOS, protože není dostatečně výkonný na to, aby podporoval novější verze iOS. Poslední aktualizace iOS pro iPad první generace byla iOS 5.1.1.

By Greenwell Riniker

Jak aktualizovat iPad Mini 1? :: Co delat kdyz nejde aktualizovat iPhone?
Užitečné odkazy