Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Stary Iphone?

Jak aktualizovat Stary iPhone?

Připojte zařízení k napájení a pak ho připojte přes Wi-Fi k internetu. Přejděte do Nastavení > Obecné a klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud dostanete na výběr ze dvou různých aktualizací, vyberte tu, kterou chcete nainstalovat. Klepněte na Nainstalovat.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, kdy nainstalovat ios 15?

I tak byl po týdnu od svého uveřejnění nainstalován na 20 % zařízení, v případě iOS 15 tomu bylo k 27. září úplně stejně. Na stránkách své podpory k iOS 14 Apple uvedl oficiální čísla vztažená ke dni 3. června 2021. Proč nejde aktualizovat iOS? Smazání a opětovné stažení aktualizace

Pokud se nejnovější verzi iOS nebo iPadOS pořád nedaří nainstalovat, zkuste aktualizaci stáhnout znova: Přejděte do Nastavení > Obecné > Úložiště [název zařízení]. V seznamu aplikací najděte aktualizaci. Klepněte na aktualizaci a potom na Smazat aktualizaci.

Jak prerusit aktualizací iPhonu?

Pokud ještě chcete smazat již stažená data, tak otevřete aplikaci Nastavení, kde se přesuňte do sekce Obecné. Jakmile tak učiníte, tak rozklikněte záložku Úložiště: iPhone a vyčkejte, dokud se nenačtou všechny položky. Poté už jen stačí najít kolonku s aktualizací, rozkliknout ji a zvolit možnost Odstranit aktualizaci. Jak nainstalovat beta verzi iOS 15? Jak na iPhone nainstalovat iOS 15 public beta

  1. Přejděte na webou stránku Apple Beta Sofware Program a přihlaste se pod svým Apple ID.
  2. V seznamu vyberte iOS.
  3. Na další stránce klikněte na “enroll your iOS device“
  4. Stáhněte instalační profil kliknutím na tlačítko “Download profile“
  5. Povolte stažení souboru z webové stránky.

Jak aktualizovat iOS 93 5 do 10?

Na těchto zařízeních by měla být nová aktualizace dostupná přes klasickou cestu Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Kdy vyjde iOS 16? Systém iOS 16 je v současné době ve fázi beta a jeho vydání se očekává v září 2020.

Jak stáhnout iOS 14 na iPhone 6?

Pak si odtud přímo do svého zařízení (iPhone, iPad) stáhnete betaprofil iOS 14, nainstalujete (Nastavení -> Obecné -> Profily), zařízení následně restartujete a pak už v aktualizacích (Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru) najdete nový iOS 14 Public Beta 2 ke stažení a následně instalaci. Můžete se také zeptat, kdy bude nová aktualizace iphone? Nová aktualizace pro iPhone bude k dispozici 12. září 2018.

Tak jak funguje ios 15?

iOS 15 je šestnáctá hlavní verze mobilního operačního systému iOS navrženého společností Apple Inc. Byla oznámena na konferenci WWDC 2021 7. června 2021 a v současné době je ve fázi beta testování. Jeho uvolnění pro veřejnost je naplánováno na podzim 2021. Bude podporován na všech zařízeních, která jsou kompatibilní s iOS 14, s výjimkou iPhonu 6s a 6s Plus, které budou podporovány aktualizací iOS 15.1.
Systém iOS 15 přináší několik nových funkcí a změn, včetně nového designu, aktualizovaných aplikací a nových funkcí ochrany soukromí a zabezpečení.

By Prud Casewell

Jak nainstalovat Android 12? :: Proč nejde nainstalovat Teams?
Užitečné odkazy