Domovská stránka > J > Jak Najít Starý Účet Na Facebooku?

Jak najít starý účet na Facebooku?

Jak obnovím starý Facebook účet, ke kterému se nemůžu přihlásit?

  1. Přejděte na profil účtu, který chcete obnovit.
  2. Klepněte na a vyberte Podpora a nahlášení profilu.
  3. Vyberte Něco jiného a pak klepněte na Další.
  4. Klepněte na Obnovit tento účet a postupujte podle návodu.

Přečtěte si více

Jak obnovit starý účet na Facebooku?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče

  1. Klepněte na a zadejte název profilu.
  2. Klepněte na název profilu, který chcete nahlásit.
  3. Klepněte na a pak na Podpora a nahlášení profilu.
  4. Klepněte na Něco jiného a pak na Další.
  5. Klepněte na Obnovit tento účet a postupujte podle návodu.
Jak se dostat do svého účtu na Facebooku? Ke svému Facebook účtu se možná dostanete přes jiný e-mail nebo telefonní číslo, které máte uvedené u svého účtu. V počítači nebo mobilním telefonu, prostřednictvím kterého jste se přihlásili k Facebook účtu, přejděte na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.

Můžete se také zeptat, jak zjistit kde jsem přihlášená na facebooku?

V pravém horním rohu klikněte na “Možnosti” (malá šipka) V levém sloupci vyberte “Zabezpečení a přihlašování” V druhé kartě vidíte, na jakých jste kdy byli přihlášeni. Jak obnovit Zablokovany Facebook? Pokud jste na Facebooku nebyli dlouho a heslo si již nepamatujete, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů na stránce. Klikněte na "Přihlásit". Tím obnovíte svůj starý účet. Pokud chcete, znovu si pročtěte aktualizované Zásady soukromí.

Jak obnovit zablokovaný Facebook?

Pokud byl vašemu příteli zablokován účet, musí daný uživatel podat odvolání z e-mailu, který byl spojen s jeho účtem na Facebooku. Nezapomeňte, že informace o účtu nesdělujeme nikomu s výjimkou držitele účtu a že na odvolání zaslaná jménem přítele nijak nereagujeme. Proč se nemůžu dostat na Facebook? Existuje několik důvodů, proč se nemůžete dostat na Facebook. Jednou z možností je, že váš účet byl společností Facebook zakázán kvůli porušení podmínek služby. Další možností je, že máte problém s internetovým připojením. A konečně je také možné, že Facebook nefunguje pro všechny. Pokud máte stále potíže, můžete zkusit kontaktovat Facebook a požádat o pomoc.

Lidé se také ptají, jak se přihlásit na facebook když jsem zapomněl heslo?

Na webových stránkách Facebook je v oblasti přihlášení tlačítko s textem: “Zapomněli jste přístup k účtu?”. Jakmile na odkaz kliknete, je třeba zadat svůj e-mail nebo telefonní číslo, které jste při registraci uvedli. Následně vám systém nabídne na výběr způsob zaslání zapomenutého hesla. Co mám dělat když mi nejde Facebook? Pokud je váš Facebook nefunkční, můžete udělat několik věcí. Nejprve zkuste stránku znovu načíst. Pokud to nepomůže, zkuste vymazat mezipaměť a soubory cookie prohlížeče. Pokud ani to nepomůže, zkuste použít jiný prohlížeč. Pokud ani to nepomůže, zkuste použít jiné zařízení. Pokud ani to nepomůže, zkuste kontaktovat tým podpory společnosti Facebook.

Jak poznat napadený Facebook?

Pokud se domníváte, že váš Facebook byl napaden hackery, je třeba se zaměřit na několik věcí:
1. Zkontrolujte svou přihlašovací aktivitu. Pokud vidíte jakoukoli podezřelou přihlašovací aktivitu (např. někdo se přihlásil z jiného místa nebo zařízení), je možné, že váš účet byl hacknut.
2. Zkontrolujte, zda na vašem účtu neprobíhá neobvyklá aktivita. Pokud vidíte příspěvky nebo zprávy, které jste nenapsali, nebo pokud byl změněn váš profilový obrázek, pak mohl být váš účet hacknut.
3. Zkontrolujte svůj seznam přátel. Pokud vidíte jakoukoli podezřelou aktivitu (např. někoho, koho neznáte, přidaného mezi přátele), pak mohl být váš účet hacknut.
Máte-li podezření, že váš účet na Facebooku byl hacknut, měli byste si okamžitě změnit heslo a obrátit se na společnost Facebook s žádostí o pomoc.

By Greene

Jak zjistit kdo mi leze na Facebook? :: Jak získat zpět ukradený Facebook?
Užitečné odkazy