Domovská stránka > J > Jak Najít Starý Účet Na Facebooku?

Jak najít starý účet na Facebooku?

Jak obnovím starý Facebook účet, ke kterému se nemůžu přihlásit?

  1. Přejděte na profil účtu, který chcete obnovit.
  2. Klepněte na a vyberte Podpora a nahlášení profilu.
  3. Vyberte Něco jiného a pak klepněte na Další.
  4. Klepněte na Obnovit tento účet a postupujte podle návodu.

Přečtěte si více

Jak obnovit starý účet na Facebooku?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče

  1. Klepněte na a zadejte název profilu.
  2. Klepněte na název profilu, který chcete nahlásit.
  3. Klepněte na a pak na Podpora a nahlášení profilu.
  4. Klepněte na Něco jiného a pak na Další.
  5. Klepněte na Obnovit tento účet a postupujte podle návodu.
Jak se dostat do svého účtu na Facebooku? Ke svému Facebook účtu se možná dostanete přes jiný e-mail nebo telefonní číslo, které máte uvedené u svého účtu. V počítači nebo mobilním telefonu, prostřednictvím kterého jste se přihlásili k Facebook účtu, přejděte na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů.

Můžete se také zeptat, jak zjistit kde jsem přihlášená na facebooku?

V pravém horním rohu klikněte na “Možnosti” (malá šipka) V levém sloupci vyberte “Zabezpečení a přihlašování” V druhé kartě vidíte, na jakých jste kdy byli přihlášeni. Jak obnovit Zablokovany Facebook? Pokud jste na Facebooku nebyli dlouho a heslo si již nepamatujete, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů na stránce. Klikněte na "Přihlásit". Tím obnovíte svůj starý účet. Pokud chcete, znovu si pročtěte aktualizované Zásady soukromí.

Jak obnovit zablokovaný Facebook?

Pokud byl vašemu příteli zablokován účet, musí daný uživatel podat odvolání z e-mailu, který byl spojen s jeho účtem na Facebooku. Nezapomeňte, že informace o účtu nesdělujeme nikomu s výjimkou držitele účtu a že na odvolání zaslaná jménem přítele nijak nereagujeme. Proč se nemůžu dostat na Facebook? Pokud se vám nedaří se ke svému Facebook účtu přihlásit, tady je několik věcí, které můžete zkusit. Zkuste si Facebook účet obnovit. Přejděte na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů. Ujistěte se, že používáte počítač nebo mobilní telefon, ze kterého jste se už dřív ke svému Facebook účtu přihlásili.

Lidé se také ptají, jak se přihlásit na facebook když jsem zapomněl heslo?

Na webových stránkách Facebook je v oblasti přihlášení tlačítko s textem: “Zapomněli jste přístup k účtu?”. Jakmile na odkaz kliknete, je třeba zadat svůj e-mail nebo telefonní číslo, které jste při registraci uvedli. Následně vám systém nabídne na výběr způsob zaslání zapomenutého hesla. Co mám dělat když mi nejde Facebook? Deset věcí, které můžete udělat, když nefunguje Facebook:

  1. Neustále znovu načítat stránku a myslet si, že to pomůže.
  2. Zahájit protestní spánek - dokud vás někdo nevzbudí, že „už to jede“.
  3. Zkusit pro změnu taky chvíli pracovat.
  4. Nasnídat se, tentokrát bez drobení na klávesnici.
  5. Jít za konkurencí.

Jak poznat napadený Facebook?

Pokud zjistíte, že na vašem účtu došlo k některé z následujících situací, je možné, že byl napaden:

  1. Změnil se váš e-mail nebo heslo.
  2. Změnilo se vaše jméno nebo datum narození.
  3. Z vašeho účtu se odeslaly žádosti o přátelství lidem, které neznáte.
  4. Došlo k odeslání zpráv, které jste vy nenapsali.

By Greene

Jak zjistit kdo mi leze na Facebook? :: Jak získat zpět ukradený Facebook?
Užitečné odkazy