Domovská stránka > J > Jak Vzniklo Slovo Kovral?

Jak vzniklo slovo Kovral?

Zkratka spojení koberec z Vratislavic dokonce posloužila jako název nejslavnější socialistické podlahové krytině. Kovral totiž patřil v posledních třech desítkách let minulého století k běžnému vybavení českých domácností. Byl cenově dostupný, kvalitní a hlavně - byl k dostání.

Přečtěte si více

Co je to BAE?

Zkratka pro babe/baby případně pro „before anyone else“ = před všemi ostatními/víc než ostatní/víc něž kdokoliv jiný. Označuje přítele, přítelkyni, kamaráda, kamarádku nebo jakoukoliv jinou blízkou osobu. Co to znamená SMS? Služba krátkých textových zpráv (zkratka SMS z anglického Short message service) je název pro službu dostupnou na většině digitálních mobilních telefonů. Zprávu lze posílat mezi mobilními telefony, jinými zařízeními, na pevné telefony nebo přes internet. Délka zprávy je omezena na 160 znaků.

Podle toho, co to znamená?

V češtině označuje význam to, co míní slovo, věta nebo text, co vyjadřuje, tedy referent („význam slova les“), závažnost nějaké události, tématu nebo osoby („významné ochlazení“). Podle toho, co znamená flexit? Flexit pravděpodobně pochází z amerického slangového výrazu to flex s významem okázalé předvádění, my starší bychom asi řekli machrování nebo frajeřina. V češtině zatím žije především na sociálních sítích nebo ve slovnících mluvy mládeže na internetu.

Co to znamená slovo?

Slovo je skupina hlásek tvořící ustálený celek a mající určitý ustálený význam, je označované za jednotku slovní zásoby. Kdo vymyslel Snapchat? Snapchat [snepčet] (původně Picaboo) je aplikace primárně používaná k posílání multimediálních zpráv mezi dvěma či více lidmi. Byla vyvinuta společností Snap Inc. konkrétně podnikatelem Evanem Spiegelem, softwarovým inženýrem Bobbem Murphym a Reggie Brown. Aplikaci využívá na 293 milionů aktivních uživatelů.

Lidé se také ptají, co znamená streaks?

streak [striːk]

of sth stopa, náznak, rys čeho vlastnosti v povaze ap.
Jak se skloňuje idea? idea

jednotné číslomnožné číslo
1. p.ideaidey / ideje
2. p.idey / idejeidejí
3. p.idejiideám / idejím
4. p.ideuidey / ideje
3 další řádky

Co znamená zkratka krnap?

Krkonošský národní park (též KRNAP) je chráněné území nalézající se na geomorfologickém celku Krkonoše v severní části České republiky.

By Guido

Jak funguje Active Directory? :: Co znamená výraz ASAP?
Užitečné odkazy