Domovská stránka > J > Jak Nastavit Průzkumník Souborů?

Jak nastavit Průzkumník souborů?

Ve výchozím nastavení se Průzkumník souborů otevře na rychlý přístup. Pokud chcete, aby se Průzkumník souborů otevřel na tomto počítači, přejděte na kartu Zobrazení a pak vyberte Možnosti. V seznamu Otevřít Průzkumníka souborů vyberte Tento počítač a pak vyberte Použít.

Přečtěte si více

Jak zobrazit skryté soubory na flash disku?

Případně můžete také kliknout Možnosti na panelu nabídek otevřete Průzkumník souborů Možnosti složky okno. Poté klikněte Pohled kartu a najít Zobrazit skryté soubory, složky a jednotky možnost v Pokročilé nastavení . Zaškrtnutím této možnosti zobrazíte skryté soubory a složky na kartě USB nebo SD. Podle toho, jak skrýt dokument? My Lockbox 4.3 – freeware

Po spuštění stačí zadat vlastní heslo a následně vybrat složku ke skrytí a kliknout na tlačítko Zamkni nebo Odemkni. Program se také integruje do kontextového menu a složky umí skrývat po uplynutí určitého času. Stahujte ze Slunečnice.cz na této adrese (6,8 MB).

Jak skryt aplikací Samsung?

Přejděte na Nastavení - Displej - Domovská obrazovka. Druhá metoda: Stiskněte tlačítko nabídky v seznamu aplikací a vyberte Nastavení domovské obrazovky. Na konci seznamu klikněte na „Skrýt aplikace“. Zaškrtněte v nabídce aplikace, které chcete skrýt, a klikněte na „Použít“. Jak najít aplikaci v mobilu? aplikace

Přepínání mezi naposledy použitými aplikacemi

 1. Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.
 2. Přejížděním prstem doleva nebo doprava přejděte na aplikaci, kterou chcete otevřít.
 3. Klepněte na aplikaci, kterou chcete otevřít.

Také, jak vratit skrytou aplikaci na plochu iphone?

Poznámka : Chcete-li odebrat z knihovny aplikací, dotkněte se ikony aplikace a přetáhněte ji doleva na domovskou obrazovku. Tip : Chcete-li, aby se všechny nové budoucí aplikace stahovaly pouze do knihovny aplikací, namísto domovské obrazovky otevřete aplikaci Nastavení → Domovská obrazovka → Pouze knihovna aplikací. Jak nahrat Android do telefonu? 1) Vypněte tablet a vložte microSD kartu s Androidem do tabletu. 2) Zmáčkněte minimálně na 3 sekundy tlačítko pro zapnutí tabletu, dokud se tablet nerozsvítí. 3) Proces instalace Androidu započne automaticky. Postup instalace je znázorněn pomocí zeleného pole.

Jak preinstalovat aplikaci?

Instalace aplikací nebo programů:

 1. Krok 1: Dotkněte se položky Play Store na domovské obrazovce.
 2. Krok 2: Na rozhraní App klepněte na INSTALL .
 3. Krok 3: Klepněte na tlačítko Přijmout .
 4. Krok 1: Klepněte na položku Nastavení.
Kde najdu koš v Androidu? Pokud chcete jste smazali položku a chcete ji získat zpátky, podívejte se, jestli je v koši.
 1. Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Dole klepněte na Knihovna na ikonu koše .
 3. Podržte fotku nebo video, které chcete obnovit.
 4. Dole klepněte na Obnovit. Fotka nebo video bude zpět:

Může se také zeptat, jak vytvořit komprimovanou složku?

Vyhledejte soubor nebo složku, které chcete komprimovat. Stiskněte a podržte soubor nebo složku (nebo na ně klikněte pravým tlačítkem myši), přejděte na Odeslat a vyberte Komprimovaná složka (metoda ZIP). Ve stejném umístění se vytvoří nová složka zip se stejným názvem.

By Essa

Jak obnovit vysypaný koš v emailu seznam? :: Jak přenést věci ze starého telefonu do nového?
Užitečné odkazy