Domovská stránka > J > Jak Snizit Data?

Jak snizit data?

9 nejlepších způsobů, jak snížit využití dat v systému Android

  1. Omezte využití dat v nastavení systému Android.
  2. Omezte data na pozadí aplikace.
  3. Použijte kompresi dat v prohlížeči Chrome.
  4. Aktualizujte aplikace pouze přes Wi-Fi.
  5. Omezte používání streamovacích služeb.
  6. Sledujte své aplikace.

Přečtěte si více

Kolik dat si vezme rádio?

Pokud byste tedy poslouchali rádio v této kvalitě hodinu, znamená to 50 MB přenesených dat. Program PCRADIO automaticky snižuje šířku pásma ve volně dostupné verzi na 32 Kb/s. To představuje méně než 20 MB za hodinu. Kolik potřebuji dat na telefonu? Cest je mnoho, doporučujeme Vám tyto:

  • přes Můj T-Mobile či mobilní aplikaci Můj T-Mobile,
  • přes USSD kanál, kde stačí vytočit na vašem telefonu *123*523#,
  • v hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Kolik je 100 MB data?

Počet dat 100 MB znamená 39 Kč, zatímco 60 MB stojí 29 Kč. Kolik stojí MMS T mobil?

Kolik zaplatíme za MMS?
OperátorPoplatek za odeslání MMS
Eurotel9.50 Kč
Oskar11.59 Kč
T-Mobile10 Kč

Jakou odměnu získáte k neomezeným 5G tarifům?

Nově T-Mobile nabídne i zcela neomezený tarif (Neomezeně 5G XL), tedy s neomezenými daty a s neomezenou přenosovou rychlostí. Vyjde na 1 275 korun. Právě tento tarif a nabídka pro podnikatele (za 1 350 Kč, tarif Neomezeně 5G XL Business) jako jediné umožní datovat i v rámci 5G sítí. Podle toho, kolik stojí minuta volani? minutuminutu

Služby 1180, 1181 a 1188 Kčbez DPHKč s DPH
Hovor s operátorem - cena za minutu volání28,8434,90
Spojení s vyhledaným číslem - cena za minutu volání28,8434,90

Jak zjistit co mi bere data?

Jak zjistit, kolik dat využíváte

  1. Sjeďte dolů a podívejte se, které aplikace využívají mobilní data.
  2. Jestli se chcete podívat, kolik mobilních dat spotřebují jednotlivé systémové služby, přejděte do Nastavení > Mobilní data nebo Nastavení > Mobilní data.
Jak zjistit co bere data? V nastavení, klikněte na Síť a internet. En Síť a internet, klikněte na Mobilní síť a později při použití dat aplikace. Níže je uveden graf s vývojem dat, která jsme spotřebovali, a dole je zobrazen spotřeba každé aplikace samostatně.

Podle toho, jak zjistím kdy se mi obnovi data?

Kontrola stavu čerpání datového limitu

  1. Přihlaste se do portálu Moje O2.
  2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat.
  3. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.

By Cornwell

Jak vypočítat pixely? :: Jak dlouho vydrží 2 GB?
Užitečné odkazy