Domovská stránka > J > Jak Dlouho Vydrží 2 Gb?

Jak dlouho vydrží 2 GB?

Činnost500 MB2 GB
Surfování na internetu900 stránek3 600 stránek
Textový e-mail/zpráva150 000700 000
E-mail s přílohou1 0004 000
Poslouchání hudby100 písní400 písní

Přečtěte si více

Jak dlouho vydrží 3gb dat?

AplikaceSpotřeba dat za hodinuPrůměrné denní používání
Snapchat160 MB80 MB (30 minut)
Facebook100 MB242 MB (145 minut)
Netflix3 GB (HD videa)4 GB (80 minut)
YouTube3 GB (HD videa)550 MB (11 minut)
4 další řádky Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí gb? Průměrná cena 1 GB mobilních dat u nás činí 8,15 dolaru (ano, oproti roku 2020 se ještě zdražovalo!), takže Česko uzavírá TOP20 nejdražších zemí světa. Pro srovnání, na Slovensku stojí 1 GB dat 3,55 dolaru, v Polsku 0,64 dolaru, v Rakousku 1,17 USD a v Německu pak 3,38 dolaru.

Také, co nejvíc žere data?

Také, co nejvíc žere data? Zde je odpověď:
























Aplikace / Webová stránkaSpotřeba dat za 1h
Facebook452 MB
Instagram504 MB
Video hovor přes Skype, Facetime720 MB
Stream a YouTube videa ve full HD rozlišení1,3 GB
Jak dlouho vydrží 1 5 GB dat? Takže na občasný email a sem tam kouknout ano, ale jinak to vyplácáš raz dva. Doma mám wifi, v práci taky, na mobilu mám 1,5 GB a v pohodě vystačím, většinou mi ještě 0,5 GB zbyde. Normálně na tom vyřizuju maily, messengar, instagram, line či whats app.

Pokud jde o to, kolik dat je na měsíc?

Činnost1 h / měsíc10 h / měsíc
Poslouchání hudby60 MB600 MB
Sledování videí (Youtube, Stream)306 MB3 GB
Řízení s online navigaci60 MB600 MB
Videohovor (Skype, Facetime)720 MB7,2 GB
Jak dlouho vydrží 100 MB? Vydrží přesně tak dlouho, než je vyčerpáš. Ne, na tohle se fakt nedá odpovědět, pochopitelně videa, písničky i streamovací služby mají požadavky extrémní, tam můžeš být vyřízen i za pár minut, pokud budeš v messengeru posílat jen holý text, vydržíš s tím dýl než měsíc.

Kolik stojí neomezena data T Mobile?

Nová nabídka zahrnuje dva základní tarify za 550 a 675 Kč, které k neomezenému volání i SMS přidávají 3 GB nebo 8 GB dat. Doteď T-Mobile prodává balíček neomezeného volání a SMS s 2 GB dat za 525 korun a se 4 GB dat za 625 korun. Nové balíčky jsou tak o 25 a 50 korun dražší, ale mají více dat. Na co stačí 500 MB dat? Datové tarify s 500 MB vám umožní například hodinu sledovat videa, 8 hodin poslouchat rádio, projít až 900 stránek na internetu, nebo stáhnout či aktualizovat až 40 aplikací.

Co mi žere data?

Omezte automatické aktualizace aplikací na pozadí, i to žere zbytečná data. Zároveň si nastavte nižší frekvenci synchronizace e-mailu či sociálních sítí. Není na škodu ani zjistit, které aplikace požírají data nejvíce a zvážit, zda je opravdu využijete. Zjistíte to pomocí aplikace My Data Manager.

By Stavro

Jak snizit data? :: Jak rychlý internet potřebuji na Streamovani?
Užitečné odkazy