Domovská stránka > J > Jak Zmenšit Měřítko Obrazovky?

Jak zmenšit Měřítko obrazovky?

Nejdřív zkuste změnit velikost položek na obrazovce. Zůstaňte v nastavení Obrazovka. Posuňte se dolů na Měřítko a rozložení. Pak vyberte nějakou možnost v seznamu Změnit velikost textu, aplikací a dalších položek.

Přečtěte si více

Jak nastavit rozlišení 1920x1080?

K výše uvedenému ovládacímu panelu se dá dostat i přes Win+I -> Systém -> Displej. Nebo pravým tlačítkem na Start -> Ovládací Panely -> Zobrazení -> Upravit rozlišení. Čímž se dostanete k původnímu ovládacímu panelu (obrázek výše). Jak nastavit obrazovku? Stiskněte tlačítko HOME, potom zvolte možnost [Nastavení]. Vyberte možnost [Displej] → [Nastavení obrazovky] → požadovanou možnost.

Jak změnit rozlišení druhého monitoru?

Rozlišení ploch na obou monitorech lze samozřejmě měnit. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat z nabídky »Rozlišení obrazovky«, případně použijte nabídku nastavení »Možnosti grafického adaptéru«, která se může lišit v závislosti na grafické kartě. Lidé se také ptají, jak nastavit škálování? Klikněte pravým tlačítkem do prázdné oblasti plochy a vyberte možnost Nastavení zobrazení. V levém podokně klikněte na položku Obrazovka. Pokud je k počítači připojeno více monitorů, vyberte monitor, u kterého chcete změnit škálování DPI. V části Měřítko a rozložení klikněte na možnost Upřesnit nastavení měřítka.

Tak jak oddálit plochu?

Klávesové zkratky: Zvětšit nebo zmenšit stránku také můžete pomocí klávesnice. Pro přiblížení webové stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu +, pro oddálení stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu –, pro nastavení normální velikosti stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu 0. Jak zmenšit okno na PC? Velikost okna změníte tažením okraje nebo rohu okna. Když budete při změně velikosti držet zmáčknutý Shift , bude se okno přichytávat k okrajům obrazovky nebo jiným oknům. Měnit velikost oken, nebo je přesouvat, lze i čistě pomocí klávesnice. Pro přesun okna zmáčkněte Alt + F7 , pro změnu velikosti Alt + F8 .

Jak zmenšit obrazovku na mobilu?

Jak zmenšit velikost obrazu

  1. Na úvodní obrazovce klepněte na tlačítko Aplikace.
  2. Vyberte možnost Nastavení.
  3. Vyberte nabídku Displej a pozadí.
  4. Zvolte Ovládání jednou rukou.
  5. Klepněte na Zmenšit velikost obrazu.
  6. Klepněte na posuvník v pravém horním rohu pro zapnutí této funkce.
Jak vytvořit vlastní rozlišení? Po restartu přejděte na Nastavení zobrazení -> Pokročilé nastavení zobrazení a zkontrolujte dostupná rozlišení. Pokud se rozlišení, které jste vybrali v softwaru, zobrazí v rozevírací nabídce, klikněte na něj a stiskněte „Aplikovat"změnit rozlišení monitoru. No, to je skoro všechno.

Tak jak změnit rozlišení aktivního signálu?

Jak změnit rozlišení aktivního signálu ?

  1. Klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Windows.
  2. Otevřete ovládací panel.
  3. Klikněte na položku Upravit rozlišení obrazovky v části Vzhled a přizpůsobení (obrázek 2).
  4. Pokud máte k počítači připojeno více monitorů, vyberte monitor, jehož rozlišení obrazovky chcete změnit.

By Bigford Lani

Jak nastavit velikost PDF? :: Jak nastavit obrazovku na notebooku?
Užitečné odkazy