Domů : Centrum nápovědy : Odpovědi

Jak si vytvořím záložku TechLib.com?

A: Uložení záložek na TechLib.com vám umožní přístup k počítačovému slovníku Tech Lib jediným kliknutím. Díky tomu je snadné vyhledat definici, kdykoli přijdete neznámý výraz. Níže jsou uvedeny pokyny, jak na to záložka tento web pro různé webové prohlížeče a počítačové platformy.

Před provedením následujících kroků se ujistěte, že URL ve vašem adresní řádek zní: https://TechLib.com

Windows

chróm

Stiskněte kombinaci kláves Control + D nebo klikněte na ikonu hvězdičky (☆) na pravé straně adresního řádku. Tím se stránka přidá k vašim záložkám. Poté můžete přejmenovat a vybrat konkrétní složku pro záložku.

Hrana

Stiskněte kombinaci kláves Control + D nebo klikněte na ikonu hvězdičky (☆) v pravém horním rohu okna, těsně pod adresním řádkem. Poté můžete záložku přejmenovat a uložit do konkrétní složky Oblíbené položky.

Internet Explorer

Záložky se v prohlížeči Internet Explorer nazývají „Oblíbené“. Stiskněte kombinaci kláves Control + D nebo klikněte na ikonu Oblíbené tlačítko pod adresním řádkem, vyberte „Přidat k oblíbeným ...“ Můžete upravit název záložky a uložit ji do konkrétní složky Oblíbené.

Firefox

Stiskněte kombinaci kláves Control + D nebo klikněte na ikonu hvězdičky (☆) napravo od vyhledávacího pole v pravém horním rohu okna prohlížeče. Před uložením záložky ji můžete přejmenovat a vybrat, kam ji uložit.


gumák

chróm

Stiskněte klávesy Command + D nebo klikněte na ikonu hvězdičky (☆) na pravé straně adresního řádku. Tím se stránka přidá k vašim záložkám. Poté můžete přejmenovat a vybrat konkrétní složku pro záložku.

safari

Stiskněte Command + D nebo vyberte „Přidat záložku..."z nabídky Záložky. Můžete také kliknout na možnost" Zobrazit postranní panel "vedle tlačítek zpět a vpřed a zobrazit seznam záložek v levé části okna prohlížeče. Poté můžete kliknout na ikonu nalevo od adresy URL a přetáhněte ji do konkrétní složky záložek. Můžete také přetáhnout ikonu na lištu oblíbených položek (je-li zobrazena), abyste záložku uložili na liště oblíbených položek pro snadný přístup.

Firefox

Můžete buď stisknout Command + D, kliknout na ikonu hvězdičky (☆) napravo od vyhledávací lišty, nebo vybrat „Přidat tuto stránku do záložek ..."z nabídky Záložky. Můžete také kliknout na ikonu vedle adresy URL a přetáhnout ji na panel nástrojů Záložky přímo pod polem adresy.


iOS

safari

Stiskněte ikonu „Sdílet“ uprostřed panelu nástrojů ve spodní části webové stránky (pokud se panel nástrojů nezobrazí, přejděte nahoru). Klepněte na ikonu „Přidat záložku“ a vyberte název záložky a místo, kam ji chcete uložit. Můžete také klepnout na „Přidat k oblíbeným“ a záložku rychle přidat na panel Oblíbené. Pokud synchronizujete svá zařízení s iCloudem, přidá se tím záložka také na panel Oblíbené v Safari na vašem Macu.

chróm

Klepněte na ikonu „Další“ (tři svislé tečky) v pravém horním rohu okna. Poté stiskněte ikonu hvězdičky (☆) a přidejte stránku do svých záložek. Kliknutím na odkaz „Upravit“, který se zobrazí, můžete upravit název a umístění záložky.


robot

chróm

Klepněte na ikonu „Další“ (tři svislé tečky) v pravém horním rohu okna. Poté stiskněte ikonu hvězdičky (☆) a přidejte stránku do svých záložek. Kliknutím na odkaz „Upravit“, který se zobrazí, můžete upravit název a umístění záložky.


Chcete se dozvědět více o záložkách? Zobrazit Definice záložky.