Domovská stránka > J > Jak Zjistit Jestli Mám Data?

Jak zjistit jestli mám data?

Vedle toho můžete použít telefonní číslo na operátora a vybrat příslušnou možnost v hlasovém automatu. Poslední možností je vyťukat na číselníku následující kód: *123*523# a potvrdit ho jako by šlo o běžný hovor. Vodafone – v případě tohoto operátora máte dvě možnosti, jak zjistit objem čerpaných dat.

Přečtěte si více

Jak zjistit spotřebu dat?

Operační systém Android umí (nutno uznat, že poměrně přesně) měřit objem přenesených dat. Tuto statistiku najdete v systémovém nastavení v sekci Využití dat. Pod položkou Používání mobilních dat je k dispozici také graf a podrobný výpis aplikaci, seřazený podle toho, kolik dat přenesly. Jak dlouho vydrží 3gb dat?

AplikaceSpotřeba dat za hodinuPrůměrné denní používání
Snapchat160 MB80 MB (30 minut)
Facebook100 MB242 MB (145 minut)
Netflix3 GB (HD videa)4 GB (80 minut)
YouTube3 GB (HD videa)550 MB (11 minut)
4 další řádky

Jak zjistit spotrebu dat Iphone?

Jak zjistit, kolik dat využíváte

Využití mobilních dat najdete v části Nastavení > Mobilní data nebo Nastavení > Mobilní data. Obrazovku Nastavení > Mobilní data najdete na iPhonu i na iPadu.
Jak zjistím kdy se mi obnovi data? Kontrola stavu čerpání datového limitu

  1. Přihlaste se do portálu Moje O2.
  2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat.
  3. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.

Lidé se také ptají, jak zjistit provolané minuty?

Jak zjistím, kolik mám provolaných minut, SMS nebo prosurfovaných dat? Všechno najdete v naší samoobsluze Můj T-Mobile nebo na stránce tmo.cz/dl ve svém prohlížeči. A další otázka, jak zjistit spotrebu dat android? V nastavení, klikněte na Síť a internet. En Síť a internet, klikněte na Mobilní síť a později při použití dat aplikace. Níže je uveden graf s vývojem dat, která jsme spotřebovali, a dole je zobrazen spotřeba každé aplikace samostatně.

Jak zjistit spotřebu dat Xiaomi?

V MIUI 12 musí být nové centrum ovládání vypnuté a najdete to zde: Nastavení > Aplikace > Nastavení systémových aplikací > Optimalizace > Využití dat. Jak dlouho vydrží 1gb dat?

Činnost500 MB2 GB
E-mail s přílohou1 0004 000
Poslouchání hudby100 písní400 písní
Sledování videa1 hodina4 hodiny
Volání přes Skype15 hodin60 hodin

Můžete se také zeptat, jak dlouho vydrží 2gb dat?

S 2 GB dat můžete buď sledovat 4 hodiny videa, 60 hodin volat přes Skype, poslechnout si 400 písní, stáhnout a aktualizovat až 150 aplikací, projít 3 600 stránek na internetu, nebo otevřít 4 000 e-mailů s přílohou.

By Colt Zaiss

Jak zjistím kolik jsem vyčerpal dat? :: Jak zjistit kdo kouká na můj profil?
Užitečné odkazy