Domovská stránka > J > Jak Aktualizovat Ios 93 6?

Jak aktualizovat iOS 93 6?

Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Případně pak můžete zvolit cestu v podobě iTunes.

Přečtěte si více

Tak jak aktualizovat ipad air 2?

Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Na displeji se objeví verze systému iPadOS, kterou máte momentálně nainstalovanou, a informace o tom, zda je k dispozici aktualizace. Chcete‑li automatickou aktualizaci vypnout, přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Automatická aktualizace. Může se také zeptat, jak zjistit jestli je iphone neblokovaný? První z možností je využít webové stránky stolenphonechecher.org. Ke zjištění vám bude stačit zadat sériové číslo přístroje. Ihned poté se dozvíte, jestli se jedná o přístroj, který jeho majitel zaevidoval jako kradený. Případně můžete využít přímé telefonické podpory Apple servisu, která je speciálně určena pro ČR.

Jak zjistit pravost Apple?

V neposlední řadě přejděte do Nastavení -> Obecné -> Informace, kde najděte číslo IMEI. To by se mělo shodovat s krabičkou a zároveň jej můžete zadat na speciální stránky Applu. Pokud se iPhone na stránkách Applu nepodaří vyhledat, opět se jedná o padělek. A další otázka, jak zjistit jestli je iphone odhlášený? Návod:

 1. Přejděte ve svém webovém prohlížeči na tuto stránku: www.icloud.com/activationlock/
 2. Do prvního bílého pole s názvem „Zadejte kód IMEI nebo sériové číslo zařízení“ zadejte požadované čiselné kódy vašeho zařízení.
 3. Následně uvidíte, zda dané zařízení je nebo není blokované.

Kdy bude dostupny iPad Air 2020?

Poslední verze iPadu Air je tu s námi od 15. září 2020, tedy necelých 17 měsíců. Kdy vyjde iPad Air 2021? Nový iPad (2021) je již nyní k dostání v rámci předobjednávky, přičemž do oficiálního prodeje zamíří v pátek 24. září. Zákazníci si navíc mohou vybrat ze dvou barevných provedení – vesmírně šedé a stříbrné – a ze dvou možných kapacit úložiště.

Proč si koupit iPad?

iPad má uživatelsky příjemné a intuitivní ovládání. Dokonale spolupracující hardware a software pro ten nejlepší uživatelský zážitek. Díky aplikaci Přechod na iOS přenesete svá data ze starého zařízení snadno a rychle. Lidé se také ptají, jaký je rozdíl mezi ipad a ipad air? iPad Pro má čtyři reproduktory, zatímco Air „jen“ dva. Pro se odemyká pomocí FaceID, u Airu najdete Touch ID nově schované do zapínacího tlačítka. A největší rozdíl je ve fotoaparátech. Zatímco Pro má 3 objektivy a k tomu LiDAR, Air si vystačí s jedním.

Jak vybrat tablet iPad?

Co je důležité při výběru iPadu?

 1. Operační systém iPadOS. Operační systém iPadOS je velkou předností všech iPadů.
 2. Rozměry iPadu – displej a velikost úhlopříčky.
 3. Srovnání iPadů – jakou verzi iPadu vybrat?
 4. Výkon.
 5. Kapacita vnitřní paměti.
 6. Bezdrátové připojení k internetu.
 7. Konektivita.
 8. Kreativní ovládání pomocí stylusů

By Reynard Blacketer

Jak zjistit typ notebooku HP? :: Jak synchronizovat záložky Google?
Užitečné odkazy