Domovská stránka > J > Jak Zjistit Stav Baterie Na Androidu?

Jak zjistit stav baterie na Androidu?

Pomocí jednoduchého kódu se také můžete podívat přímo do testovacího menu Androidu, kde se vám zobrazí informace, včetně zdraví baterie. Stačí přejít k aplikaci telefon a otevřít si číselník. Do něj napište následující kód *#*#4636#*#*. Z nabídky, která vám vyskočí, vyberte možnost info o baterii.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak zjistit stav baterie?

Pokud se chcete podívat na přehled úrovně nabití baterie a aktivity za posledních 24 hodin až posledních 10 dní, přejděte do Nastavení > Baterie. Po klepnutí na jeden ze sloupců na obrazovce uvidíte, které aplikace v tomto období přispívaly k využívání baterie, a jaký je poměr využití baterie pro danou aplikaci. Kde zjistím kondici baterie? Přejděte do Nastavení -> Baterie a zapněte volbu Stav baterie. Tato volba vám ve stavovém řádku vašeho iPadu zobrazí zbývající procenta energie. V nastavení najdete i zobrazení informací o využití baterie. Snadno si tak uděláte obrázek o tom, jak svůj tablet využíváte, a které procesy spotřebovávají nejvíce energie.

Jak zjistit vadnou baterii v mobilu?

Nejprve otevřete aplikaci telefonu na našem zařízení. Jakmile jsme uvnitř, musíme zadat tento kód: * # * # * # * # 4636". Na obrazovce telefonu se poté otevře nabídka s řadou možností. Z těch, které se objevují na obrazovce, ten, který nás zajímá, je „Informace o baterii“. Jak poznat vybitou baterii? Nabitá autobaterie by měla mít napětí 12,6 V.

Při poklesu napětí pod 12,5V je již nutné autobaterii dobít. Při poklesu napětí na 10,5V je patrně baterie již zničená, ale můžete jí zkusit dobít.

Co žere baterii Android?

Jak zjistit, co vybíjí baterii?

 • Otevřete Nastavení.
 • Přejděte do sekce Baterie a výkon.
 • Pokračujte do Spotřeba energie.
 • Na záložce Aplikace uvidíte seznam programů, seřazený podle toho, jak se od posledního nabití podílely na spotřebě baterie.
Jak zjistit životnost baterie Xiaomi? Pokud vlastníte Redmi Note 10, Mi 11 nebo Redmi K40, stav baterie si umíte zkontrolovat i přes nastavení. Stačí si otevřít menu „Úspora energie a baterie“ a následně kliknout na možnost „Baterie“. Tam najdete přesnou informaci o tom, jaká je životaschopnost baterky a zda ji už náhodou není třeba vyměnit za novou.

Jak zjistit zdraví baterie Xiaomi?

Se tam dostat:

 1. Otevřít aplikaci » telefon »Z vašeho Xiaomi.
 2. Vrať se * # * # * # * # 4636.
 3. V zobrazené nabídce přejděte na » Informace o baterii »
 4. Zkontrolujte číslo uvedené v kategorii " Stav baterie “, Musí být větší než 80 , v opačném případě oznámí, že se vaše baterie začne unavovat.
Co je to kapacita baterie? Kapacita baterie se uvádí v jednotce mAh. Standardní hodnoty jsou 1 000–10 000 mAh. Čím vyšší kapacita, tím delší výdrž baterie. Výdrž v hodinách získám vynásobením počtu mAh počtem V baterie a vydělením 1000.

Jak zjistím kondici Baterie na Apple Watch?

Stav baterie Apple Watch můžete zjistit na několika místech:

 1. Když přejetím prstem nahoru po ciferníku otevřete Ovládací centrum, uvidíte procento nabití baterie.
 2. Na některé ciferníky si můžete přidat komplikaci baterie.
 3. Na iPhonu si můžete přidat widget baterie, který bude ukazovat všechny připojené Apple Watch.

By Sawtelle

Jak zobrazit stav Baterie na Apple Watch? :: Jak dlouho vydrží Li-Pol baterie?
Užitečné odkazy