Domovská stránka > J > Jak Odemknout Zámek Obrazovky Iphone?

Jak odemknout zámek obrazovky iPhone?

Přihlaste se na portál pomocí svého Apple ID a hesla. Krok 2Zkontrolujte na Find My iPhone Vlastnosti. Poté klikněte na ikonu Všechna zařízení na horní liště obrazovky. Vyhledejte požadované zařízení, které chcete odemknout.

Přečtěte si více

Jak vysušit iPhone?

Vysušení iPhonu: Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch. Počkejte nejmíň 30 minut a zkuste ho nabít Lightning kabelem nebo ho připojit k Lightning doplňku. Co se stane při továrním nastavení? Při obnovení továrního nastavení budou z telefonu odstraněna veškerá data. Data uložená v účtu Google budou obnovena, všechny aplikace však budou odinstalovány a jejich data vymazána. Resetování do továrního nastavení může trvat až hodinu. Nabijte telefon alespoň na 70 %.

Jak tovarni nastaveni iPhone?

Jak nastavit tovární nastavení iPhone?
Klepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení]. Poté klepněte na Smazat data a nastavení.
Pokud budete vyzváni, zadejte svůj kód nebo heslo k Apple ID. Potvrďte, že chcete zařízení smazat.
Počkejte, než se zařízení smaže. Co znamená obnovit vsechna nastavení? Vrácení telefonu do továrního nastavení u OS Android

  1. Otevřete nastavení telefonu a přejděte do karty "Vše".
  2. Sjeďte do sekce "Osobní".
  3. Vyberte "Zálohování a obnovení dat".
  4. V případě, že jste neprovedli zálohu, můžete ji provést on-line pomocí Googlu – stačí přejít na výraz "Záloha" a vybrat položky k zálohování.

Jak vypnout iPhone 12 pro max?

Chcete -li vypnout iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro a Pro Max pomocí tlačítek, musíte současně stisknout následující tlačítka: Tlačítko pro zvýšení nebo snížení hlasitosti. Také, jak vypnout iphone 13pro? Chcete -li vypnout iPhone 13, podržte boční tlačítko jedním z tlačítek hlasitosti a zavolejte vypnete posunutím skluzavka. Odtud jednoduše vypněte iPhone. Dalším způsobem, jak vypnout iPhone, je přejít do Nastavení → Obecné, přejděte do spodní části stránky a klepněte na tlačítko Vypnout.

Jak vypnout iPhone 7 Plus?

Jak zapnout a vypnout telefon

  1. Zapněte telefon: Stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout, dokud se nerozsvítí displej.
  2. Zadejte PIN kód: Pokud zadáte nesprávný PIN kód třikrát po sobě, SIM karta se zablokuje. SIM kartu odblokujete zadáním kódu PUK.
  3. Vypněte telefon: Stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout.
Jak vypnout iPhone XR? Vypněte telefon:

Stiskněte zároveň horní tlačítko hlasitosti a boční tlačítko. Telefon vypněte posunutím vypněte přejetím doprava.

A další otázka, jak dát telefon do továrního nastavení bez hesla?

Stiskněte a držte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a následně zařízení zapněte tlačítkem napájení. Pokud se zobrazí (většinou textová) nabídka, použijte tlačítka pro nastavení hlasitosti pro výběr režimu konzole pro zotavení (Recovery, Recovery mode, …) či smazání dat (Wipe data).

By Gentes Ruggieri

Co napsat holce aby jí to potěšilo? :: Co delat kdyz je u mě kamaradka?
Užitečné odkazy