Domovská stránka > J > Jak Zvýraznit Text V Pdf Souboru?

Jak zvýraznit text v PDF souboru?

Zvýraznění, přeškrtnutí a podtržení textu

 1. Vyberte Nástroje > Poznámka a zvolte nástroj Zvýraznění textu, , nástroj Přeškrtnutí textu, , nebo nástroj Podtržení textu .
 2. Táhněte od začátku textu, který chcete označit.

Přečtěte si více

Jak vložit text do PDF souboru?

Vkládat poznámky, texty a třeba i zaškrtávací pole umí Adobe Acrobat Reader DC, který je zdarma. Acrobat reader je prohlížeč PDF souborů, který byste měli v počítači mít, abyste mohli soubory zobrazovat. Jak odstranit stránku v PDF? Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V pravém panelu zvolte nástroj Uspořádat stránky. Na sekundárním panelu nástrojů se zobrazí sada nástrojů uspořádání stránek a v oblasti Dokument se zobrazí miniatury stránek. Vyberte miniaturu stránky, kterou chcete odstranit, a kliknutím na ikonu Odstranit stránku odstraňte.

Když to vezmeme v úvahu, jak vystřihnout část pdf?

Oříznutí nezmenší velikost souboru, protože se nevypustí žádné informace, pouze se skryjí.

 1. Zvolte příkaz Nástroje > Upravit PDF.
 2. Na sekundárním panelu nástrojů klikněte na položku Oříznout stránky.
 3. Tažením vytvořte obdélník na stránce, kterou chcete oříznout.
 4. Dvakrát klikněte uvnitř rámečku oříznutí.
Jak upravit PDF ve Wordu? Přejděte na Soubor > Otevřít. Najděte PDF a otevřete ho (možná budete muset vybrat Procházet a najít SOUBOR PDF ve složce). Word vám řekne, že se chystá vytvořit kopii PDF a převést jeho obsah do formátu, který word může zobrazit.

Jak převést PDF do Wordu zdarma?

Online převod PDF na Word

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte PDF do zóny přetažení. Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX. Acrobat soubor PDF automaticky převede na dokument aplikace Word. Přihlaste se a převedený dokument stáhněte nebo sdílejte.
Jaký PDF Editor? Nejlepší editory PDF pro Windows 10

 1. Sejda PDF Editor.
 2. Acrobat Pro DC.
 3. PDF-Xchange Editor.
 4. Editor PDFEscape.
 5. Smallpdf.
 6. Microsoft Word.

Když to vezmeme v úvahu, jak upravit dokument ve wordu?

Pokud chcete v dokumentu dělat změny, přepněte do zobrazení pro úpravy, kde můžete přidávat a odstraňovat obsah a dělat další věci, třeba: Přidejte tabulky a obrázky. Použití stylů Úprava formátování Může se také zeptat, jak upravit sken? Předpokládáme, že mluvíte o skenu dokumentu, nejlepším způsobem, jak jej upravit, by bylo použít program OCR. Ten vám umožní převést sken na text, který pak můžete upravit pomocí textového procesoru. Na internetu je k dispozici řada bezplatných i placených programů OCR.

Jak upravit text v Adobe Acrobat?

V aplikaci Adobe Acrobat lze text upravovat dvěma způsoby. Prvním je použití nástroje Upravit text a obrázky. Za tímto účelem vyberte nástroj Upravit text a obrázky na panelu Nástroje a poté klikněte na text, který chcete upravit. Otevře se nové okno, ve kterém můžete provést změny.
Druhým způsobem úpravy textu v aplikaci Adobe Acrobat je použití nástroje TouchUp Text. Za tímto účelem vyberte nástroj TouchUp Text na panelu Nástroje a poté klikněte na text, který chcete upravit. Otevře se nové okno, ve kterém můžete provést změny.

By Bowes Andrillon

Jak upravit JPEG? :: Jak Kopírovat soubory s obrázky z PDF?
Užitečné odkazy